Umělý spánek

🔝 Tip: Nová cesta Vládce Síly 🔅 Zbývají poslední 2 volná místa ✅

Chcel by som sa Vás opýtať na stav, keď je človek v umelom spánku. Kde je jeho vedomie? Je už v astrále, alebo ješte prítomne a vníma svojich blízkych?”

Krásný den, Juraji,

děkujeme za opravdu zajímavou otázku – je pravda, že toto téma velice často řešíme na workshopech astrálního cestování, ale na našem portálu je o něm pramálo informací. Pojďme to tedy napravit. 

Kóma

Člověk, který se nachází v kómatu, je svým vědomím v astrálních sférách, ze kterých může pozorovat své blízké a co se děje s jeho fyzickým tělem – to vše za předpokladu, že se nachází u svého těla a celá situace ho zajímá. 

Tento člověk však může od svého těla odejít a jít prozkoumávat astrální sféry, tedy již neví, co se odehrává s jeho hmotným tělem. Možná přijde až k neuvěření, že by nás přestalo zajímat naše tělo a rodina, ale jakmile astrálně vystoupíte, sami zjistíte, že odpoutání od hmotných věcí je téměř okamžité. Celou situaci vnímáte s nadhledem a lehkostí. To, co se odehrává “dole” ve hmotě vám přijde pochopitelné, ale emočně se vás to již sotva dotýká. Takže půjdete poznávat veškeré možnosti astrální sféry – cestování kdekoli na planetě Zemi, pod mořem, ve vesmíru, kdekoli ve stvořeném univerzu. 

Navrácení do těla?

Když takto člověk v umělém spánku cestuje dostatečně dlouho, může i úplně zapomenout, že má hmotné tělo. Byli jsme u několika lidí v kómatu a rozmlouvali s nimi v astrálních sférách. Celou situaci jsme jim vysvětlili a dál se to odvíjí dvěma směry: 

1) “Chceš jít zpět do těla? Máš tam rodinu, děti, vnoučata.” “Ne, už nechci.” “Tak pojď dál, do vyšších sfér.” -> do několika dní fyzické tělo umírá.

2) “Chceš jít zpět do těla? Máš tam rodinu, děti, vnoučata.” “Ano, chci!” “Tak pojď zpět k tělu a já ti ukážu, jak se do něj napojit.” -> do několika dní se dotyčný z kómatu probere. 

Nemůžeme nikoho nutit k činům, které sám nechce. Právě proto již lidi ležící v kómatu nenavštěvujeme – pozůstalí raději zůstávají v naději na návrat milovaného, než aby se již celá situace vyřešila. Byť je tam možnost, že fyzické tělo umře a zemřelý půjde do vyšších sfér, což se v mnoha kulturách náramně a právem oslavuje. 🙂

Ještě je možnost (kterou jsme osobně nezažili, ale nejde zcela vyloučit), že dotyčný se nachází v dlouhodobé paralýze, kdy je svým vědomím v astrálním těle, ale astrální tělo zůstává připoutáno k hmotnému. Tehdy člověk vše kolem sebe vnímá a navíc se mu realita hmotného světa prolíná s realitou astrální. 

Korektura Jaroslav Hála  – děkujeme
Foto zajišťuje Bouře – děkujeme: 
Image by cdd20 on Pixabay 

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •