Vládce Síly otázky a odpovědi 1

Otázka 1, 1-1, Co ovlivňuje sny?

Měl jsem  před spaním menší hádku s přítelkyní a od té doby se mi v noci nic nezdálo, nebo si ráno žádný sen nepamatuji. Do jak velké míry to může mít souvislost s tou hádkou?

Sidris odpovídá:

Po vstoupení do spánkové fáze se ocitáme v prostoru, jenž patří pouze nám. V té chvíli se nalézáme v intimní sféře myšlenek, které se můžeme naučit pozorovat, ovládat a později cíleně vytvářet.

Primárně tento prostor popisuje naše potřeba tvořit a zažívat v hmotném světě.

Sekundárně slouží jako hřiště, pro tvorbu své vlastní reality, což je příprava pro mentální a astrální cestování, tedy poznání nás samotných nezávisle na našem těle.

Pokud se sny nezdají, pak je váš svět uspořádaný. V hmotném světě si počínáte,  jak nejlépe můžete, máte jasnou cestu. Ve snovém/mentálním světe pak nemáte v danou dobu potřebu cokoliv nového vytvářet. Zažíváte období klidu, což je velmi pomocné, jelikož nacházíte sám sebe. Nic vás neovlivňuje, ale jste sám sebou. Můžete tak již zůstat a užívat si opravdového klidu a štěstí, nebo přebrat sílu této sféry a doslova začít tvořit. A právě k tomu cesta Vládce Síly vede – tvořit si svůj život ve hmotné sféře, skrze mohutné síly, jež nabývají svého počátku ve sféře mentální, klesají do sféry astrální a ovládnuty se noří do sféry hmoty.

V této fázi buďte poklidný pozorovatel sám sebe, což je v analýze mysli / analytické meditaci ze začátku obtížnější, avšak v bezesných spánkových fázích zcela přirozené, příjemné a pro naše vědomí získáváme sílu rozhodnosti žít vlastní život.

Ve chvílích, kdy se sny zdají, můžeme učinit nejlépe jejich prožitím, zapsáním, tedy identifikováním, analyzováním, díky čemuž procházíme do probuzení schopnosti uvědomit si sen ve snu, ovládat jej. Jednoduchým způsobem ovládneme naše podvědomí, které následně pracuje pro náš vědomý život – tedy my sami si dáváme na vědomí, že jsme schopni přebrat zodpovědnost za tvoření svého života. Každým týdnem nám tak přirozeně roste sebedůvěra, cítíme více síly, jež k nám přichází nyní přímo a my můžeme opravdu žít náš život. Tvořte váš život, nejlepší, který si dokážete představit. Od základů (ovládnutí snů/myšlenek) až po hmotný svět a astrální svět.

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,

i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

Foto: flickr

You Must be Logged in to view this content, Register or Login Here

Korektura českého textu Jaroslav HálaPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •