Udržení jedné myšlenky – Vládce Síly, otázky a odpovědi 12

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

64) Myšlenka na jednu věc

Na jeden konkrétní předmět se mi daří udržet bez problému. Sice se občas vloudí i jiná myšlenka, ale tu hravě odpinknu. Problém je ale v tom, že se nedostavil žádný pokrok ve vizualizaci, předmět si dokážu vybavit do detailů, ale jen podle paměti, bez obrazu, jestli mi rozumíte. Obraz nevidím ani matně, vidím jen tmu, nebo světlo, nebo příšeří, záleží na světelných podmínkách kolem mě, ale nedaří se mi v mysli vytvořit žádný obraz. Ani ten nejmenší bod…

Tak to jste na tom úplně stejně jako já na začátku (a upřímně – toto se mi zlepšilo až teprve nedávno). Předpokládám, že máte tedy tmu před očima, ale v mysli ten předmět máte, a tak nějak „100% víte, že tam je”… Velmi těžko se to popisuje 😀 Je to cítění pomocí intuice. Ať si to lépe přiblížíme, vezmu příklad z mého začátku, kdy jsme si hledala důkazy, že “vidím” dobře.

Se Sidrisem jsme oba mentálně cestovali za jednou bytostí a poté jsme oba na papír napsali, co jsme viděli, jak bytost vypadala a co dělala. Já jsem měla celou dobu před očima naprosté černo a neviděla jsem nic. Ale VĚDĚLA JSEM, že tam je bytost, mužského pohlaví, 180 cm vysoká, dlouhý kabát a klobouk na hlavě. Jaké bylo mé překvapení, že jsme se se Sidrisem stoprocentně shodli. Tedy tam jsem získala svou sebedůvěru, že nemusím vidět konkrétní obrazce, ale stačí, že to nacítím svou intuicí a vím, že to tak je.

Máte doopravdy těžší začátky… velmi špatně se poté hledají důkazy… ale když vytrváte, tak postupem času se jasnovidnost otevře – začne to nejspíše tím, že budete vidět různě barevné proudy energií – to nahradí tu černotu před očima a postupem se tyto proudy energií budou proměňovat v konkrétní obrazce. Ale jak jsem svou praxí zjistila, tak jasnovidnost je jen jakýsi příjemný bonus, každý má svůj styl, kterým dokáže pojmenovat a pochopit nehmotné věci a je jedno, jestli je vidí, slyší, cítí, anebo jednoduše to ví. Cestou Vládce Síly se veškeré tyto schopnosti zcela přirozeně otevírají.

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,
i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

Přihlášení pro Vládce Síly zde

Korektura Jaroslav Hála
Photo by Charles Deluvio on UnsplashPRAHA a OSTRAVA
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

PRAHA, 8. prosince

OSTRAVA, 15. prosince

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? 🌿 AY!energy ⚡️

 •  
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares