Vládce Síly otázky a odpovědi 13 – Náš smysl života


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


69) Univerzální síla a bolest hlavy

“Chci se zeptat. Při nacítění univerzální síly během prvního dne mi připadalo, že vše proběhlo správně a dobře. Ale když jsem se druhý den ráno probudil, cítil jsem, že něco není v pořádku. Během dne mě začala opravdu velmi silně bolet hlava a bolest hlavy trvala až do druhého dne. Doprovázela ji i nevolnost a zvracení. Mohlo by to být z toho cvičení?”

Máš zde krásný důkaz, že ihned napoprvé jsi se dokázal na univerzální sílu napojit velmi mohutně – tvé fyzické tělo přijalo obrovské množství energie, kterou nedokázalo zpracovat, jelikož na to není zvyklé – projevy máme všichni stejné – bolest hlavy, nevolnost, případně i hučení v uších. Zkus tuto přebytečnou energii rozprostřít z hlavy do celého těla, více se uvolnit, aby mohla projít do všech úrovní.

Pokud jí i tak bude mnoho, můžeš část odvést skrze nohy do země. Určitě ale cvičení stále opakuj, tvé tělo si zvykne a přizpůsobí, je to pro ně jen něco nového. Pakliže by tyto problémy přetrvávaly déle než jeden týden po každé meditaci, tak si s tím poradíme jinými způsoby, ale v drtivé většině během několika opakování tyto problémy zmizí, a naopak ti přibude obrovské množství síly. 🙂

 

70) Jak pracovat se sny?

“Jak se sny pracujete? Je milion cest výkladů, k čemu je zápis v této praxi Vládce Síly? Čeho si všímat?”

Na cestě Vládce Síly nás nezajímá obsah snů – až na výjimečné případy stále se opakujících totožných snů, které nám dávají jasně najevo nějakou souvislost v běžném životě. Pro nás je důležitá četnost a živost snů, zda si sny dokážeme vybavit a v jaké kvalitě. Stejně jako se pozorujeme během dne, je důležité se pozorovat i během noci – být si sám sebe vědom v bdění i spánku – a k tomu krásně slouží zapisování snů. Tento akt později slouží také k lucidnímu snění. Vše nám napomáhá žít vědomější život.

71) Rozšiřuji mohutně své charisma, tedy astrální sféru!

“Občas mě tak napadne rozšířit svoje Astrální pole na vzdálenost mnohem větší než jeden metr. Nejprve jsem to zkoušel v pokoji – tudíž 4 metry – a bylo to dost vysilující. Dnes jsem to zkusil v kině, kde bylo mnoho lidí, a rozšířil jsem na celé kino – až 25 metrů. Pocity – mnoho energie, která je těžce udržitelná a uleví se, když ji stáhnu na metr zpět.”

Určitě své astrální tělo rozšiřuj ve svém pokoji – získáš tak praxi, která se v pozdějších stupních bude hodit. Sám jsi již zjistil, že rozšíření a udržení astrálního prostoru je skutečně silovou záležitostí a vyžaduje to trénink a hodně praxe. Ale pro tebe rozšiřovat astrální tělo na veřejných prostorách, kde se nachází i další lidé, bych ještě oddálila. Je to kvůli tomu, že jsi v tu chvíli zcela zodpovědný za své myšlenky, protože tímto rozšířením plně ovlivňuješ všechny přítomné lidi, a na to je skutečně ještě čas. Pakliže chceš více rozšiřovat své astrální tělo, můžeš to třeba zkoušet na louce, v lese – je velmi příjemné se takto propojit s přírodou, která (na rozdíl od lidí) je v tomto ohledu méně ovlivnitelná a lehce odpustí, když se působení neovládnutou myšlenkou zvrtne někam jinam. Naopak může pomoci a občas dodává zajímavé prozření.

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,
i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

You Must be Logged in to view this content, Register or Login Here

Korektura Jaroslav Hála
Photo by Luka Davitadze on UnsplashPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •