Vládce Síly otázky a odpovědi 2


❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅

Otázka 9, 1-2 Řešení vlastnosti rozčílení

Velmi mě mrzí má silná negativní vlastnost, kterou je výbušnost. Co s tím můžu dělat?

Sidris odpovídá:

Výbušnost v sobě skrývá velký potenciál, který se dá mohutně využít. V dalších lekcích budete zjišťovat vaše dobré vlastnosti a dále transformovat vnitřní síly nechtěných vlastností do chtěných. A zde právě tento velký potenciál převedete do vlastnosti, která vám naopak velmi pomáhá.

Samotný jsem trpěl na výbušnost, po této cestě jsem její vnitřní sílu převedl do klidu mysli i těla. Zní to možná nyní až jako nemožný zázrak, ale popravdě síla emocí a nastavení mysli je pouze jedna. My si tak díky tomu můžeme zcela vědomě vybrat cestu svým životem a kvalitu rozhodování. Jsem si tak jist, že naleznete právě svou dokonalou cestu a co více, budete mít z toho úžasný pocit, neboť ta změna života je vždy naším chtěným směrem.

Podrobně se budeme zabývat transformacemi negativních vlastností v šesté lekci prvního stupně. Tam dostanete zcela podrobné návody a budeme postupovat krůček po krůčku k obrovskému úspěchu.

Otázka 10, 1-2, Motivace k cestě

Je pro mě těžké udržet si dlouhodobou motivaci ke cvičení. Hlavně když se začnu cítit silná, tak najednou už nemám potřebu cvičit…

Terka odpovídá:

Motivace musí být dlouhodobá, vycházet z vašeho nitra. Cesta Vládce Síly vede k prozření do nehmotného světa, abyste se sama přesvědčila a získala důkazy, že existuje i něco jiného než hmotný svět a že je to mnohem reálnější než tato hmota. Pak již není cesty zpět. Život se změní o 360° a vy už nebudete stejná. Nebudete svět kolem sebe vnímat tak, jak ho vnímáte teď. Vládce Síly na to připravujeme postupně, pěkně krůček po krůčku, tedy cesta je to příjemná, ale změny, které s sebou nese, jsou neměnné. Jen těžko jde odhodit osobní zkušenost, získání důkazů… a když se “já věřím” změní na “já vím”. Celý svůj život si budete vědomě tvořit, pakliže vám něco negativního přijde do života, vědomě se toho zbavíte. Je to nový nádherný život, ale není pro každého.

Je důležité stále pokračovat kupředu a otvírat nové a nové dveře, i když v tu danou chvíli necítíte tu potřebu a máte dostatek síly. Sama jste již pocítila, že vaše síla pak opět prudce klesá. Najděte si v tom zálibu – i my se Sidrisem každý den minimálně 2x meditujeme a neustále na sobě pracujeme. Je nádherné si vymezit čas jen pro sebe!

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

You Must be Logged in to view this content, Register or Login Here

Korektura českého textu Jaroslav Hála
foto flickr👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀

👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •