Vládce Síly, otázky a odpovědi 3

Otázka 15, Usínání při meditacích

Vládce Síly, 1.stupeň – 2.lekce

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč není dobré při meditaci usínat? Občas se mi to stává po dlouhém dni. Může to zapříčinit, že se nedostanu hluboko do sebe? Nebo nějakou jinou újmu?

Terka odpovídá:

Při meditaci se musíme vyvarovat usnutí z jednoho prostého důvodu – vytvoříte si velmi nebezpečný zlozvyk.
Pakliže meditujete a neudržíte své vědomí bdělé a dovolíte mu usnout, tak v tu chvíli ztrácíte nad sebou kontrolu, vzdal jste se sám sebe. Uznávám, že je velmi snadné a příjemné během meditace usnout, člověk se zklidní, vnímá dech a vědomí se začíná ztrácet.

Musíte se ale za každou cenu udržet vzhůru – když cítíte, že začínáte usínat, proberte se alespoň na 10 vteřin, uvědomte si, kde se nacházíte, že jste vzhůru, a pak můžete v klidu jít spát.

Když budete pravidelně usínat v meditaci, vaše vědomí si na to zvykne a ochabne, zpohodlní. Tedy čas vaši meditace se bude neustále zkracovat – poprvé usnete po deseti minutách a třeba za měsíc budete usínat již po jedné minutě. Může to dojít až do fáze, že kdykoli začnete relaxovat, tak okamžitě budete usínat.

Jestli se vám toto již děje, tak musíte své vědomí opět posílit. Raději vědomě meditujte jendu minutu, ale neusínejte. Další den zkuste přidat deset vteřin a takto stále pokračovat a postupně prodlužovat. V tuto chvíli je prospěšnější minutová meditace, kdy udržíte své vědomí pevné, než desetiminutová, během níž v průběhu usnete.

Otázka 16, Systém Vládce Síly

Vládce Síly, 1.stupeň – 2.lekce

Zároveň s Vládcem Síly se asi pustím do knížky Brána k opravdovému zasvěcení, přijde mi, že jdete možná podobným směrem – nevadí to jakkoliv?

Sidris odpovídá:

Cesta Vládce Síly je mimo jiné postavena na učení předních českých hermetiků, jako byl Bardon a Lasenic. Na osobním poznání astrálního cestování a mnoha stovek až tisíců mentálních cestování.

Doplňujeme o poznání předních koučů opravdu úspěšných lidí, kterých je na světě špetka a zde v Evropě je vyučuje pan Kováč (https://letsmake.today/kdo-je-milos-kovac/).

Zcela výjimečně přidáváme učení z osobních přátelství s lidmi, jež opravdu vládnou světu jak po hmotné, tak astrální stránce, reálně se vypracovali z nuly až po majitele několikamilionových až miliardových korporací a mimo jiné dosáhli četných politicích změn v České republice.

Stejně tak, a mnohem důležitěji, do systému Vládce Síly přikládáme opravdu pomocné učení tibetských buddhistických mnichů, hermetiků a mystiků, kterými jsme byli vedeni po celý život.

A nakonec to nejdůležitější, poznání z opravdu vysokých sfér, ve kterých již skutečně není potřeba ničeho… jen klidu, ovládnutí své mysli a bytí. Jdeme tak spolu cestou poznání od nejnižších sfér až po nejvyšší, tak, abyste byli schopni vytvořit zde opravdu lepší svět i jít mnohem dále skrze své vědomí a vyšší sféry.

Cestu maximálně usnadňujeme, jdeme k vám přímým směrem, vysvětlujeme a pomáháme vám tak, jak bychom si to přáli my na začátku naší cesty.  Veškeré učení a znalosti ihned uvádíme do běžného života.

Na cestě Vládce Síly vytváříme srozumitelnější a pochopitelnější obsah s používáme při tom aktuální jazykový úzus. Je jasně dán systém, kdy se má co dělat, aby postup byl pro zájemce co nejjednodušší.

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,
i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

You Must be Logged in to view this content, Register or Login Here

 

Korektura českého textu Jaroslav Hála
foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 (nelze prozatím zakoupit) Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •