Vládce Síly, otázky a odpovědi 4


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Otázka 20, Myšlenky tvoří realitu.

Vládce Síly, 1.lekce-3.stupeň

Při pozorování myšlenek ke mně přišlo, že by realita byla také výplodem pouze naší mysli. A proto trénujeme mysl, učíme se rozvinout představivost, udržet myšlenky pod kontrolou a … později pak tímto realitu skutečně měnit ???  

Ano.

Realita je doopravdy odrazem naší mysli. To, na co myslíme, tím se později stáváme. Díky silným a opakujícím se myšlenkám, vznikne tato forma v astrální sféře a poté se přesune se hmotného světa. Tedy doslova – na co myslíte, to se děje. Když ovládnete své myšlenky, můžete si začít tvořit vlastní realitu. Čím více budete ovládat Sílu, tím rychleji se vám vše bude formovat i ve hmotném světě a bude velmi často docházet k synchronicitám, které vás povedou.

Otázka 21, Soustředění. 

Vládce Síly, 1.stupeň – 4.lekce

S tím soustředěním se přes den a ovládáním myšlenek mám trochu problém, nevím přesně, co mám vlastně dělat a jak je ovládat, musíš přes den řešit tolik věcí, spoustu toho děláš automaticky, protože kdybych měla myslet na každou věc zvlášť, tak polovinu toho zatím zapomenu. 

Přítomné soustředění a ovládání myšlenek 

je vlastně velmi jednoduché pro použití v běžném životě. Začněme již čištěním zubů – jen si je čistit, obdivujte své zuby, jak je pasta bílá, jak krásně pění – doslova si užívejte jen a jen čištění zubů. Nesmíte ulítávat myšlenkami na snídani, na oblečení, na …. Jen si čistěte zuby! Zuby! 🙂 Jen čištění zubů….

Jen toto právě probíhající je pro váš život důležité, protože to děláte právě nyní. Užijte si to, protože tento čas, tento zážitek, to je na tomto světě právě to úžasné. Nenechte se svou myslí o to ošidit. Darujte se svým soustředěním.

Až budete připravovat snídani, svačinu, oběd, večeři, jídlo kdykoliv.. tak pouze snídejte. Nic jiného. Vizuálně si užívejte, kolik má croissant/rohlík v sobě malinkých bublinek, jak je vláčný,… Čichově si jej užívejte jako malé dítě, ty nekonečné vůně, ach, sladké, slané, hluboké, vanilkové a lechtající vůně 🙂 A až po mnoha vteřinách, snad i minutách, se teprve dostáváme k chuti – ona totiž doteď nebyla potřeba!… Tolik zážitků jsme nyní prožili – a to je ten prožitek, to je to nastavení zdejšího světa, to jsou právě ony prožitky. Nechte se jimi obalit, ponořte se do nich, protože pořádný zážitek teprve přichází – pomalu se přibližte s jídlem k puse…. a sliny nám začínají vytvářet velmi šťastné prostředí na jazyku, lechtající, podporující. Celé tělo už se nemůže dočkat. Pokračujte a zkoumejte chuť, zjistíte, že většina jídel má více než tři chutě v jeden okamžik, ba co, dokonce deset! Jídlo není obyčejně chuťově nudné, ale už jen ten kus, bez žádné přílohy, s ničím… To samo o sobě má tolik chutí! A co teprve opravdu úžasné dokonalé jablíčko? Jsme schopni v prvním a druhém kousnutí nalézt více než patnáct chutí!

….Užili jsme si nyní krásných pět minut, ukousli jsme jen velmi malou část z jídla… a přitom jsme prožili i ten svět, kvůli němjž jsme se sem narodili. Ne jen konzumenti typu vstaň, hygiena, celý den práce, jídlo, spát. Ale vy jste právě prožili celý vesmír, a to na pár kouscích croissantu či jablka!

Jak je asi úžasné jít vědomě procházkou… Když pracujete, užívejte si tu jedinečnost svých pohybů a myšlenek potřebných pro dokonalý úkon. Je to úžasné! To vážně děláte vy a vaše tělo!

Když objímáte své milované, tak prožívejte každičkou vteřinu, protože ta už se nebude nikdy opakovat a je právě v této chvíli ta nejdokonalejší. Myšlenky na jídlo sem ani náhodou nepatří. Jak byste taky mohla vyměnit přítomné objímání s milovanými za cokoliv jiného…

Když píšete, užívejte si své psací pero – je to skvost, když barva ulpívá na papíře a vy vytváříte tak nádherné tahy, které jsme schopni rozpoznávat a s jejich pomocí se dorozumívat.
(Jindřich Sidris)

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,

i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

You Must be Logged in to view this content, Register or Login Here

Korektura českého textu Jaroslav Hála
foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •