Vymítání duchů, příjemný návod

… Zbývá už jen podkroví, kde jsou slyšet kroky a bušení. S majitelkou domu vcházíme a v místnosti přituhuje, něco … se začalo dít. Bytost začala komunikovat, majitelka domu jde raději opodál.

Bytost stála uprostřed místnosti, ale nešlo od ní nic nepříjemného, právě naopak, chtěla pomoc!

Navázání komunikace se zemřelým duchem

Vysoká asi 150cm, s hlavou svěšenou, nevěděla co dál, smutná. Proto jsem se omluvil, že ji vyrušuji, ale jdu jí pomoci, protože očividně ani ona, ani majitelé nejsou spolu šťastni. Byla hned příjemnější, moc nevěřila, ale chtěla zkusit. Vysvětlil jsem jí cestu, kam má následovat, co ucítí, jak má reagovat, proč dělat to, či ono a nakonec jsme se společně dali do oné cesty.

Nejdříve tomu nevěřila, ale najednou, jako bleskem, vše pochopila, udělala co jsem radil a tím se dostala pryč. Už za malou chvilku bylo jisté, že není k tomuto domu držena, dokonce už mohla kamkoliv po okolí, nechala se vést přímou cestou a odešla pryč, aby mohla pokračovat ve své cestě.

Již volná a šťastná…

Místnost utichla a byla i přes všechen nábytek prázdná… Jistě nyní její lidští obyvatelé najdou lepší konečné uplatnění.

I přírodní bytostní navštěvují domácnosti

Obohacený milou zkušeností jsem prošel zbytek místností a nalezl překvapenou bytůstku, asi 40cm, která mě okamžitě objala nohu a držela, že prý tady je to její místnost a moc se jí líbí co tu v ní vyvádí. Byla dotěrně až nepříjemná, naprostý opak toho, co jsem právě zažil, a hle, to právě tato bytost dělala ty neplechy!!! Okamžitě jsem ji vykázal z domu, neboť se jednalo o přírodní bytost a mezi lidmi pouze změnila své chování. V přírodě se opět navrátí do svého poklidného bytí. Tím je baráček vyčištěn a jeho lidští obyvatelé žijí opět v klidu a lásce.

Všichni potřebují trochu láskyplné pomoci

Odcházel jsem radostný z těchto setkání, protože byly doopravdy nádherné. Všechny bytosti chtějí být šťastné, ale ty, co to nedokáží, jen potřebují trochu pomoci.

Vymítání duchů, příjemný návod

Pokud máte doma bytostné, astrální bytostné (duše), nebo duchy, pak zkuste následující zjednodušený postup:

1) Zaujměte pro Vás příjemnou polohu. Nyní ve své mysli vytvořte klid.. V tomto stavu prožijte nejkrásnější pocity, jako jsou láska, přátelství, radost … je to na Vás.

2) Za pomocí vizualizace (velmi silné představy) vytvořte okolo sebe ochranný kruh, který Vás bude kamkoliv následovat.

3) Vstupte do oné místnosti a zapalte svíčku, položte ji do středu místnosti s vnitřním přáním pomáhat a očistit tento prostor

4) Nyní buďte na okraji místnosti, ať máte výhled. Znovu si oživte nejkrásnější myšlenky, kruh, radost, chtít pomoc. Požádejte Boha, Vesmír, Prozřetelno, Přírodu (podle toho, co je vám příjemné) o pomoc.

5) Celou dobu se budete cítit příjemně a to velmi pomáhá i bytosti, protože vidí, že jí chcete pomoci. Zkuste se porozhlédnout rozšířeným pohledem, třeba uvidíte jakýsi mlhavý obláček. To bude bytůstka, ale vidět jí nemusíte. Stačí totiž, když k ní budete promlouvat jako k milému kamarádovi.

6)Představíte se, řeknete svůj problém, že byste jí rádi pomohli, aby zde nemusela být, vysvětlíte jí, že se bude cítit lépe, a to je vše. Třeba takto:


“Přišel jsem se s tebou rozloučit, protože společně bydlíme v tomto baráčku. Jenže toto je mé místo a tvé místo je v přírodě, tady přece nemáš co pohledávat. Jdu ti proto pomoci, aby ses dokázala z tohoto místa dostat, protože tě zde zřejmě něco váže. Až uvidíš jemné světlo, bílé, nech si pomoci, ať jsi opět šťastná. Bude to jistě pro tebe krásné, vždyť budeš opět tam, kde máš být a ne být tady smutná. Uvidíš jak ti bude opět lépe.”

7) Nyní požádejte pomoc Boha, Prozřetelno, Přírodu… od shora. Zároveň myslete opět na všechny dobré věci, lásku, pomoc, radost a rozšiřte své působení přes celou místnost.

8) V této chvíli jste v místnosti pouze Vy a tvůrčí síla, kterou jste vytvořili. Vnímejte, jak se vám ulevilo, jak je tu nyní dýchatelno, klid, pohoda…

Z pohledu bytosti:

Cítila, jak jde k ní spousty tvořivé (dobré, kladné) síly a buď ji využila podle návodu a ta jí pomohla se odpoutat od tohoto místa, a nebo ji ignorovala a síla ji přesto vrátila zpátky tam, kde měla ve svém původu zůstat.

Pokud byste úlevu a čistou místnost nepociťovali, stále cítili, že není něco v pořádku, nebo bytost stále naříkala, pak doporučuji:

Další jednání po dobrém, návod zde popsaný, avšak přidáte do něj vysvobození skrze Barda, jenž nám zanechali moudří Tibetští mniši: Tibetská kniha mrtvých, Bardo Thodol. (Sice je určeno pro lidské bytosti, avšak velmi pomáhá i bytostem elementálním i ostatním.)

A až úplně nakonec cestu vynucenou, avšak zde se jedná o váš magický vývoj, proto to nějakou dobu potrvá (jak bude dlouhá, záleží jen na vaší píli). Nicméně doporučuji tuto cestu znát, neboť ji sice nemusíte nikdy využít, avšak mnoho nového se naučíte a pochopíte o fungování tohoto světa. (Varuji vás před tím, abyste nepostupovali popořadě a některé cvičení přeskočili, nebo je neprovedli pocitvě) Vše má svůj důvod… Tedy cesta Vládce Síly.

Jak si můžete pomoci vy?

1) Reálně probuďte své schopnosti

na kurzech vedených Láskyplným světem! Pokračujte na Vládce Síly

2) Nebo potřebujete okamžitou pomoc?

Napište nám na email muj@laskyplnysvet.cz a uvidíme, co se dá dělat.

Foto Bouře od Pixabay

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 64
  • 2
  • 47
  •  
  •  
  •  
  •  
   113
   Shares