Vytvoření vlastní bezpečné sféry


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Často se nás ptáte, jak je vhodné se chránit při setkání s nechtěnou bytostí, nebo negativním působením?

Uvedeme zde velmi silnou ochranu, jenž naprosto dostačuje na většinu i nejtěžších chvil. Je ale nutné udržet v době konání ochrany mysl čistou. Proto délku přizpůsobte svým možnostem.

    1. Vizualizujte si, jak se shora do vaší hlavy vtéká proud bílé světelné síly, která postupně naplňuje celé vaše tělo. Veškeré případné šedivé síly, které by se ve vás nacházely, jsou světlem přeměněny na bílé, případně odvedeny přes nohy do země.
    2. Jakmile budete mít vaše tělo dokonale naplněno bílou pomocnou a uzdravující silou, pak ji nechte vyzařovat skrze vás i do prostoru asi jednoho metru okolo vás. Při řádném nashromáždění lze sílu vidět jako mlhovinu.
    3. A nakonec si vytvořte okolo sebe a nashromážděné mlhoviny ochrannou bariéru. Nejlépe tedy opět pomocí bílé síly vytvoříte jakýsi obal.

Srovnání najdeme s vajíčkem. Žloutek je tělo, bílek je metrová mlhovina a skořápka je bariéra. Udělejte si tuto ochranu/ sféru  všude okolo vás, obklopte se těmito pomocnými tvořivými a ochrannými silami. Bariéru musíme cítit až fyzicky, čím více, tím lépe vás bude chránit, neboť to právě vy tvoříte váš život.

Ve své Síle se nacházíte stále

Vizualizaci i procítění je vhodné vytvářet ráno, přes den i  večer. Zcela přijímejte, že se ocitáte nyní ve své vlastní Síle, ve své vlastní cestě životem a jdete svou cestou, kterou jste vytvořili vy.

Až budete astrální cestovatelé, budete svou astrální sílu doslova cítit až jako majetek. Jako váš svět, neboť doslova vytváříte váš svět, kterým dáváte ostatním lidem možnost jej okusit… Užijte si právě proto svůj svět. Tvořte svůj svět.

 

Foto FlickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •