Workshop: Celodenní astrální cestování, Praha

Čtení na 4 min.

Dlouho jsme neuspořádali žádnou přednášku a e-mail je již zahlcen dotazy, kdy že opět uspořádáme nějaký seminář. A abychom netroškařili, vyhlašujeme celodenní workshop věnovaný astrálnímu cestování.

Prožijete:

Náplň dne bude naprosto totožná se soukromým astrálním cestováním, které prožíváte u nás v Liberci. Jediný rozdíl je, že se vám nebudeme věnovat individuálně, ale veškerá cvičení budou probíhat skupinově.

 1. Na začátku si budeme povídat o astrálním cestování
  a zodpovíme veškeré vaše dotazy
  . Navodíme příjemnou a přátelskou atmosféru, která je pro nás velmi důležitá.
 2. Ovládneme hmotu skrze sílu naší mysli
  (základy telekineze) – nutné pro uvědomění si vlastní moci, sebedůvěry a sebevědomí.
 3. Prostřednictvím mysli ovládneme fyzické tělo,
  aby bylo zcela klidné a poslouchalo nás – nikoli my jeho. Ve chvíli, kdy chceme astrálně vystoupit a při tom se chceme podrbat na nose, nemůžeme očekávat velký úspěch. 🙂
 4. Pauza na oběd
   
  – musíme nabrat dostatek mentální síly na zbylá cvičení, a proto je velmi nutná pauza, během níž si zajdete do města, na oběd, projít se… . Žít běžný život.
 5. Nacítění astrálního a mentálního těla v běžném stavu mysli:
  Jak působí naše astrální a mentální tělo ve fyzickém světě? Co všechno dokážeme a jak na sebe vzájemně působíme? Nyní budete zcela jasně a reálně cítit energii ostatních lidí, a hlavně své astrální a mentální tělo. Již to nebude teorie, ale realita.
 6. Rozklíčujeme pojem životní síla.
  Každý z nás má unikátní prožitek své životní síly, toho, co nás pohání a dává smysl životu. Toto je váš klíč k astrálnímu vystoupení. Každý z vás nacítí a identifikuje svou životní sílu, která mu následně pomůže při astrálním cestování.
 7. Krátká přestávka
  na svačinu a chvilkový oddych před mimotělním cestováním.
 8. Mentální cestování
  – mnoho lidí cestuje pomocí svého vědomí / ducha a nazývá to astrálním cestováním. Proto se nutně musíme naučit mentálně cestovat, a tak na vlastní kůži zažít rozdíl mezi mentálním a astrálním cestováním.
 9. Astrální cestování
  – vyvrcholení celodenního snažení. Již jsme zvládli veškeré kroky, které nezbytně potřebujeme znát, abychom se dokázali odpoutat od našeho fyzického těla. Jsme si zcela jisti, že každý se dokáže lehce nadnést nad fyzické tělo (od 5 do 10 centimetrů), byť bude stále spojen se svým fyzickým tělem. Budete již znát ten pocit, který v sobě musíte vyvolat, když chcete astrálně vystoupit. Zda se již odvážíte zcela opustit tělo přímo na místě, nebo až v pohodlí a soukromí vašeho domova, je zcela na vás. My vás naučíme, jak na to, a ukážeme vám pocity, které jsou pro astrální cestování klíčové.

Kdy, kde, kolik? 🙂

Setkáme se 5. května 10 hodin
a pobudeme spolu až do 22. – 24. hodiny Praze. 

Konkrétní místo bude upřesněno po skončení termínu přihlašování – chceme pro vás maximální komfort, a tak zajistíme místo, které bude odpovídat počtu účastníků. 

Cena tohoto workshopu je velmi příjemných 2100 Kč
(za soukromé astrální cestování u nás platíte 10 000 Kč).

 

Nutné

 • Ovládnout alespoň dva stupně mysli z návodu Tří stupňů k rozvoji mysli (toto cvičení je jednoduché a dokážete ho zvládnout i během několika dní, a přesto nám je jedním z největších pomocníků při astrálním cestování).

Vhodné

 • alespoň 1 týden před workshopem (lépe 1 měsíc) vynechat konzumaci masa
 • alespoň tři dny před workshopem vynechat pití kávy a podpůrných doplňků těla.

S sebou

 • Karimatku
 • Spacák (nebo teplou přikrývku)
 • Polštářek
 • Dostatečné množství vody
 • Svačinu

Těšíme se na společně strávený den, během něhož opět poodhalíme oponu hmotného světa – ovládneme jak fyzické tělo, tak naši duši (astrální tělo) i ducha (mentální tělo), a tím se nadneseme nad hmotu samotnou. Jednou provždy změníme své vnímání světa kolem nás i  sama sebe.

Přihlášení je možné pouze do neděle 21. dubna 2018.

Po vyplnění formuláře vám přijde e-mail s doplňujícími informacemi (prosím zkontrolujte si složku hromadné pošty či spamu, až poté případně piště přímo na email muj@laskyplnysvet.cz – děkujeme).  

 

Chci zažít workshop astrálního cestování!

Mé jméno je

Můj email je

Můj telefon je


Zaškrtněte políčko


Prohlášení: Tímto potvrzuji, že netrpím psychickými potížemi a jsem zcela zdráv(a). 

 

 

Korektura Jaroslav Hála
Foto od Pixabay

 !NOVINKA! Naučte se s námi astrálně cestovat!
Workshop: Celodenní astrální cestování, 5.května

Více informací ZDE •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •