Láskyplný výlet

Zážitky z láskyplného výletu 8. května 2013


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Páánečku, setkání na Javorníku bylo parádní, tolik jsme snad ani nečekali ~:-) Původně jsme vás lákali tímto odkazem.

Pak to na nádraží pěkně začalo zvesela, všem totiž bylo hned na první pohled jasné, že veselí a nadšení lidé patří k sobě, huráá všichni séém a vlak nás odkodrcá s dalšími úžasnými lidmi na náš cíl, jupí! A pak vesele zapózovat, tramtadadááá.

Vstup do přírody proběhl skrze promluvu s ochrannými dévy lesa, kteří nás i díky tomu zanedlouho přivítaly očistnou bránou lesa, která zanechala veškeré zbytečky nepotřebných nánosů daleko za námi a my tak vesele šupajdili dál.

Na Javorníku je překvapivě nádherný výhled na přírodní kotlinky, až nás to usadilo do voňavé trávy s přírodními bytostmi. Ochránci lesů nás přivítali jako chtěné návštěvníky a proto se nám díky nim ukázalo jasnovidné vnímání prány. Všichni jsme se shodli, že vidíme mihotavé tečky, svítivé hvězdičky všude okolo nás. Nejdříve v dáli a pak blíž a blíž. Po natažení dlaně a sání této síly do těla, jsme ji spatřili jako proud vody, jenž se do nás vlévá a my máme stále více a více síly.

O kousek dál bylo možno zahlédnout bytosti křovin i jiné ochránce lesa a pastvin. Nadšení nás tolik naplňovalo, až bylo zatěžko nosit na nohou botky, proto jsme je hodili do báglíků a šupajdili již spojeni s přírodou skrze naše chodidla. Z počátku jen našlapávat lehoučce po vyhřáté travičce, ale později jsme zvládali i kamenité cesty jako příjemnou masáž ~:o)

Je nádherné, jak jsme všichni poznali spousty nových přátel, se kterými se dá smát od ucha k uchu. Přátelé, kteří si rozumějí a jsou sami sebou… ~:o)

Další výlet plánujeme 21.6.2013 od pátka do neděle, na který jste všichni zvaní ~:o) To bude paráda 😉Přidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •