Zážitky ze zasvěcení Giri do Reiki I

Předevčírem 18.12.2011 jsem se nechala od svého kamaráda a také mistra, zasvětit do Reiki. Mám z toho úžasný zážitek. Nejdříve bych asi začala tím, jak jsem se cítila po tom všem, ale je pro to jenom jedno slovo, které to vystihuje. ŠŤASTNÁ.

Nemohla jsem zastavit svůj úsměv. Bylo mi jedno, co se děje někde ve světě. Byla jsem jako znovuzrozená. Byla jsem konečně jenom sama pro sebe. Asi to vidím tak, že jsem se usmívala mému životu a jak se okolo mě hromadí jemná síla, energie, ve které si připadám jako v peřince.

Cestou domů, jsem měla jediné přání a to, aby se lidé taky smáli, aby konečně byli všichni šťastní, stejně jako já. Protože je to neskonalá nádhera.

Následující den ve škole se mi doslova hrnuly různé vzpomínky a jen jsem se jim musela usmívat. Je to teď jiný a také i lidi okolo sebe vidím teď jinak.

Další den jsem poznala, jak se zesiluje intuice. Já a sestra jsme šly naproti mámě, odcházíme z bytu, zavírám dveře, váhám, zda máma jako vždy má u sebe klíče a dveře i přes tento pocit zavírám bez klíčů. Za chvíli jedeme šalinou a padne od mamči otázka, jestli jsem vzala klíče? A hele, nikdo je neměl…

V tu chvíli jsem měla na sebe takový vztek, protože jsem tomu mohla zabránit. Každý toto cítění má, ale teď to bylo mnohem, mnohem silnější. Pořád se sebe ptám, proč jsem to neposlechla, proč.

Už jednou v minulosti jsem se zachovala podle tohoto vedení a zachránilo mě to od padající silné větve ze stromu, jen důvěrou v krátké sdělení které ke mně promlouvalo „zastav se na chvíli“, pak ta kláda žuchla přímo přede mě, ještě že jsem ten krok neudělala… Ale teď jsem neposlouchala. Budu si dávat pozor!!!

Opravdu to bylo jako by nade mnou někdo byl a příjemným hlasem říkal „klíče, vezmi si klíče“. Propříště
to vím.

Jsem zvědavá, co se stane v budoucnosti, ale s Reiki se cítím jinak a jsem ráda, že ho mohu rozvíjet dále. Mám mnoho dalších nádherných pocitů, ale prozrazovat je nechci ;o)

Za toto mohu poděkovat jenom jednomu člověku a Reiki bytostem. Děkuji.
S pozdravem Giri 😀 Happy :o)Přidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 (nelze prozatím zakoupit) Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •