Zbavte se obav ze smrti jednou provždy

Na svět se dívám jinýma očima, neboť jsem si od malička přál poznat jiné sféry. A to samé bych doporučil i Vám. Když Vás kdokoliv ze smrtelného strachu uklidní, nebo přejdete smrt blízkého přítele… Tak jste šli jen dál – což je zcela v pořádku z dnešního pohledu, ale co kdybyste mohli nahlédnout ještě dále… Tam, kam se odchází. Alespoň na začátek, jen takové nahlédnutí mimotělního cestovatele…

Opuštění těla je uklidňující

Lidé mají v hlavě od malička nevím proč zaryto, že smrt je něco hrozného, že duchů se musí bát, že bla bla bla. NE! Smrt je krásná pro člověka, který ji prožívá zcela vědomě – a to ví jako mágové a mniši, kteří se připravují na vědomý odchod, stejně jako někteří moudří lidé na “smrtelné posteli”. I vy můžete prožívat svůj život i odchod z něj zcela vědomě, jen se to musíte předtím naučit – kdo jsme, co děláte ve své těle…

Přirozené umírání je radostné stejné stejně jako porod

Nevidíte u nich strach, ale radost, oni se těší, radují – a v posledních pár minutách jsou nadšení, tak nadšení, že se těší jako malé děti, ANO! Tak proč věříme tomu nesmyslu, že smrt je špatná, snad že si většina lidí tuto zkušenost nepamatuje a ani nás nikdo nevede, abychom si ji vyzkoušeli. Ne smrt jako takovou, ale pochopení světa mimo tělo, pochopení vědomého vystoupení z těla, byť na deset sekund… Neboť právě tato chvíle zcela mění poznání člověka… Zcela…………

Všechny ty bláboly, které do nás lidi nacpali se najednou ztratí… taky proč ne, když to není pravda… Poznání takového člověka je uvolňující a žije se lehce. Již se nebojíte smrti, již si neničíte život stresem, již….. si život užíváte a za mrtvé se radujete – ale v dobrém slova smyslu. Ne jako Evropan, ale jako člověk, který se vtělil do tohoto těla který si užívá a zcela vědomě se pohybuje světem.

Když se setkáme tak Vám budu vyprávět mé zážitky, budu Vám vyprávět o všem… Ale stejně to nelze pochopit – stejně jako jsem to nepochopil já, když jsem o to žádal. Jen jsem žádal abych ovládl telepatii, telekinezi.. a ONO to šlo!… Je to jednoduché, zvláštně jednoduché… O telepatii najdete na láskyplných stránkách i návod ZDE

Změna pohledu díky prožitku

Pak se v člověku něco pohne… měl jsem ale stále strach a zároveň pocit poznání – chtěl jsme totiž mluvit s jinými sférami, s mrtvými.. a měl jsem také ten divný pohled… A dokud jsem se ho nezbavil, tak jsem nemohl jít dál – musel jsem se doslova těšit na to, co objevím.

Pak jsem žádal o astrální cestování – také najdete na stránkách – to vám byl zážitek, to bylo něco!!!!! Vystoupíte z těla a díváte se, jak si jen vaše hmotné tělo pochrupuje na posteli. A vy jste přitom zcela reálně u postele, ba co dokonce u kamaráda pouhým pomyšlením. A vše reálně vidíte, vy jste tam, situace sledujete a poté voláte kamarádovi pro potvrzení a do detailu vše souhlasí. Takto vystoupíte dvakrát, pětkrát, desetkrát, dvacetkrát… A vždy máte jasné potvrzení, že to umíte a již víte, že nějakým způsobem jen své hmotné tělo používáte k interakci s ostatními lidmi, ale vůbec nemusíte! Že to lze i bez těla…

Tak co je pak smrt?

Nu a tak jdete dál, chcete jít do sfér, kde jsou ostatní bytostní, podobní Vám, ale víte že to lidé nejsou a tak jdete dál za lidmi živými a dál za lidmi mrtvými. Zjišťujete, že není zde žádného rozdílu – jen vy máte tělo ale oni nemají. Jsou zde rozdíly v tom, proč máte tělo a proč oni ne, ale to vás teď nezajímá a chcete jít dál.. A najednou se ocitnete v bílém nebo černém světě… Kde nic není, nic…… jen vy… a nic… dokud Vám v mysli nevytane myšlenka … která se okamžitě zrealizuje, tak kvalitně, jako je vaše myšlenka. Vše se děje ale právě v oné sféře….

Můžete jít a dělat doslova co chcete a co je prospěšné. A právě z těchto sfér pocházíte vy, ale i vaše rodina, přátelé. Když tedy odejdou z hmotného těla do zcela odlišných a dalekých sfér, můžete ho přivolávat, můžete na něj myslet, může za Vámi chodit. Ale přece byste to po něm nechtěli, když on sám chtěl odejít a rozhodl se odejít do své sféry bytí.

Vízová propustka

Můžete to brát velice podobně, jako kdyby vám přítel odešel do zahraničí a musel si vyžádat složité povolení a vy jej dostanete až později. Také většina odchází daleko a chtějí probudit svou mysl, osamostatnit se a opět získávat zkušenosti ve vyšších sférách.

Mluvím bez obalů, bez pohádek, říkám Vám to rovnou, neboť byste měli vědět, že smrt jako taková neexistuje, že existuje příčina a následek, že existuje Zemská sféra a jiné sféry. Jsou zde určité zákonitosti, které jsou velmi široké a proto si lidé vybrali jen některé a dodržují je – například zákon karmy, desatero… Naopak o jiných nemají ani ponětí – sféry bytí, bytostné komunikace, napojení na druhé lidi… a co je po smrti, i když tolik lidí to zná osobně… Nemohu Vám ale říci rovnou vše, neboť je to v tomto bodě nepochopitelné, proto pojďme dále.

První stupeň, pojďte zažít něco více

Vy totiž máte možnost jít cestou přímější – meditujte. Meditujte co nejvíce budete moci, nejlépe začít 3 stupni (zde článek)  a ještě lépe položení se do meditace přes dobrou klidnou knihu. Zkuste Buddhismus či Tao – přináší velmi niterné pochopení. Pokud chcete mít podobné nebo stejné poznání jako já, pak se podívejte na cestu Vládce Síly, ve které vás přímo povedeme.

Uvidíte, budou se dít divy, neboť pochopení na sebe nenechá dlouho čekat. Důležité ale je nezůstávat stále v tom stejném zastaralém okruhu myšlenek – máte tu nejlepší příležitost pochopit a hlavně zažít, sami na sobě, co se děje, co je život v těle, co je život mimo tělo, jak funguje svět. Přijde do Vás neuvěřitelný klid, a to není fráze, ale realita.

Pokuste se nyní prožít meditace – běžte do toho – ale pozor, neboť svět už nikdy nebude tak nalinkovaný jako doteď…. Již bude jiný… není vážně cesty zpět, protože realita je zcela odlišná od toho, jak okleštěnou ji v běžném dnu prožíváme… Realita má toho mnohem víc….. 🙂

Bude to možná za měsíc, půl roku, rok, ale toto je velmi krátká doba pro tak zásadní poznání. Běžte do toho! Popřemýšlejte o regresní terapii, pokud chcete svou cestu urychlit.

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

Soukromá seance pro mimotělní cestování

Nebo vás zaujala možnost poznat mimotělní cestování? Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů. Ty nejlepší naleznete ZDE.

Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete! Můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Domluvte si Sezení se Sidrisem.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Cesta Vládce Síly
Soukromé sezení se Sidrisem

foto flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
   1
   Share