Zemřel, oslavujme jeho krásný život!

Když zemře rodinný přítel, můžeme jít na krátkou chvíli za ním do stejných sfér pomocí vystoupení z těla (návod zde). Stejně tak jsem šel za velmi moudrým pánem.

Sidris: Spletl jsem se, neboť jsem čekal, že mu bude ve vyšších sférách dobře, ale to byla chyba. Jakmile jsem svým mentálním tělem byl u něj, tak chtěl za každou cenu zpět na Zemi do hmotného těla a to právě z toho důvodu, že nemohl nijak předat vzkazy, nijak se dotýkat.

Dlouho jsme tak spolu byli jen tak.. velmi dlouho, dokud už jsme vedle sebe jen neseděli. Celou dobu mi vysvětlovat, že cítí beznaděj, že neví co má nyní dělat, protože by rád žil v této realitě ale ví, že už to nejde.

Radost z prožitků

Procházeli jsme tak jeho život a on mě zastavil v době jeho studií, kdy zkoušeli s kamarádem alkohol a užili si pravý studentský vyrvál – hodně se tomu chechtal, protože lezli i oknem. 🙂 Byl z toho nadšený a v tu chvíli jako kdyby se uvolnil vlak vzpomínek a zážitků a pán si tak projel v sobě celý svůj život, rodinu, děti, úspěchy i zážitky a až nyní, této chvíli uznal, že ač sice se mu nelíbí, že mu už hmotné tělo odešlo, tak je pyšný na to, jaký žil život naplno, až právě uvolněný a později naopak s velkým ovládáním sebe sama, ale i řízením emočních kroků celé rodiny. Byl pyšný, co vše v životě dosáhl.

Na počátku ale cítil velký stres ne z toho, že bude rituální pohřeb, ale přesně z toho, že jej všichni tahají zpět do těla a on i když se snaží, tak přes všechnu bolestivou snahu nemůže jít zpět. Proto náš rozhovor byl stejný, jaký kdybych byl jeho dobrý přítel, byl toliko pomocný, neboť si uvědomil, že on žil dobrý život. Že on sám už více pro ostatní lidi nemůže udělat, neboť udělal již co nejvíce mohl.

Z mezisféry do posmrtné a vyšší

Ač původně nechtěl, tak jsem mu pro pochopení ukázal vyšší svět – svět který se dá definovat jako Nebe, Vyšší svět, kdy přestáváme chtít pozemské statky a napojení na ostatní lidi i rodinu. Uvolnilo jej to, neboť pochopil smysl právě této mezisféry kde se nachází. Že nyní je jen na něm, co bude chtít a nic nemusí. Zároveň dodám, že toto není úplně zvykem, neboť z velké většiny se lidé i bytostní chtějí ihned přesunout do vyšších sfér. Pán byl však jiný, výslovně se rozhodl, že ještě chce být s rodinou nejméně týden, snad dva, tři – dokud on sám vnitřně neucítí, že již opravdu zde nemůže nic udělat a že opravdu si může dovolit jít dál.

Působil tak dále v hmotném světě svým astrálním tělem, neboli tělem, ve kterém se nachází naše duše včetně našeho charisma. Až on sám bude zanedlouho chtít, tak půjde dál, nechá odejít náplň své duše – získané charisma, emoce, vlastnosti a půjde dále do vyšších sfér, již zcela klidný.

Jen bude. Klid, štěstí, pohoda, láska.

První dny po smti

Člověk s námi stále je, proto chovejte se k němu naopak jako kdyby měl ty nejkrásnější narozeniny ve svém životě. Gratulujte mu, jaký prožil dobrý život, ukažte mu, co všechno dokázal. Vezměte ho svými vzpomínkami, ukažte mu, jak si jej pamatujete, v čem Vám pomáhal. Myslete opravdu na něj v dobrém, pomozte mu naplnit jeho smysl dobrého života. Buďte na něj hrdí a pyšní, stejně jako je on sám na sebe a právem. Zasloužíte si to Vy i On.

Není důležité kde je, ale že je s Vámi a stále se Vám snaží předat svou podporu. Podpořte dobrými myšlenkami, opravdu jen dobrými a veselými právě i Vy jeho.

Ať máte s ním ještě krásné chvíle, neboť jakkoliv to může znít absurdně, tak to že nemá hmotné tělo neznamená, že právě nyní se s Vámi neprobouzí a že není s celou rodinou i s kamarády, že se neprochází jen tak okolo stromů….

Ať naplní jej klid, stejně jako Vás štěstí za dar jeho přítomnosti po tak dlouhý část hmotného života.

A jak vidí někteří doktoři poslední hodiny života?

“Dnes nad ranem jsem mela jednoho starecka, 80+, na konci sve cesty, dnes mel byt propusten domu…..Nad ranem se mu nahle pritizilo. Z medicinskeho hlediska dostal plicni embolii, nebo jeho staricke srdce s ejekcni frakci  10% uz to proste nezvladlo. Nevim. Snazila jsem se, lecila vsechno, co me napadlo – od srdecniho selhani, pres tu embolii, dala jsem mu siroko spektra antibiotika, steroidy, PPI. Proste vsechno. Presto, byl jeho cas a pan za par hodin od me intervence odesel. To, ze odejde jsem vedela uz v tech pet rano. Presto me toto naplnilo zvlastnim klidem. Pokud je nas cas, tak odejdeme a je jedno, jak lecime. Dnes jsem opet videla, co je to vyssi moc. I to, ze my si muzeme rozhodnout castecne kdy, nebot pan cekal, az jeho rodina odejde a pak behem peti minut odesel. Jindy, cekame na rodinu. Setrvala jsem s dcerou, snad jsem ji castecne pomohla. Koukala  na sveho zemreleho otce, ktereho videla pred 10 minutami a rikala, jak se zmenil…, rikala jsem ji, ze to co vidi, je telo bez duse, ale ze jeho duse tam je stale s nami a ze ona mu  musi pomoci odejit. Je to zvlastni, ja pana videla cca minutu pred tim, nez odesel. Ten proces metamorfozy cloveka vzdy ohromi i ten zvlastni klid, ktery vzdy nastane.”

Foto flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •