Změna vnímání reality po workshopu astrálního cestování


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly.

Ještě jednou bych vám oběma Side a Terí chtěla ze srdce poděkovat, workshop astrálního cestování mi skutečně změnil život, a to aniž bych přesně tušila jak, nebo co se tam vlastně stalo.

Některé věci se změnily nastálo, jiné odezněly. Ze soboty na neděli jsem spala jen asi tři hodiny, a přesto jsem vstala plná energie a byla stále trochu mimo.

Pořád jsem se smála a byla plná pocitu, že dokážu cokoliv na světě.

A  protože dokážu cokoliv, tak proč na to spěchat, že? 🙂

Zkoušela jsem vystoupit, ale na rozdíl od předchozích pokusů jsem netlačila na pilu. Užívala jsem si ten pocit “předtím” a o nic víc se nesnažila.

Teď vím, že to přijde. A ačkoliv už normálně spím jak dřevo :), tak spousta věcí snad instinktů, zůstala.

Uklidnit svou mysl se snažím téměř při každé volné chvíli.

Každý den před spaním, kdykoliv si najdu chvilku během dne a někdy mě to napadne, i když někam jdu. Užívám si každý pocit, i když se mi zrovna nelíbí (včera do mě při jízdě nabourala vosa a píchla mě do krku a já se smála!).

Co bylo hodně zvláštní a co mě tedy skutečně přesvědčilo, že se na workshopu stalo něco výjimečného, bylo, že mě přestalo bolet koleno.

Před měsícem a něco jsem spadla z motorky a motorka mi spadla na nohu. Měla jsem pochroumanou čéšku, a i když jsem po dvou týdnech mohla normálně chodit, koleno mě od té doby bolelo a omezovalo neustále. Ortoped mi řekl, že bude nějakou dobu trvat, než se to spraví (u ortopeda jsem byla asi týden před workshopem).

Že mě koleno vůbec, ale vůbec nebolí (vyjma nějakých šílených kreací 🙂 jsem zjistila hned druhý den ráno. Byl to ten důkaz. A stejně jak ze mě ta síla odezněla, vrátila se po dvou dnech i bolest, ale ne tak velká.

_______________________________________________

K mému dotazu. Předevčírem a včera v noci se mi povedlo pár věcí, ale protože to pokaždé bylo před usnutím a já byla líná vstát a zapsat si to hned tak si dnes nejsem jistá, jestli to už nebyla součást nějakého snu.

Myslím, že jsem včera tak “napůl” vystoupila. O nic jsem se ale vlastně nesnažila, jen jsem si jako obvykle před spaní hrála s myslí, ale nic víc.

Normálně se mi při pokusech jen motala hlava i tělo, ale dneska sem měla vyloženě pocit, že jsem i viděla napůl mimo tělo…

Začalo to tím, že jsem ležela, měla jsem ruce podél sebe na posteli a řekla si “hele, moje astrální ruka je zvednutá v lokti” :-D

nevím, jak mě to napadlo, prostě jsem ji necítila v ruce, ale ohnutou v lokti směrem nahoru.

Hned nato jako bych v hlavě našla “spínač”, který mi “rozšíří vědomí”… já prostě nevím, jak to napsat… jako bych přesně věděla, co mám se svou  myslí udělat, aby se to stalo…

Mám mlhavý pocit, že se mi něco takového povedlo právě předevčírem při čekání na letišti… snažila jsem se usnout a chvíli před tím jako by se mi sluch zlepšil o 200 %.

Bylo to z vteřiny na vteřinu, kdy jsem mimo obvyklé hladiny hluku toho slyšela mnohem víc a mnohem víc nahlas a chvíli nato jsem usnula (taky si nejsem jistá pravostí toho vjemu).

No a včera to bylo podobné, jen jsem neslyšela nic víc, ale měla jsem pocit jako by se mi vědomí rozprostřelo po místnosti. Jenže s mým “tyjo hustý” to zmizelo 😀

Včera sem se z nějakého důvodu nedokázala vůbec soustředit, myšlenky mi běhaly jak šílené, takže všechny ty vjemy trvaly jen chvíli.

Tak jsem se zase začala soustředit a pak to prostě přišlo.

Cítila jsem tu sílu a v rychlých sekvencích jsem sama sebe viděla chvíli v těle a chvíli venku…pořád se to střídalo v rychlých sekvencích a celkově to působilo jakoby mě nějaká síla zároveň táhla ven a zároveň dovnitř, jenže já se jednak nemohla soustředit a jednak jsem dostala strach, takže to tím skončilo.

Pak jsem si řekla, že to bylo dobré a pro dnešek stačí a šla jsem spát… jenže dneska mám pocit, že je to všechno tak daleko a dávno, a nemám vůbec jistotu, zda se to stalo. Zároveň, ať to už byl sen nebo ne, mám pocit, že si pamatuju, jak se chvilku dívám na své hmotné tělo.

_____________________________________________________

Skutečně by mě zajímalo, jestli by to mohla být pravda, nebo jen moje tužba promítnutá do snu :). Něco mi říká, že to skutečnost je, ale i to by mohlo být jen moje přání 😀

Trošku to rezonuje s tím, jak jsem původně psala, že už na nic nespěchám protože vím, že to přijde, ale to je pořád pravda.

Jenže taky ve chvíli, kdy ta síla z workshopu odezněla, tak mě chvíli zachvátil úplně šílený smutek z toho, že je to pryč. Řekla jsem si, že na další workshop musím jít znova, jenže ten bude až za dlouho.

Moc ráda bych vás viděla a cítila totéž znovu, ale teď už napořád.

Ráda bych tedy nastoupila cestu Vládce Síly bez ohledu na to, kdy další skupina začíná.

Mějte se krásně, děkuji za všechno.

_____________________________________________________

Ahoj Kristý,

děkujeme za tak krásný mail, který moc potěšil. Děje se u tebe takových věcí! Ano! Síla workshopu a celkově Láskyplného světa je skutečně velká a mění lidem životy.

Děláš nejlepší možný krok, když se ti v této síle a realitě libí, tak jít na cestu Vládce Síly, kde v ní budeš doslova nonstop a každý den se budeš setkávat s ostatními Vládci Síly a vzájemně se budete podporovat.

Již se nemůže stát, že ta síla kolem tebe nebude, dokud Ty zní vědomě nebudeš chtít odejít. 🙂

Takže vyplň formulář na Vládci Síly (http://vladcesily.cz) a tam ti přijdou všechny potřebné informace, jak dál postupovat. 

A teď k událostem, které jsi prožila. Rozhodně jsi astrálně vystoupila! Toto “problikávání” mezi hmotným a astrálním tělem se může stát a nejsi jediná komu se to ze začátku přihodilo.

Rozšířené vědomí do celé místnosti, jasně jsi cítila astrální ruku. Strach je další krásný důkaz, že jsi astrálně cestovala – byl to silný a intenzivní pocit, který byl pro tebe nový, a z nových věcí, které vnímáme jako reálné máme automaticky pocit strachu, tedy kdyby to byla jen fantazie, tak by strach nebyl tak silný.

Určitě pokračuj a dále uklidňuj myšlenky a uvolňuj astrální tělo. Ten strach se nejvíce nachází  právě v mezistavu, kdy opouštíme hmotné tělo a nejsme zcela ani ve hmotě, a ještě ani v astrální sféře (a ty jsi tento mezistav prožívala stále dokola, proto ten nekomfort a strach). Jakmile se dostaneš z mezistavu do astrální sféry, tak nastane klid a pohoda. 

Prožíváš toho skutečně hodně a otvírají se ti nové možnosti a je krásné, že budeme kráčet společně. 🙂 

Korektura Jaroslav Hála
Foto Bouře PixabayPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •