Komunikace s ochrannou bytostí

Čtení na 4 min.

Již s naším narozením jsme vedeni duchovním Průvodcem, Ochrannou bytostí či Andělem.
Cítíme, že existují, ale kdo doopravdy jsou a jak je začneme prakticky vnímat?

Nejlépe když se uvedeme do relaxace, meditace, ale postačí nám i horké kakao, opřít se o polštář a nohy nahoru, leháro. Komunikace s ochrannou bytostí půjde hned snadněji.

Cítíš se uklidněný? Je důležité, aby tě nenapadaly stále myšlenky. Jen aby okolo tebe běhaly, ale žádná nepřitáhla tvoji pozornost. Cítíš tu pohodu, teplo a klid? Skvěle.

Právě teď je nejlepší chvíle požádat svého anděla, abyste spolu komunikovali a pokusit se jej vnímat. Stačí větou jako „Má ochranná bytosti, vím že tu jsi, chtěl/a bych si s tebou popovídat o… „, v té chvíli je dobré vizualizovat u sebe bílou mlhovinu. Představovat si není důležité hned na poprvé, ze začátku si můžete povídat i jen v hlavě. Ale pokud to doopravdy chceš a snažíš se, stává se, že vidíš svého anděla i s jeho obrysy těla.

Pokud ho neslyšíš, nebo si nejsi jistý/á, pak stále opakuj a přinejmenším okolo sebe ucítíš takovou zvláštní pohodu, teplo, pohlazení, pocit že teď je všechno jak má být. Jestli ale cítíš nepříjemné vjemy, tak ukonči rozhovor a prociť emoci „ne“, tím zůstaneš sám.

Tento postup je potřeba opakovat denně, neboť je potřeba si na komunikaci se svou bytostí zvyknout, naučit se. Pokud ho nevidíš, nebo necítíš, vytrvej a pokračuj den za dnem, anděl či tvá ochranná bytost je stále s tebou, i když zrovna spíš, jíš, jsi ve škole, v práci, sportuješ…

Když na něj mluvíš, tak ti odpovídá a dělá mu radost, že se s ním snažíš komunikovat a uvědomuješ si jeho přítomnost. Můžeš si s ním jen povídat a probírat osobní myšlenky, které nechceš říkat nikomu a on ti pomůže. Nebo se ho zkus optat na něco velmi důležitého, s čím si nevíš rady. Vždy dostaneš pomoc a právě tu, která jde po tvém osudu.


Co jsou to ale andělé/ochranné bytosti?

Jsou to bytosti, které se o tebe starají, které ti pomáhají a posilují tvé skutky, pakliže jdeš podle své vybrané životní cesty. Pokud by jsi dělal něco nedobrého, neznamená to, že anděl bude smutný, jen tě nepodpoří – ty jsi totiž svým pánem a jen ty rozhoduješ co budeš dělat. Oni nesoudí, jen podporují správnou cestu. V té chvíli to ucítíš, protože pak máš vždy mnoho síly, dobrou náladu z ničeho nic a chce se ti smát 😉

S člověkem, který si svých andělů neváží, nebo neví, že ani existují, nebo ignoruje jejich pomoc a tím je nechce, ochranná bytosti setrvává, ale již není tak aktivní – pokud je člověk zlý, agresivní, chodí stále na místa s nízkými silami, kde jen nadává, žije závistivým životem… pak anděl nevydrží být dlouho v přítomnosti negativního člověka a musí odejít. Na jeho místo přijde anděl/bytost, která má hrubší vibrace s menšími podpůrnými schopnostmi, která takové chování vydrží a stále se bude snažit člověka podporovat v tom dobrém – tvořivém, ukazovat každou chvíli krásy života a dávat situace, kde si to může člověk uvědomit.

Můžeš promlouvat i přímo k přírodě/ vesmíru/ Univerzu/ Bohu/ Lásce, vše toto jsou svým způsobem naši andělé. Stále jsou s námi a čekají, až si jich všimneme a začneme s nimi žít v lásce a vzájemné úctě. Tyto dobré bytosti ti vždy rádi pomohou.

 

Zkušenosti:

Ilona:
Ahoj Side 🙂 Tak ochranná bytost je supr, docela jsme se skamarádili, no docela je slabé slovo:-D Je úžasnej! A kdo mě zná líp,že?

Sidris: 
Výborně! Ochranná bytost je dokonalý spojenec, který nás vždy navede na správnou cestu. Nikdy nenařizuje, jen našeptává. V této chvíli, když jsi s ním toliko spojena, nech si ukázat své osudové pevné body. Ne každý chce vidět konkrétní výjevy z budoucna a ani to nemusí být vždy správné, proto jen ať ti ukáže tvé různé možnosti skrze pocity a dojmy. Nejen že ti promítne přesně tvé pevné body, kterými si chceš/musíš projít, ale také ostatní možnosti, které jsou jaksi zbytečnější. Budeš vidět přesné výjevy, nebo cítit dojmy z nich a díky tomu až jednou nastane onen pevný nebo proměnný body, tak budeš samozřejmě a jistě vědět, ve kterém bodě se právě nacházíš. Můžeš tak jít zcela svou cestou, tou nejlepší.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Turné po ČR: Astrální Bubnování
Liberec: Vládce Síly

Foto flickr

 • 57
 • 3
 • 46
 •  
 •  
 •  
 •  
  106
  Shares