Regresní terapie pro návrat do minulých životů

Čtení na 5 min.

Příjemný hluboký regresní zážitek nás dovádí k většímu porozumění podstatě vlastního života.

Takové porozumění je významným duchovním krokem, který je doprovázen pozitivními změnami ve stávajícím životě: lepším fyzickým i emocionálním zdravím, vyrovnanějšími vztahy, větší spokojeností a radostí. Jakmile jednou začnete, budete přistupovat k překážkám a rozčarováním, jež život přináší, s větší trpělivostí a klidem.

Díky tomu, že porozumíte ponaučením a proviněním z minulosti, si uvědomíte, jaké jsou vaše cíle v současnosti. Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek. A co nejdůležitější, pochopíte, co máme všichni společného: Existujeme mimo život a smrt, mimo prostor a čas. Jsme nesmrtelní a žijeme věčně.

Hluboko do vzpomínek

Ponoříte se hluboko do vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli před stovkami let. Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít. Jste zcela ponořeni do svého osudu. Vnímáte pouze klid a mír. Je čas pohody. Všechny tělesné bolesti necháváte za sebou. Vaše duše je klidná a vyrovnaná. Je to úžasný pocit… Jako když jste stále v záři uzdravujících slunečních paprsků. Víte, co máte v životě udělat a co je pro Vás nejlepší.

Celou cestou vás bezpečně provede mimotělní cestovatel s celoživotní praxí.

Jaký je návrat do minulých životů?

Zavíráte oči a nalézáte se v klidném stavu těla i mysli, celé sezení máte plně pod kontrolou. Procházíte svými vzpomínkami, znovu zažijete své myšlenky z dětství, až se postupně přehoupnete do minulých životů a vzpomínáte hlouběji a hlouběji…

Metoda výstupu

Od roku 2010 jsme se setkali s mnoha metodami vstupu do minulých životů. Zkušenosti z více jak tisíci terapií nám ukázali zcela jednoznačnou, bezpečnou a opravdu pomocnou cestu. Vyvinuli jsme tak vlastní metodu právě skrze zkušenosti osobní i klientely.

Postupně se noříme do hlubší stavů, procházíme od aktuální doby, po dětství až hluboko do minulých životů, kdy po celou dobu sbíráme data, která zcela jasně potvrzují průkaznost prožitého.

Pokud k nám zavítáte, zapomeňte prosím na své minulé zkušenosti opakující nepříjemné zážitky, nebo dokonce terapie v sedě. Tělo musí být odpočinuté a veškeré prožitky se musí pochopit až do jádra problému.

Jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii?

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny v nádherných bezpečných prostorách, kdy se na relaxačním lehátku položíte stále hlouběji do svého života. Terapeut vás provádí krok za krokem a vždy máte vše pod kontrolou.

Ponořte se do vyprávění příběhů, které i vy zažijete sami na sobě. Bude to příjemná cesta pouze vaší životní poutí. Prožijte Tuláka po hvězdách stejně jako Jack London, avšak příjemněji 🙂

Nečekej, jednej! Smysl života versus minulý život

Postregresní sejmutí roušky nevědomí

Průběh regresní terapie očima zúčastněné

Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí

Stále hledáte správnou práci či štěstí?

Jak vypadá návrat do minulých životů?

Zbavte se obav ze smrti jednou provždy

 

Regresní terapie Liberec, 2.000 Kč

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny pouze ve vašich životech. Zcela bezpečný, kontrolovaný zážitek v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách.

Najdete nás v centru Liberce, 30 metrů od městské knihovny, ulice Rumjancevova 335/8
Hlídané parkování nejblíže v knihovně, či zdarma pod knihovnou.

Pište na muj@laskyplnysvet.cz nebo nám zanechte na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.

 

Vaše jméno

E-mail

Telefon

Jaké dny jsou pro vás vhodné pro setkání v Liberci vždy odpoledne až večer?
 

Jak jste s námi spokojeni?

„Nečekala jsem to bude tak silné, tak reálné. Žiji nyní opravdu v jiný život – více si ho uvědomuji.“
Marie

 

„Děkuji ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života.

To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí – je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí. 

Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje.
Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé 🙂

Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech.

Těším se na všechno to nové 🙂 Raduju se z každého dalšího poznání 🙂
Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila 🙂 Děkuju 🙂 “

Radka

 

Regresní terapie mohou podstoupit pouze duševně zdraví lidé. V případě pochybností, zda je pro vás regresní terapie vhodná, nás kontaktujte a společně najdeme příjemnou cestu. 🙂

Flickr foto

 

 

 • 126
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  129
  Shares