Láskyplný svět prochází transformací

Zdravíme vás přátelé Láskyplného světa :)
 
Možná se divíte, že poslední dobou se podstatně méně (tedy… skoro vůbec) nevydávají nové články. Co se to jen děje? Přinášíme vám vysvětlení Láskyplný svět prochází velkou transformací. To víte, již tu jsme přes 10 let, tak jsme si nadělili dárek, po kterém jsme již dlouho toužili.

Můžete se těšit na nové moderní webové stránky

Již jsou hotové, ale musíme tam převést celý současný Láskyplný svět, který už je skutečně rozsáhlý. Tedy místo nových článků přebíráme staré, dáváme jim nový kabátek a vkládáme je na nové stránky.  

Vlastní stránky pro silná témata

A jelikož se Láskyplný svět rozrostl natolik, že každá “sekce” je již natolik silná, že si zaslouží vlastní webové stránky. Můžete již nyní navštívit zcela nové webové stránky:
AstralniCestovani.cz VladceSily.cz MujTerapeut.cz Pakliže vás například zajímají pouze terapie a příběhy s nimi spojené a astrální cestování jde mimo vás, přihlašte se do newsletru na stránkách MujTerapeut.cz a budou vám chodit novinky pouze z této konkrétní oblasti. To samé platí pro  VladceSily.cz i AstralniCestovani.cz Určitě se přihlašte a sledujte všechny články - nejedná se o kopie Láskyplného světa, ale článek je aktualizovaný, či zcela originální, který ani na Láskyplném světě nikdy nevyšel.

Láskyplný svět nadále zůstává středobodem všeho dění

a dozvíte se zde o nejdůležitějších informacích ze všech 3 oblastí. :) Tedy se můžete těšit na nový Láskyplný svět (odhadujeme tak za měsíc), který bude v luxusním grafickém kabátě.  Také s přicházející povinností EET jsme stáli před volbou, zda do terapeutické místnosti pořídit online pokladnu a nebo zavést platby pouze online. Rozhodli jsme se přejít na online platby a tak jsme přešli s celým Láskyplným světem na nákup služeb přes platební bránu - velmi elegantní řešení, které nám usnadní mnoho administrace a vám umožní vše vyřešit na pár kliknutí. :)

A nakonec pozvánky na momentálně vyhlášené akce:

  1. online přednáška o astrálním cestování (již si tak vyzkoušíte tak nový web)
  2. bubnování ve tmě
Kdyby vás cokoli zajímalo, určitě nám napište na email muj@laskyplnysvet.cz Jsme rádi za jakoukoli komunikaci. Děkujeme za vše. Sidris a Terí a celý tým Láskyplného světa: Ilijanis, Argorius, Martin, Alfa, Marian, Veronika, Jaroslav, Aleš, Miloš, Adnán a více než 200 Vládců Síly, kteří vám posílají mnoho pohody a Síly pro tvoření vlastního dokonalého světa.

Společný nácvik astrálního cestování

V pátek 27.5. jdeme spolu online do praxe.
seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA