Inspirativní články pro váš rozvoj

Reinkarnovaná dvojčata?!

Manželé John a Florence Pollock měli vcelku normální život s dětmi Jacquelin a Joan. Jednoho dnes se všechno rozpadlo. Když obě dívky byly sraženy autem a na místě zemřely. Trvalo několik let, než se manželé se ztrátou vyrovnali. Přestěhovali se a rozhodli se mít znovu děti. Narodili se jim dvojčata Gillian a Jennifer a tehdy to začalo...

Na chvíli jsem byla ve světě zemřelých: autonehoda

Ocitala jsem se v bílém světle, jinak se to ani nedá nazvat. Viděla jsem tam kamarádku, co zemřela při nehodě, seděla v klubíčku a tvář si zakrývala asi rukama. Bylo to velmi zvláštní.  Ptala se mě, kde je, a já jsem jí řekla, že nevím, ale že zemřela při autonehodě a že jsme ji pohřbili. Ani to nešlo z mých úst.

Je možné se potkat při astrálním cestování s blízkými zesnulými? 

Astrální cestovatelé dočasně opouští svá hmotná těla a dostávají se tak do sféry, kterou bychom mohli nazvat „posmrtnou“. Právě proto se nás velmi často ptáte, jestli se díky astrálnímu cestování dokážete potkat se svými milovanými, kteří již opustili tento hmotný svět. Lze to? Zjistíte v článku.

Byla Dorothy Eady skutečně egyptskou kněžkou?

Dorothy Eady známější jako Omm Sety se narodila v roce 1904 v Londýně. Když bylo Dorothy tři roky spadla ze schodů a doktoři si mysleli, že to nepřežije. Úraz sice přežila, ale od té chvíle se změnila... Malá Dorothy začala najednou mluvit jinak a dožadovala od svých rodičů, aby ji vzali domu. Nebyla však schopna říct, kde se tento domov nachází. Dorothy si na tento domov rozpamatovala na výstavě fotografií o Egyptě.

Demo verze smrti

Příběhy lidí, kteří prožili klinickou smrt, jsou na internetu tisíce a fascinují nejen laickou, ale také vědeckou společnost. Těm stejným lidem řekněte, že astrálně cestujete a reakce bude… No asi si to všichni dokážeme představit.  

Chlapec je přesvědčený, že je reinkarnovaný válečný pilot

James Leininger jako čtyřletý začal mít děsivé noční můry, při kterých padal k zemi v hořícím letadle. Malý chlapec dokázal také pojmenovat různá letadla z 2. světové války, jejich části a dokázal popsat jak provést bezpečnostní kontrolu před odletem. A to byl teprve začátek.

Astrální cestování vs psychiatrie

Vysvětlit člověku se Západním myšlením, že astrální cestování je bezpečné a přirozené, je jako vysvětlovat člověkovi z kmene z hlubin pralesa, že je bezpečné a přirozené žít ve velkoměstě. 

Skutečně se vrátila Anna Frank?!

Barbro už od útlého dětství trápily děsivé noční můry, které jí nedaly spát a po probuzení byla vždy velmi zmatená. Když se jako čtyřletá svěřila rodičům, že její pravé jméno je Anna Frank, tak si rodiče mysleli, že si vymýšlí. Postupně se přestala svěřovat svým rodičům se vzpomínkami protože jí nikdy nevěřili. Než jednoho dne všichni uvěřili...

"Nabírám Sílu a vrací se mi životní energie"

Jednou jsem v noci objevila v poště email od Sidrise. Byla tam nabídka vyzkoušet si Astrální Akademii na týden zdarma přímo pod jeho vedením. Cítila jsem se být poctěna, že jsem to právě já, kdo je mezi vybranými, a říkala jsem si, že to není jen tak, musím to vyzkoušet. Záměrně píšu vyzkoušet, jelikož po tom všem, co jsem do té doby ozkusila, jsem se i k takové příležitosti stavěla skepticky...

Rychle otázky k astrálnímu cestování 

Při tréninku astrálního cestování již kolem sebe cítím energie, ale stále nedokáži opustit tělo. Co s tím? /// Můžu potkat démona? /// Dáš mi důkaz, že astrální cestování existuje? /// Chceš znát odpovědi? Klikni na článek a dozvíš se víc.