Inspirativní články pro váš rozvoj

Rozhovor pro Záhady života

Děkuji šéfredaktorce Janě Šlégrové za úžasně strávené 2 hodiny. Takovýto rozhovor jsem ještě nezažil - originální otázky, autenticita, smích, vážnost. Prožili jsme spolu naprosto vše a vy tak utíkejte na novinové stánky a užijte si 7 stránkový rozhovor nejen o astrálním cestování v únorovém čísle (rok 2024) časopisu Záhady života, kde na vás vykukuji i z titulní stránky. Odpovídal jsem například na... 

Mám zkušenosti s lucidní sny?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Ach ano… Je tolik úrovní lucidních snů a baví mě snad každý z nich. Často jsem se zamýšlel, že lidem nepřijde divné jít spát. Jakto, že se nad tím nikdo nepozastavuje? Lehneme si, zavřeme oči a… Kde jsme těch 8 hodin? Jak si můžete být jistí, že se ráno vzbudíte? Co je s vámi těch 8 hodin? 

"A je to v pr**li"

Hubert jel se svým kolegou na pracovní cestu. Rozhodl se, že ho nechá řídit a vyrazili na cestu směr Berlín. Vše probíhalo jako po drátku, silnice byly téměř prázdné a tak si to kluci razili 150 km/hodinu. 16 km před Berlínem ale kolegu přemohl mikrospánek a sjeli v plné rychlosti z dálnice a několikrát se přetočili přes střechu. Co bylo dál?

Co si představuji pod slovem „meditace“?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Tak tohle se v průběhu času hodně měnilo. Když jsem byl dítě, tak jsem vyrůstal v nevěřící rodině. Maminka občas mluvila o nějakém andělovi, ale nebylo to z pohledu žádné silné víry. Jediné, kde jsem se seznámil s pojmem meditace byla televize. Tenkrát jsem viděl nějaký dokument z buddhistického chrámu, kde sedělo spousta mužů s oholenou hlavou a nic nedělali. Moderátor říkal, že se právě modlí. 

Bojím se bytostí?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Ne, nebojím se bytostí. Jako astrální cestovatel se skutečně bytostí bát nemůžete. Ale abych byl upřímný, tak k tomu byla dlouhá cesta. Jako dítě jsem vídal různé bytosti a přirozeně jsem se jich bál a ono se není čemu divit. Jen si to představte...

Jakou (nad)přirozenou schopnost chci mít?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Mnoho (nad)dpřirozených schopností jsem v sobě již probudil. Ať se jedná o telepatii, telekinezi, vidění aury a mnoho dalšího. Ale teď pracuji naplno na další (nad)přirozené schopnosti a tím je ovládnutí časoprostoru. Pod tímto záhadným pojmem se schová například mnohem známější pojem teleportace. 

"Dejte mi důkaz."

"Dejte mi důkaz, že astrální cestování existuje a já vám zaplatím velkou sumu peněz." "Napíši něco doma na papír a vy to přečtete, tak mi dáte důkaz a mě se úplně změní život." "Cestujte za mnou a dejte mi důkaz, budu pak o vás mluvit úplně všude v tom nejlepším světle." "Na skříni mám položený předmět, když jej uhádnete, půjdu k vám do kurzu. Má adresa je..." "Ztratila jsem někde občanský průkaz, prosím cestujte astrálně a najděte jej." 

Jsem v léčebně - pomůžete mi?

Dobrý den, již 20 let se mi vrací deprese a silné úzkosti, už mám v mozku vyšlapané cestičky a když brnknu na nespokojenost hned se to rozjíždí... Přála bych si být zdravá. Můžete mi pomoci? Jsem nyní v léčebně.

Psychospirituální krize

Jedná se o stav, kdy člověk zažívá změněné psychické a fyzické vnímání. Lidé často končí v psychiatrických léčebnách, protože tyto prožitky mohou být zaměněny za psychická onemocnění, například schizofrenii. Ve skutečnosti je to mnohem jednodušší a přirozenější a jde pouze o nevědomost, či nepochopení. 

Vzkaz z nebe

Maminko, tatínku,
Pokud právě plánujete, že mi otevřete brány, abych mohlo přijít na svět, chtělo bych vám vzkázat: