Vymítání duchů, příjemný návod

Vymítání duchů, příjemný návod

... Zbývá už jen podkroví, kde jsou slyšet kroky a bušení. S majitelkou domu vcházíme a v místnosti přituhuje. Něco ... se začalo dít. Bytost promluvila a majitelka domu jde raději opodál.

Bytost stála uprostřed místnosti, ale nešlo od ní nic nepříjemného, právě naopak, chtěla pomoci! Jindřich Sidris pokračuje.

Navázání komunikace se zemřelým duchem

Vysoká asi 150cm, s hlavou svěšenou, nevěděla co dál. Byla smutná. Omluvil jsem se, že ji vyrušuji a sdělil jsem jí, že jdu pomoci, protože očividně ani ona, ani majitelé nejsou spolu šťastni. Byla hned příjemnější, moc mi nevěřila, ale chtěla vše zkusit. Vysvětlil jsem jí cestu, kam má následovat, co ucítí, jak má reagovat, proč dělat to, či ono a nakonec jsme se společně vydali na cestu.

Nejdříve tomu nevěřila, ale najednou, jako bleskem, vše pochopila. Udělala, co jsem radil a tím se dostala pryč. Už za malou chvilku bylo jisté, že není k tomuto domu držena, dokonce už mohla kamkoliv po okolí, nechala se vést přímou cestou a odešla pryč z hmotné sféry, aby mohla pokračovat ve své cestě dále.

Již volná a šťastná… 

Místnost utichla a byla i přes všechen nábytek prázdná… Jistě nyní  lidští obyvatelé domu budou žít klidnější život.

I přírodní bytostní navštěvují domácnosti

Obohacený milou zkušeností jsem prošel zbytek místností a nalezl překvapenou bytůstku, vysokou asi 40 cm, která mě okamžitě objala nohu a pevně držela. Prý je to zde její místnost a moc se jí líbí, co tu v ní vyvádí. Byla dotěrná, až nepříjemná, naprostý opak toho, co jsem právě zažil. To právě tato bytost dělala ty neplechy!!! Okamžitě jsem ji vykázal z domu, neboť se jednalo o přírodní bytost a mezi lidmi pouze změnila své chování. V přírodě se opět navrátí do svého poklidného bytí. Tím je baráček vyčištěn a jeho obyvatelé žijí opět v klidu a lásce.

Všichni potřebují trochu láskyplné pomoci
Odcházel jsem radostný z těchto setkání, protože byly doopravdy nádherné. Všechny bytosti chtějí být šťastné, ale ty, co to nedokáží, jen potřebují trochu pomoci.

Vymítání duchů, příjemný návod

Pokud máte doma bytostné, astrální bytostné (duše), nebo duchy, pak zkuste následující zjednodušený postup:

1) Zaujměte pro Vás příjemnou polohu. Nyní ve své mysli vytvořte klid.. V tomto stavu prožijte nejkrásnější pocity, jako jsou láska, přátelství, radost ... je to na Vás.

2) Za pomocí vizualizace (velmi silné představy) vytvořte okolo sebe ochranný kruh, který Vás bude kamkoliv následovat.

3) Vstupte do místnosti, kde se bytostný nachází a zapalte svíčku. Položte ji do středu místnosti, s vnitřním přáním pomáhat a očistit tento prostor

4) Nyní buďte na okraji místnosti, ať máte výhled. Znovu si oživte nejkrásnější myšlenky, kruh, radost, úmysl pomoci. Požádejte Boha, Vesmír, Prozřetelno, Přírodu (podle toho, co je vám příjemné) o pomoc.

5) Celou dobu se budete cítit příjemně a to velmi pomáhá i bytosti, protože vidí, že jí chcete pomoci. Zkuste se porozhlédnout rozšířeným pohledem, třeba uvidíte jakýsi mlhavý obláček. To bude bytůstka, ale vidět jí nemusíte. Stačí totiž, když k ní budete promlouvat jako k milému kamarádovi.

6)Představíte se, řeknete svůj problém, že byste jí rádi pomohli. Vysvětlíte jí, že se bude cítit lépe, až odejde. Třeba takto:

"Přišel jsem se s tebou rozloučit, protože společně bydlíme v tomto baráčku. Jenže toto je mé místo a tvé místo je v přírodě, tady nemáš žádné uplatnění. Jdu ti proto pomoci, aby ses dokázala z tohoto místa dostat, protože tě zde zřejmě něco váže. Až uvidíš jemné světlo, bílé, nech si pomoci, ať jsi opět šťastná. Bude to jistě pro tebe krásné, vždyť budeš opět tam, kde máš být a ne být tady smutná. Uvidíš, jak ti bude opět lépe."

7) Nyní požádejte pomoc Boha, Prozřetelno, Přírodu... od shora. Zároveň myslete opět na všechny dobré věci, lásku, pomoc, radost a rozšiřte své působení přes celou místnost. Místnost naplňte bílou láskyplnou silou.

8) V této chvíli jste v místnosti pouze Vy a tvůrčí síla, kterou jste vytvořili. Vnímejte, jak se vám ulevilo, jak je tu nyní dýchatelno, klid, pohoda...

9) Vnímejte opět sami sebe, zrušte ochranný kruh a žijte svůj život. Co nejrychleji vypusťte myšlenky na danou bytost - tím ji můžete přivolat opět zpátky.

Působení z pohledu bytosti

Cítila, jak jde k ní spousty tvořivé (dobré, kladné) síly a buď ji využila podle návodu, a tak se odpoutala od tohoto místa, a nebo ji ignorovala a síla ji přesto vrátila zpátky tam, kde měla ve svém původu zůstat.

Pokud byste úlevu a čistou místnost nepociťovali a stále cítili, že není něco v pořádku, nebo bytost stále naříkala, pak doporučuji celý postup opakovat každý den. Tím docílíte silnějšího působení, zdokonalíte se v ovládání vlastní mysli a vaše domácnost bude každý den stále více pod vaši kontrolou.

Jak si můžete pomoci? 

1) Reálně probuďte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem! Pokračujte na Astralniakademie.cz

2) Nebo potřebujete okamžitou pomoc? Využijte naší pravidelné astrální očisty domácnosti.

Můžeme vám doporučit mimotělního cestovatele, který vám pomůže.