Láskyplná aplikace pro iOS

Dnes přinášíme krátkou, ale o to úžasnější zprávu - Láskyplný svět má svou vlastní aplikaci na iOS! Budete mít vždy po ruce nejnovější články a audiomeditace, a k tomu na jednom místě. Již samotná krásná a něžná grafika je balzám pro duši.

Láskyplný svět je již doslova na jedno kliknutí

přes ikonku ve vašemu iPhonu. Aplikaci "Láskyplný Svět" si můžete stáhnout zdarma klasicky přes AppStore. Moc děkujeme Jiřímu Bučkovi za precizní práci, která si zaslouží obdiv. Je nádherné vidět, jak se Láskyplný svět rozrůstá před očima. 

Aplikace vás uvítá

prohlížečem článků a audiomeditací zdarma. Užijte si moderní prostředí, kdy lze pauznout mluvené slovo, přesto meditační hudba hraje dále, pro umocnění prožitků z hlubokého stavu. Audiomeditace si můžeš stáhnout i do offline.

Tip: Stáváš se zkušeným a chceš prožít ješte hlubší stavy? 1) Pak si objednej audiomeditace které jsou zdarma i placené - ZDE. 2) V aplikaci se pak přihlásíš svým účtem, který si vytvoříš ZDE.

P.S.: Jestli jsi fanoušek Láskyplného světa a dokázal bys vyvinout aplikaci pro systém Android, prosíme, neváhej se nám ozvat. 

Korektura Jaroslav Hála