Terapie řešící problémy

Každý z nás má v životě určité problémy - to je zcela přirozené. Rozdíl je však v tom, jak tyto zádrhely a překážky vnímáme. K problémům lze přistupovat s lehkostí a nalézt efektivní řešení situace. Cítíte se frustrovaní? Prožíváte stres a hněv? Nedokážete se na nic soustředit? Nevíte, jak se pohnout z místa, a cítíte se situací zcela vyčerpáni? 

Řešíme problémy společně

V Láskyplném světě se setkáváme s prosbami o pomoc právě v takovýchto těžkých situacích. Pro to, abychom se naučili řešit problémy života, není často nutné jít přímo do hlubokého stavu mysli či regresní terapie (i když to zcela nevylučujeme - záleží na konkrétní situaci), a díky těmto poznatkům vám dnes představujeme novou Terapii řešící problém.    

Překonávání těžkých životních situací

  V terapii se zaměřujeme na překonávání těžkých životních situací, ať už se jedná o problémy v rodině či v práci. Řešíme nízké sebevědomí, strachy, fobie, nešťastné lásky a podobné. Vše, co vás trápí a nevíte, jak dále v životě postupovat.   

Naším průvodcem na cestě překonávající problémy je zkušený terapeut Martin Pacalaj, který v životě úspěšně prošel s různými těžkými překážkami a musel se vyrovnat s náročnými nepředvídatelnými životními okamžiky. Pokud hledáte člověka, který se na vaše problémy podívá se skutečným zájmem a bude pro vás partnerem do nepohody, je právě Martin nejlepší volbou.   

  

Nabízí se 3 možnosti spolupráce, následně vyberte ve formuláři níže tu, která vám je nejsympatičtější:

1x za měsíc čtyřhodinové setkání
2x za měsíc dvouhodinové setkání
4x za měsíc hodinové setkání.

Cena setkání je 500 Kč za hodinu.  

Upřímně - každé řešení problému si od nás všech žádá dávku vlastního úsilí. Pro vás spočívá v tom, že si najdete čas a přijdete k nám do naší ordinace v Liberci. My vám na oplátku poskytneme empatického terapeuta a cestu pro řešení problému.   

"Musím ti moc a moc poděkovat, s odstupem času vnímám, že se mi po terapii hodně změnil život, jsem o hodně víc v klidu, mnohem líp komunikuju s dětma, moje výbuchy vzteku se ne úplně zastavili ale je jich minimálně a doufám, že je ovládnu úplně, ale když už bouchnu, dokážu se zklidnit a uvědomit si tu chybu, což jsem dřív nedokázala vůbec. Moje okolí mě už teď v podstatě nerozhodí téměř vůbec, až na telefonáty mojí maminky :D určitě bych chtěla terapii zopakovat, byl to úžasný a strašně obohacující zážitek :) Hodně by mě zajímali hluboké stavy, těším se." Krásné dny :) 
Veronika Křížová

 

Terapii řešící problémy objednáte tlačítkem níže.  
Po zakoupení vám zasíláme email s informacemi  pro domluvení termínu terapie.
Kdyby cokoliv, jsme na emailu: muj@laskyplnysvet.cz a telefonu 777 540 201.

Webinář o astrálním cestování

16. ŘÍJNA OD 19 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

ZDARMA

Hlubinné terapie

Místo, kde život znovu začíná.

Zažít a začít