Čajomilecká vychytávka

Tělu chceme dát jen čisté dary přírody, stejně tak je to s výluhem čaje a bylin. Proto jsme si  našli obchodníka s japonským sklem v Číně a objednali od něj parádní skleněnou nádobu na čaj, aby i ona příprava výluhů byla čistá.

Jakou radost jsme měli, když nám konečně po měsíci dorazila. A přátelé, je úžasná!!! Pro čaj doslova dělaná 🙂

Ale co více a toho si vážně ceníme. Obal je z materiálu, který udrží vodu i po hodině doslova horkou a přitom se tento obal nehřeje, pouze zadržuje teplo a část jej propouští.

Je to doopravdy hodně zajímavý pocit dotknout se něčeho, co má okolní teplotu a přitom vás za chvíli příjemně prohřeje. Ručně foukané sklo je velmi tlusté a i po dvou hodinách je čaj příjemně teplý.

Je skvělé, že můžeme těmito přístupy přispět do zdravé planety pomocí skleněné nádoby se sítkem. Vydrží mnoho let a ještě se léčíme skrze blahodárné účinky čaje i bylin, které nosíme při sobě.

A co hlavně, díky tomu nepijeme z plastu, kterýžto jeho vyluhování do vody není příjemné a také už nemusíme kupovat stále další a další umělohmotné lahve…

Pro kvalitu našeho zdraví i čistotu přírody to za to stojí.

 

Hi, I’m Eco-friendly bottle, do you like me? 🙂

No že je to parádní, jak zdraví hnedka lahodí nejen chuti, ale i oku. Čaj čaj čaj 🙂

Sklo je kvalitní borosilikátové, podobné jako křišťálové, ale jeho největší předností je vysoká odolnost proti prasknutí. 

Vydrží teploty od -20 stupňů Celsia až +150 stupňů Celsia.

My objednáváme o objemu 550ml za 649Kč. Jak to máte nyní, hodí se vám taky tato japonská krása do výbavy?

Pomůžeme vám ji zařídit a necháme ji poslat od čínského obchodníka do Česka (přímo z Japonska to není zrovna jednoduché), překontrolujeme její kvalitu a pošleme vám ji rovnou domů, což běžně trvá zhruba měsíc, ale my již je máme na skladě a proto je budete mít doma do týdne! 🙂 Ta kvalitní krása stojí za to! 🙂

Poštovné do Česka vychází za 49Kč, do světa pak 149 Kč.

Takto krásný balíček od nás můžete očekávat.

Jakou variantu si vyberete vy?

Jméno a příjmení

Tvůj email

Množství lahví
x 649 Kč

Telefon

Ulice a číslo domu

Město

PSČ

Stát

Způsob platby a doručení
Bankovním převodem po Česku, počítejme prosím s poštovným 49 Kč.Bankovním převodem do zahraničí, pohodové poštovné 149 Kč.


Pakliže je doručovací adresa rozdílná, uveď jí prosím v poznámce.
Nakupuješ-li na firmu, uveď v poznámce název společnosti a IČ.

Poznámka - jaké barvy libo? (Nelze vždy garantovat, proto napiš i alternativní)


(zde)

Nepřeji si dostávat žádné dárky a zajímavé informace, ani aby byly mé osobní údaje zpracovány pro účely láskyplné propagace.Zaškrtněte políčko 

Jak vám lahev vyhovuje?

“Super, pořídil jsem si čajomileckou pomůcku v podobě designové bandasky. Od první komunikace až po dodání vše na výbornou, takže můžu jen doporučit. Věřím, že mi bude láhev sloužit dlouhé roky a spokojenost přetrvá i dál.”
Tomáš

 

“Lahev je úžasná, beru ji s sebou na každý výlet a děti si ji berou ven na hřiště, kde jsou za hvězdy 😀. Ostatní děti plastové lahvičky a mé děti krásnou skleněnou lahev v barevném obalu. Co více chtít :)”
Tereza Tichá

 

“Jde o skvělého společníka na cesty i do práce, ze kterého se náramně popíjí.
Tobiáš

 

“Lahev si užívám už od roku 2013 a jsem z ní nadšen! Zdravá, velmi pevná a elegantní. Naprosto dokonalá pro sypaný čaj, ale i pro přírodní AY.energy z pralesů”
Jindřich SidrisBRNO, PRAHA,
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

Workshop Astrální cestování

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Prales probudí tvou sílu 🌿 AY!energy od laskyplnysvet.cz ⚡️

 • 16
 • 1
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
  25
  Shares