Domácí učitel meditace – film

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

Promeditoval jsem již nespočet času, avšak v začátcích jsou pomocné rady často k nenalezení. Stejně tak někteří potřebujeme mít u sebe někoho zkušeného, který si celým procesem prošel a tak s ním máme jistotu úspěchu. Né vždy se ale učitel právě v začátcích daří najít.

A přitom jeden z nejkvalitnějších učitelů meditace je přístupný všem a okamžitě v této chvíli, díky videu níže, jenž nás učí aktivní výukou.

Jedná se o vskutku kvalitní vedení do začátku i pro pokročilé, proto si udělejte volnou hodinku pohody a započněte výuku meditace s přílivem nové energie.

Učitel, kterého tento film nahrazuje, velmi jemně a pochopitelně vysvětluje, co je astrální tělo a jak s ním cestovat. Osobně toto doporučuji až po seznámení se s ochranou, alespoň v podobě “vajíčka” okolo vás, nebo určité bariéry (například zde v článku:

Astrální cestování v praxi, vystupování vlastní duší z těla
a poté
Jak na problémy při astrálním i mentálním cestování
).

Zcela přehledně je ukázáno, jak přichází na svět nový život i jak zpět odchází. Další učitel se již ukáže sám… s velkou pravděpodobností již fyzicky vtělený…

Jak meditovat – cesta do nitra

Originální popis videa:

Velmi jednoduché a jasné vysvětlení meditace s pomocnými animacemi. V tomto videu se dozvíte o kosmické energii, meditaci, éterickém těle, pyramidách, třetím oku, Osvícení, astrálním těle, astrálním cestování, Nirváně a životu po životě.

 

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

Soukromá seance pro mimotělní cestování

Nebo vás zaujala možnost poznat mimotělní cestování? Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů. Ty nejlepší naleznete ZDE.

Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete! Můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Domluvte si Sezení se Sidrisem.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!

Otevři svou budoucnost: Vládce Síly
Turné po ČR: Astrální Bubnování
Soukromé sezení se Sidrisem

 

 

Foto Flickr, with allow modificationPRAHA, BRNO, AŠ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,


Workshop Astrální cestování


Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻


🌱 Koncentruj se na své pravé já 🌿 Užij si AY!energy z tropických pralesů. Tvoří laskyplnysvet.cz ⚡️

 • 2
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares