Jaké účinky na vás mají AY!energy?

“Neuvěřitelné. … ve dvě ráno. … spánek stále nepřicházel … zato plno indicií a odpovědí, cože se mi to poslední měsíce děje …. Takže start PC… a práce do pul šesté ráno …v 6.30 a v 8. 40 opět budíček. .. takže to nemá cenu… jedeme dál  😃 Jsem na sebe zvědavá,  jak budu fungovat dál. …”
Radka

 

“AY!energy mi v pořádku dorazilo a už si užívám nálož energie 🙂 . Dokonce i můj partner, který neustále pociťuje únavu, cítí příjemnou změnu 🙂 . A též děkuji za dárkový poukaz na kosmetiku, moc mě potěšil. 🙂
Mějte se krásně a spoustu pozitivní energie posílá Andrea”

 

“Guruanu používám dle pocitu. Poprvé jsem měl úžasný zážitek jiného stavu vědomí, prohloubila se mi přítomnost teď a tady, bylo to zajímavé. Další stavy nebyly až tak intenzivní, ale energii dodá skvěle! Takže hodnotím jedině kladně! :)”
David

 

“Dobrý večer, první setkání sice nebylo mystické, ale energie jsem nabyla o sto šest 🙂 Dala jsem si jednu lžičku. Manžel dnes před procházkou ochutnal taky a byl pěkně probuzený… ”
Soňa

 

“Musím se přiznat, že první poznání s guaranou nebylo zcela přívětivé, neodolala jsem a musela okusit ihned když dorazila a to jsem byla v práci…(špatná volba) 🙂 , celá jsem se třepala a nebyla jsem svá… 

Ovšem druhý pokus už neměl chybu, ubrala jsem “dávkování” a byla jsem HAPPY,bylo (je) mi táááák dobře plná energie ,štěstí a radosti .
Pro velký úspěch opět objednávám extrakt guarany 2x”
Eliška
“Připadá mi, že méně je někdy více.  Rozložené do více malinkých dávek v průběhu dne mi to sedí.”
Martin
“Ahoj, měla jsem ji zatím jen jednou. Nespala jsem asi ještě ve 2 ráno, žádný duchovní zážitek mě nepotkal, ale zjevovaly se mi různé obrazy na přeskáčku. Prostě furt mi něco jelo v hlavě…”
Jana
“Poprvé jsem si vzala čtvrt lžičky ve 4.00 ráno,když jsem vstávala na ranní. Dostavil se obrovský příval energie, měla jsem pocit že dokážu být na deseti místech najednou,byla jsem vnímavější,pohotová,měla jsem v sobě tolik radosti,že jsem nakazila všechny okolo:-D Mně se to moc líbilo!
Tak to bylo v pondělí,v úterý i ve středu i ve čtvrtek …to už mě začala bolet hlava,pěkně,takže nic se nemá přehánět:)
Na semináři jsem viděla bytost guarany,je krásná…od té doby k ní mám trošku respekt,takže si jí dám jen když opravdu cítím vyčerpání a potřebuji fungovat.Při pití jí říkám:ať je nám spolu dobře:-) A je.”
Irča
“Byla jsem z ní unešená, kolik energie jsem v sobě měla. Jako takový čertík na gumičce. Jen po odeznění jsem byla hodně unavená:)”
Jana
“Úžasně mě ,,nakopla”. Zatím jsem ji měla dvakrát, až doberu, objednám znovu. Díky moc.”
Jana
U velmi silného AY!energy opravdu platí pravidlo, že z většího množství prášku nám nemusí být nejlépe, naopak i z méně jak čtvrt lžičky prášku dostaneme kvalitnější energii.
A jak působí na vás? 🙂
foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  • 3
  •  
  •  
    3
    Shares