Terapie řešící problémy


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly.

Každý z nás má v životě určité problémy – to je zcela přirozené. Rozdíl je však v tom, jak tyto zádrhely a překážky vnímáme. K problémům lze přistupovat s lehkostí a nalézt efektivní řešení situace.

Cítíte se frustrovaní?

Prožíváte stres a hněv?

Nedokážete se na nic soustředit?

Nevíte, jak se pohnout z místa, a cítíte se situací zcela vyčerpáni? 

Řešíme problémy společně

V Láskyplném světě se setkáváme s prosbami o pomoc právě v takovýchto těžkých situacích. Pro to, abychom se naučili řešit problémy života, není často nutné jít přímo do hlubokého stavu mysli či regresní terapie (i když to zcela nevylučujeme – záleží na konkrétní situaci), a díky těmto poznatkům vám dnes představujeme novou Terapii řešící problém.

 

 

Překonávání těžkých životních situací

 

V terapii se zaměřujeme na překonávání těžkých životních situací, ať už se jedná o problémy v rodině či v práci. Řešíme nízké sebevědomí, strachy, fobie, nešťastné lásky a podobné. Vše, co vás trápí a nevíte, jak dále v životě postupovat. 

 

Naším průvodcem na cestě překonávající problémy je zkušený terapeut Martin Pacalaj, který v životě úspěšně prošel s různými těžkými překážkami a musel se vyrovnat s náročnými nepředvídatelnými životními okamžiky. Pokud hledáte člověka, který se na vaše problémy podívá se skutečným zájmem a bude pro vás partnerem do nepohody, je právě Martin nejlepší volbou. 

 

 

 

Nabízí se 3 možnosti spolupráce, následně vyberte ve formuláři níže tu, která vám je nejsympatičtější:

1x za měsíc čtyřhodinové setkání
2x za měsíc dvouhodinové setkání
4x za měsíc hodinové setkání.

Cena setkání je 500 Kč za hodinu.

 

Upřímně – každé řešení problému si od nás všech žádá dávku vlastního úsilí. Pro vás spočívá v tom, že si najdete čas a přijdete k nám do naší ordinace v Liberci. My vám na oplátku poskytneme empatického terapeuta a cestu pro řešení problému. 

 

Vaše jméno

E-mail

Telefon

Telefon
1x za měsíc čtyřhodinové setkání2x za měsíc dvouhodinové setkání4x za měsíc hodinové setkání


Termíny sezení si domluvíme obratem přes email,
na který vám přijde do chviličky zpráva. Pro jistotu si zkontrolujte složku hromadné či spam.(Povinné) Souhlasím s Obchodními podmínkami a správou osobních údajů (zde)
Chci VIP newsletter

 

 

“Musím ti moc a moc poděkovat, s odstupem času vnímám, že se mi po terapii hodně změnil život, jsem o hodně víc v klidu, mnohem líp komunikuju s dětma, moje výbuchy vzteku se ne úplně zastavili ale je jich minimálně a doufám, že je ovládnu úplně, ale když už bouchnu, dokážu se zklidnit a uvědomit si tu chybu, což jsem dřív nedokázala vůbec. Moje okolí mě už teď v podstatě nerozhodí téměř vůbec, až na telefonáty mojí maminky 😀 určitě bych chtěla terapii zopakovat, byl to úžasný a strašně obohacující zážitek 🙂 Hodně by mě zajímali hluboké stavy, těším se.”
Krásné dny 🙂 V.

 

 

 

Korektura  Jaroslav Hála
Foto Alfa PixabayPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •