Audiomeditace mě doslova natlakovala úžasnou silou


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly.

Univerzální síla – stavební kámen celého univerza. Z této síly jsou hory, řeky, zvířata, buňky v těle i zrnko písku. Vše, co vzniklo a vzniká, má svou podstatu v Univerzální síle. 

V našich audio meditacích “Napojení na univerzální sílu” vás Sidris provede od hmotného těla stále výše, až do čisté Univerzální síly, kterou si postupně a jemně k sobě stáhnete a necháte se jí zcela naplnit, tím dosáhnete nádherného láskyplného pocitu, klidu a vyrovnanosti. (Celé toto cvičení jen zesílíte, pakliže ovládáte svou mysl. Tři jednoduché kroky naleznete zde. Ovládání vlastní mysli je základ tvoření vlastní reality.)

Jakmile se dokážeme napojit na “vnější” zdroj Univerzální síly, tak se následně vydejte do svého nitra a zde prožívejte tutéž sílu. Nezapomínejte – jak nahoře, tak dole. 

Děkujeme Radmile za sdílení prožitků z této cesty. 

Jak reálně jsem cítila stoupání vzhůru a následný bílý proud síly z univerza do mého těla?

Při stoupání vzhůru cítím nejdříve určitou vibraci v těle a především v hlavě. Mám i pocit, že i přes zavřené oči vidím jakoby mžitky. Vždy se mi hlava samovolně otočí – o malinko, ale celkem citelně. Potom, když při stoupání překoná světlo určitou výšku, jakoby se vlny rozestoupí a ucítím lehké zhoupnutí. Stoupání pokračuje až do výšin a v tu chvíli je pozoruji, dá se říci, skrze vršek své hlavy. Při následném naplňování bílým proudem síly z univerza cítím a i vidím vlny světla, které se do mě snáší a naplňují mě. Mám pocit, že se mi rozestupuje (lehce) lebka a tvoří v sobě prostor pro léčivou energii. Odeznívá napětí v hlavě, ale pocit jakéhosi mravenčení a dýchání jednotlivých částí zůstává. Totéž cítím při naplňování každého kousku těla až po prsty u nohou. Nechávám se doslova natlakovat a pak prostoupit bílou sílou skrz mé tělo do mého osobního prostoru a vdechuji jej. Cítím, že můj osobní prostor je doslova nahuštěn.

Co jsem při napojení na tuto sílu pociťovala?

Klid, Lásku a vyrovnanost.

Při naplnění sílou nejdříve cítím lechtání v břiše, jako když jsem byla malá holčička a na něco se moc těšila nebo měla z něčeho velkou radost, pak ucítím nekonečný vděk, až mi vyhrknou slzy z očí.

Jak dlouho po meditaci jsem ještě cítila klid a vyrovnanost?

Toto lehké omámení až plutí cítím dost dlouho. Když mám pocit, že oslabuje, tak si uvědomím svůj prostor a jsem zase vyrovnaná.”

Radmila

 

Užijte si audiomeditace, zde 🙂

 

Korektura Jaroslav Hála
Foto Bouře via PixabayPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •