Životní síť přání v Univerzu


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Jak je tvořena životní síť přání v Univerzu a co se stane, když dostaneme fyzické tělo a vcházíme do interakce s jinými lidmi a bytostmi? Dost možná dostaneme odpověď jak bude vypadat naše blízká budoucnost právě po prosinci 2012, nebo alespoň jak to vypadá ve sféře duševní.

Pokud se sblížíme se základními cíli stavby prostoru a času, pak přicházejí vysvětlení vskutku velice jednoduché a zásadní:

Při interakci s jiným člověkem máte stále svou dimenzi, ten nejkrásnější životní sen co chcete v životě dělat, ale jiný člověk má také nějaký nejkrásnější sen, často jiný, který se mu plní v jeho dimenzi…

Každý máme svou dimenzi, každý můžeme splnit všechny své požadavky…
Naše dimenze i dimenze ostatních bytostí jsou nedotknutelné, všechny spolu vycházejí a jsou spolu propojeny v dokonalém osudovém spojení.

Můžeme se mezi dimenzemi volně pohybovat…
Právě toto je ono setkání se na fyzické úrovni s jiným člověkem na jednom prostoru.
Tedy naučme se žít ve světě, který je pro nás šťastným. Podle vícero zkoumání se vnitřní touhy dříve plnily skrze Univerzum do 5let, pak do 2 let, ještě před chvílí do 9 měsíců a nyní se plní dokonce do 1-9měsíců! To je přeci již pořádný posun vpřed!

Všichni doopravdy žijeme v takové realitě – v takové dimenzi, jakou si vybereme. Je důležité, na co myslíme a co děláme – dejte si tu krásnou možnost výběru a soustřeďte se na kladné, pozitivní, tvořivé, nádherné okamžiky života a pouze na to, co chcete a co se vám líbí – úspěch je vyzkoušen a potvrzen mnoha lidmi.

 

Foto FlickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •