Miloš Kováč - Průvodce Astrální akademie

Miloš Kováč - Průvodce Astrální akademie

Ahojte přátelé, je tu pro vás jedna luxusní novinka!!! Nový Průvodce Astrální akademie Miloš Kováč. Čti dál…, tohle stojí za to!

Vše je možné

Ať máte jakýkoli sen a toužíte po nejabsurdnějších věcech, které vám připadají nereálné… S Milošem to společně dokážete. Není nic, před čím by se zastavil, jeho mysl je otevřená všem informacím, a ví, jak vás dovést na tu správnou cestu ke splněnému snu. A pakliže nemáte ponětí, co chcete od života a stále bloudíte a nenalézáte směr, pak se podíváte do nitra sebe samých a najdete to.

Je Miloš nějaký super hrdina? Pro nás ano :) Známe se již mnoho let a za celou dobu jsme od něj NIKDY neslyšeli:

“Tohle nejde. To už nezvládneme. Je to těžké. Je to složité.”

Jako kdyby tyhle věty vůbec neměl ve svém slovníku.

Zkušenosti od nejlepších z nejlepších

Miloš má mnohaleté zkušenosti v osobnostním rozvoji a vzdělával se od nejpřednějších světových učitelů. Mezi jeho mentory patří Bob Proctor (který vystoupil ve filmu The Secret = Tajemství) a dále Mary Morrissey a Steve Siebold. Je spoluautorem dvou knih s koučem hollywoodských hvězd Johnny Wimbreym a světoznámým motivátorem Les Brownem.

Do svého osobnostního rozvoje investoval desítky tisíc dolarů a nyní se stane Průvodem Vládců Síly v Astrální akademii, jelikož vidí ohromný smysl v propojení hmotného a nehmotného světa. Reálné setkávání se ve vědomých snech, získávání jakýchkoli informací pouze skrze hluboký stav mysli a mnoho dalšího, co vás v Astrální akademii potká.

A jak se představí sám Miloš?

„Zdravím tě, Vládce Síly, jako úspěšný letecký inženýr jsem pochopil, jaký vliv má na náš život vášeň a nadšení. V současnosti je mojí hlavní specializací přeměna nemožného na možné a pomoc lidem a organizacím najít správnou cestu, aby dokázali to, co na začátku vypadalo absolutně nereálně.

Mé vize jsou obrovské a věřím, že se dokážeme v hlubokém uvolnění mysli ponořit do veškerého vědění, které na této Zemi bylo, je a bude, a díky této dovednosti se skokově posunout jako lidstvo kupředu. To je jeden z důvodů, proč jsem se v minulosti vydal po cestě Astrální akademie a nyní se stávám jejím Průvodcem.

Zároveň mám v plánu do pár měsíců začít překládat celý projekt Astrální akademie do angličtiny a otevřít tuto unikátní cestu, která propojuje hmotný i nehmotný svět, co nejvíce lidem. K tomu budu potřebovat Vládce Síly (studenty Astrální akademie), kteří mluví anglicky - abychom společně vytvořili tým Průvodců a anglické zázemí Astrální akademie.

Jestli cítíš, že tvůj smysl života je být Průvodcem druhých lidí na jejich cestě za poznáním, připoj se k nám a společně vytvoříme lepší svět. Těším se na tebe.”

👉Registruj se zde do Astrální akademie👈