Přirozeně jsem astrálně vystoupila

Přirozeně jsem astrálně vystoupila

"Ahojík Sidrisi, hlásím se z Krkonoš že jsme opět astrálně vycestovala, ale stala se zajímavá věc, pomůžeš prosím? Před usnutím jsem si vychutnala zelený čaj s jasmínem, pak si lehla jako vždy do polohy na astrální cestování, ale o nic jsem neusilovala. Kočka mi začala příst do ucha, začalo mě to štvát, ale řekla jsem si, že to jsou vibrace potřebné pro výstup. J

eště nějaké myšlenky, dýchala jsem do astrálního těla jako do balonku při výdechu a najednou jsem sebou škubla, jako při usínání a lup, cítila jsem, jak se zvedám z těla a dostávala jsem se do svislé polohy. 

Okamžitě pocit lehkosti, svobody a štěstí, hned jsem si říkala, že to musím napsat Sidrisovi a Šárce a i při tom jsem si říkala, taková radost, hlavně abych se kvůli té myšlence nevrátila zpátky.

Vznášela jsem se někam, pak se koukla do zrcadla a jasně viděla sebe. Byl tam ale ještě někdo, zrcadlo bylo staré nad stolkem a já si i v tom snu uvědomila, že takové v maringotce nemám a že se mi to tedy asi zdálo.

Je úžasné, že mě astrální vycestování vždy nabije na následujících několik dní. Pokaždé, když si na to vzpomenu, tak jsem jako v přílivu Síly. Navíc mám v sobě prožitek a pocit, který nezapomínám."

Pavlína s kravičkama  

Sidris rodina

Toto je rozhodně astrální cestování, gratuluji Ti! :-)

A tady je ta krása… již dlouhodobě uleháš do polohy na astrální cestování, a díky samozřejmému pocitu ani neusiluješ o astrální výstup a přesto… už je to pro Tebe zcela přirozená schopnost…. :)

Moc krásný astrální výstup, zcela samovolný, ale přirozený.

Ihned přichází lehkost a svoboda…

Pojďme se kouknout na ony nesrovnalosti :)

Od uvolnění a zvedání do svislé polohy je to krásné, čisté astrální cestování. Stále se plně soustředíš a vědomě jsi v prožitku.

Přichází avšak radost a začínáš myslet na jiné lidi. A zde je již ono „ouha“, neboť co nejlepší můžeme dělat, tak si naše první astrální výstupy doslova jen a pouze užívat, stát se pozorovatelem.

Při silných myšlenkách, zvlášť spojenými s emocemi, jsme totiž schopni přetvářet astrální realitu. A toho využíváme právě v Astrální akademii v pokročilých stupních, neboť tato změna se následně zrcadlí do hmoty. 

Měla jsi úžasnou radostnou myšlenku na jiné lidi a tak jsi je začala vnímat. Pokud jsi avšak nemyslela na zrcadlo, pak je velmi pravděpodobné, že jsi již v té době vlivem neovládnutého astrálního prostoru upadala do snových stavů = něco jako automatický astrální svět, tedy světů, kde zcela astrální prostor přebírá svou aktivitu nad naším vědomím i Silou.

Tedy rozhodně Ti patří gratulace!!! Toto je moc krásný výstup! :)

Je úplně jedno co následovalo dále, protože zde je důležité, že jsi již podruhé vystoupila! A čím víckrát budeš svůj krátkodobý astrální výstup opakovat, tím si i více budeš v astrální prostoru zvykat, nu a tím přirozenější bude ovládat myšlenky, tedy astrální sílu.

A tím déle vydržíš jako astrální cestovatel a již vůbec neupadneš do snu, nebo jej naopak budeš vědomě ovládat (poznáváme na cestě Vládce Síly od 1. bloku)  a to má svou ohromnou hodnotu právě jako příprava pro Astrální tvoření (Astrální akademie od 4. stupně).

Pavlí, Ty prožíváš vše zcela přirozeně a tak jak to přichází. I dokonale ovládáš svou mysl, protože jsi dokázala přejít přes vrnění kočičky přímo u ucha, a že to někdy pořádně vibruje :D Proto nádherné! A anooo, daříí se! :-)