Jak na problémy při mimotělním cestování

Jak na problémy při mimotělním cestování

Během mimotělního cestování opouštíme naše hmotné tělo a s tím, hmotný svět, jak jej známe. Ať už budeme vystupovat naším astrálním tělem (duší), či našim Vědomím (duchem), ocitáme se v nové realitě. Je proto dobré vědět, jak se v případě nepříjemných situací zachovat. Moc se toho přihodit nemůže, jelikož mimotělní zkušenosti jsou bezpečné a zcela přirozené, ale do začátku je vhodné připravit se na tyto dvě situace:

Nemožnost plně se usadit v hmotném těle

- přivolej domácí zvíře, například psa, která se k tobě přijde pomazlit a tím tě ukotví v hmotném těle
- napij se studené vody, neboť silně stahuje astrální tělo do hmotného
- před cestováním si dej nádobu s vodou k posteli, v případě potížích s navrácením se stačí pouze pohnout částí těla do vody
 

Přítomnost nepříjemného stavu či bytosti

- V té chvíli si uvědom, že právě ty jsi vysoká bytost a ty máš vše pod kontrolou
- Právě ty máš hmotné tělo, astrální tělo i mentální tělo a tedy jsi Vládcem své Síly, proto jsi silnější a nevítané bytosti dáš jasně povelem najevo, aby okamžitě opustila tvé prostory
- Pokud to nepůjde jinak, uzavřeš se v ochranném obalu. Nejlépe okolo sebe vizualizuj světelnou kouli, která tě obepíná metr a více od tebe, načež pomysli na návrat do hmotného těla.
- Obecně nekontaktuj bytosti, dokud se plně neseznámíš s astrálními sférami
- Nepřijímej žádné dary ani služby, fyzické dary si stejně s sebou neodneseš a jen ti mohou ublížit na tělech. Tvořit zvládneš i ty sám, nepotřebuješ k tomu bytosti. (viz. Astrální akademie).
 

Tip: Veškeré zde uvedené postupy je vhodné nejprve zažít nanečisto, ač skrze meditaci, mentální cestování, nebo vědomé snění.  Například si pouze v meditaci svou vizualizací vytvoř podobný svět a zachovej se podle svého mínění. Až poté vstupuj připraven do jiných světů. Přikládáme proto níže audio meditaci pro Nacítění astrálního těla.

 

Poznejte více

- Astrálně cestovat se reálně a bezpečně naučte pod naším vedením za 11 měsíců na online kurzu. S námi osobně poznáte hlubinné stavy. Jak by probíhali hlubinné stavy, nebo i třeba poznání minulých životů? Na lehátku a s bezpečným vedením terapeuta, jenž vás vede hlouběji a hlouběji do vašeho vědomí... Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více na našem www.AstralniCestovani.cz

- o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů, například od astrální cestovatelky Moniky.

 

Audio meditace nacítění astrálního těla

Seznámíme se s prvotním reálným procítěním astrálního těla. Již to nebude pouze teorie, ale jdeme do praxe. Nebudeme astrálně cestovat, “pouze” se naučíme cítit naše astrální tělo – tedy první krok k úspěšnému astrálnímu cestování.

Nacítění astrálního těla (audio meditace 22 minut)

Nacítění astrálního těla (audio meditace 22 minut)