Astrální cestování v praxi, vystupování vlastní duší z těla

🔝 Tip: Nová cesta Vládce Síly 🔅 Zbývá pouze šest posledních míst ✅

Lidé mohou vystoupit ze svého těla, vykonat duševní cestu a pak se opět vrátit do svého fyzického těla. Navíc dokáží popsat, co se dělo na vzdálených místech, o kterých jinak nemohli mít žádné informace. A právě toto jsou prvotní myšlenky, které vás dovedou až k astrálnímu cestování, které je pro nás zcela přirozené. Poznáváme život nezávisle na těle, což nás přirozeně probouzí do vyšších stavů vědomí.

Vystoupit krátkodobě svou duší z těla, čili provádět astrální cestování, lze uskutečnit mnoha způsoby. Ukážeme vám návod od mnoha cestovatelů, kteří jej uvedli do jednoduché dokonalosti. Žádné zbytečnost, ale astrální výstup. Postup si můžete upravit podle svých potřeb, jak to budete cítit vy, neboť od dětství jsem intuitivně zažíval vystupování i při jízdě v dopravním prostředku – u každého to bude proto jiné a bude potřebovat jinou hloubku praxe.

VLASTNÍ JÁ

V začátku musíme přijmout, že vlastní JÁ se skládá ze tří těl:

 1. fyzického (hmotného),
 2. astrálního (charismatické, neboli duše)
 3. a mentálního (vědomí, neboli duch).

Představme si celé Univerzum jako velký oceán vody, ve které se nacházíme my, jakožto kapička vody. Pomůže více obrázek:

Stejně, jako se pekař učí péct chléb od začátku a až po několika letech se stává mistrem, tak je nejvhodnější, abychom astrální vystupování vzali od začátku i my.

Jaký je první výstup

I já jsem měl svůj první výstup poměrně bez přípravy, což bylo ode mě dosti pošetilé, neboť jsem neměl toliko klidnou mysl, ani neovládal síly pro astrální cestování. Tedy plně jsem se dal do ochrany univerza. Důrazně doporučuji nejdříve vše poznat prakticky, než se vrhnete na takovéto cestování. Už jen kvůli šoku, který nastává při prvním navrácení do světa s fyzickým tělem, neboť v astrálním světě nepociťujete žádnou fyzickou potřebu, touhu… Prožíváte však klid a máte zcela volný pohyb nezávisle na vašem hmotném těle…

Vše je v pořádku… Dokud nezačnete ovšem být aktivní, proto později si užij článek: První astrální vystoupení – otevření nového světa

Jak na astrální cestování prakticky?

1) Ovládnutí své mysli

Nejjednodušší a nejúčinnější návod naleznete v článku:
Tři stupně k mystickému rozvoji vlastní mysli, část I.

2) Uklidnění těla

 1. Ulehněte na postel, ruce podél těla, nohy natažené, zavřené oči, uklidněte svou mysl.
 2. Začněte si pomocí mysli uvolňovat celé tělo. Nyní dejte vnitřním hlasem vědět Univerzu, že chcete vystupovat astrálně a žádáte o ochranu a správné vedení. Prozatím chcete nahlédnout polehoučku…
 3. Nikam nepospíchejte, záleží zde doopravdy jen na vašich schopnostech a nevyplatí se nikam pospíchat. Začněte se uvolňovat od malíčku chodidel, postupně po kolena, stehna, kyčle, až po bříško. Uvolňování by mělo trvat okolo deseti minut.
 4. V této chvíli lze často cítit brnění v břiše, i nemožnost hýbat nohama. Zvykněte se na tento stav, je to v pořádku. Pěkně pomaličku polehoučku uvolňujte celé tělo dál až po hrudník, levou ruku, pravou ruku – od prstů až po ramena, krk, obličej, celou hlavu. Uvolňování bude trvat pocitově dalších deset minut.
 5. Stále mějte pevně myšlenku, že chcete vystoupit astrálním tělem z hmotného těla, poznat sféry a po chvíli se vrátit do hmotného těla.
 6. Nyní jste své hmotné tělo uvedli do stavu úplné uvolněnosti a právě v této chvíli se začíná lehce oddělovat astrální tělo od fyzického. Můžete cítit, jako když se od vašich fyzických nohou začínáte oddělovat, jako kdybyste se trošinku vznášeli. Je to velmi reálný pocit a záleží na vaší praxi. Čím častěji budete procvičovat, tím lépe budete astrálním tělem. Vnímejte vaše vznášející astrální tělo asi 1 -4 cm u vašeho fyzického těla.
 7. S uvolňováním pokračujte dále až k bříšku a pak k hrudníku a k hlavě. V této chvíli je často cítit silné brnění v břiše, až nepříjemné motání hlavy jako na kolotoči a závratě. Nyní je to opět jen na vás, překonejte svůj vnitřní strach.

3) Je to zcela přirozené

Již víte, jak máte ovládnout a uvolnit mysl, proto strach překonáte oprávněně a pokračujete dále. Můžete i plně přijmout, že je o vás postaráno a jste v bezpečí díky vašim ochranným bytostem / Silám.

4) Metoda výstupu

a)

 1. Jakmile zjistíte, že jste v bezpečí, astrální tělo se oddálí
 2. a vy se vznášíte asi 20 cm nad svým fyzickým tělem. Je to velmi zajímavý pocit…
 3. Najednou se vznášíte a koukáte na to tělo pod Vámi ve smyslu: „Co to je, k čemu ten kus něčeho pode mnou…“) Je to velmi reálné, až nepopsatelně reálné.

b) 

 1. Sedněte si pomocí svého astrálního těla velmi podobným pocitem, jako si sedáte hmotným tělem. Vnímejte ho stejně jako tělo fyzické, avšak když chcete pohnout rukou, tak fyzickým tělem nehýbete – ono to v tomto stavu uvolnění nejde, ale hýbejte tělem astrálním – doslova cítíte svou ruku, jak se hýbe, a přitom fyzické tělo leží na posteli.
 2. Takto i s druhou rukou, nohama, hrudníkem, hlavou. Budete cítit sami sebe a budete překvapeni, že jste něco jiného, než co leží na posteli…

Dále to již půjde samo….

Tip: Může se Vám ale stát, že namísto toho, abyste se procházeli po svém bytě, tak se ocitnete v prostoru jiném. V astrálním světě osobním, či jiném. Připravte se zde: Jaké je to v různých astrálních světech? Včetně posmrtného!

Kdy nejlépe provádět astrální cestování?

Výstup byl pro mě nejsnazší mezi třetí a pátou hodinou raní, kdy je fyzické tělo unavené, ale ostatní těla i mysl přitom fungují normálně. Proto i pokud pomáhám přátelům k výstupu z těla, tak jsme spolu přes celou noc.

Nechce to být unavený, proto je vhodné se podpořit zeleným čajem, jenž podporuje mysl. Káva je však naopak zcela nevhodná, neboť nabuzuje tělo.

Jde vám o takový stav, kdy fyzické tělo je tak unavené, že se motá a nutně potřebuje spát a do mysli vstupují až euforické myšlenky. Vypozorovali jsme největší úspěch, když si v té chvíli učiníte něco proti usnutí, jako opláchnutí obličeje studenou vodou, nebo se napijete zeleného čaje, a půjdete na praxi.

Jistě však využívejte tyto berličky, jen kdyby Vám to běžným způsobem stále nešlo…

Před spaním jsem si dala neřízenou meditaci na uvolnění, nepřicházeli žádné myšlenky po chvíli a byla jsem v totálním tranzu, a najednou se to stalo, astrálně jsem vystoupila! Bylo to tak rychlé , že jsem ještě asi deset minut ležela a přemýšlela zda se to opravdu stalo či ne 🙂 Najednou mi začalo tak vybrovat tělo, během pár vteřin jsem byla lehoučká jak pírko a ve vteřině jsem viděla strop tak zblízka, že jsem viděla i díru špatně zadělanou ve zdi 😀 Až jsem se asi trochu lekla a v tu chvíli mi cukla ruka a byla jsem zpět. Měla jsem asi dalších půl hodiny husí kůži po celém těle, byla mi zima, vytlemená jsem byla a neskutečně unešena, jak neskutečně mě to dobilo energií po dvou náročných dnech, že to snad ani není možné – bylo to úžasné, skvělé, parádní, famózní, lehké, jemné , spontánní, nečekané, nechtěné a plně prožité, a nevím co ještě, zážitek na celý život-Těším se na další.
Míša, kráčící po cestě VladceSily.cz

Buďte v bezpečí

 1. Vždy nejprve zvládněte ovládnout svou mysl (ZDE),
 2. pokud to nezvládáte a přesto chcete cestovat, pak mějte na paměti, že nejlépe ještě před výstupem si udělejte okolo sebe ochranu (ZDE), která slouží pro uchování čisté mysli.
 3. Pokud máte obavy, řešíme je ZDE, avšak přímo pod tento článek který nyní čtete napište další otázky a vše vyřešíme 🙂

Přečtěte si příběh astrální cestovatelky Moniky

Návrat do těla

Když chceme zpět z astrálního těla do fyzického, stačí mít pouze samotnou myšlenku na výstup. V případě potřeby vytvořte tuto ochranu a pak již vstup do hmotného těla bude okamžitý.

Astrální cestování si potvrzujte

pro získání reálné zkušenosti. Vy budete mít potvrzení a budete vědět, že to není jen fantazie. Inspirujme se Martinem, astrálním cestovatel:

“Důkaz jsem si dal. Když jsem se vracel, koukl jsem v koupelně na skříňku se zrcadlem z vrchu a přesně vprostřed vedl elektrický kabel k osvětlení. No a když jsem si vzal židli a koukl tam, tak tam byl.”
Martin z článku: Další člověk s námi vycestoval na Workshopu Astrální Cestování

Cesty dále a komunikace s bytostnými

Pokud byste došli tak daleko, že byste viděli bytosti a chtěli s nimi mluvit – pak musíte mít na paměti, že je nemáte nikdy oslovovat. Bytosti Vás nezajímají – teď NE! Vy chcete zažít výstup astrálním tělem – komunikace s bytostmi je další krok, až když bude velmi zkušení. Je to bezpečné, ale do začátku se musíte naučit základy. Opět stejně jako cokoliv jiného. Nikam nespěchejme, času dosti a vyplatí se to.

Následné astrální napojení

Jakmile se vám povede vystoupit, tak vám bude přicházet ještě několik dnů spousty informací a mnoho myšlenek z jiných světů – dojmy, intuice… Vy začnete duchovně více vnímat, budete otevřenější (i zranitelnější), musíte se naučit svou novou vlastnost-schopnost-zážitek používat. Až když budete mít vše pod plnou kontrolou, tak mluvte s bytostmi, zde je ale na místě studium cesty Vládce Síly. Může se ale také stát a stává se, že se ve vás něco intuitivně probudí a vy najednou víte co máte dělat, jak a proč… V tom případě je to na vás a gratuluji k nejlepší možné cestě.

Jaké to je? Přečti si: “Samovolně opouštím tělo”

Cestujte šťastně

Hlavní je vše brát s optimismem a doopravdy vesele, berte to formou hry, dětské hry, a cestování půjde. Na nic netlačte, mějte ze sebe a svého snažení radost. Vždyť minimálně na sobě hodně duchovně pracujete a všechno za to stojí.

Za jak dlouho vystoupím krátkodobě z těla?

Byl jsem hodně neznalý a zkoušel tento postup s důvěrou a dětskou hravostí každý večer před spaním po 9 měsíců – vážně – udělejte si z toho zvyk…. A až po této době se mi to povedlo, ale s tím, že jsem prvně v životě požádal vnitřním a vážným, důvěrným a upřímným hlasem – vycítil jsem konečně naplno žádost k Bohu (můžete nahradit za Univerzum/Přírodu/atd…) o astrální cestování. Až poté se mi to povedlo. Proto Vám i píši takto dlouhý postup, vše s detaily a pravdivě.

Vynaložená poctivá snaha za to stojí.

Vládci Síly s námi astrálně cestují

Začátky astrálního cestování můžou být u každého velmi rozdílné. Zatímco někdo stojí okamžitě u své postele a může se vydat na průzkum nehmotného světa, jiní se posouvají krůček po krůčku a prožívají pocity malého dítěte, které se teprve učí v astrálním světě vidět a chodit.
Přečti si jejich příběhy, které mohou být i tvé.

Vládce Síly vnímá svět ve spojení astrální i hmotné sféry

Najednou vidím v pohybu úplně vše. Jako by žádná hmota neexistovala – ty reálné věci, které každý den používám a jsem přesvědčena, že tu jsou, – najednou neexistují. V tomto stavu bych byla schopná uvěřit, že všechno kolem mě je jen výplodem mé fantazie a že pouze tahle stále proudící energie neurčitých tvarů je skutečná a nic jiného není.

Článek od Lucie: Reálně jsem prohlédla do astrálního světa – nyní žiji jinak

Zvládneme to! Jak se připravit?

1) cesta Vládce Síly

Se svým Průvodcem i Sidrisem budete každý týden v osobním spojení. Budete cítit onen změněný prostor, zažijete to. Poznání Vládce Síly dává veškeré pochopení prakticky, kombinace veškerého poznání. Vy to však již nyní znáte – stav, ve kterém víte , že můžete tvořit doslova cokoliv. Tato cesta od nás žádá velmi pevné uchopení toho stavu. Vy buďte! Tvořte! Doslova vládněte svému životu! Je to váš život, jen váš a vašich nejbližších. Naleznete cestu veškerého Poznání, tedy cesty probuzení astrálního světa pro Tvorbu v prostoru a ovládnutí doslova Moře Síly. Více o cestě Vládce Síly

2) Workshop Astrální cestování

naučte se astrálně cestovat přímo s námi. Nechte se inspirovat úspěšnou astrální cestovatelkou Šárkou:

“Vystoupila jsem astrálně ze svého těla! Podívala jsem se oknem ven a napadlo mě, že vlastně můžu procházet stěnou, a tak jsem udělala dva kroky skrz a ona se rozestoupila, jako by ji do prostoru jen někdo promítal. Stála jsem na nějakém okraji vně stěny, nakláněla se dolů z druhého patra a cítila svěží noční venkovní vánek a měla jsem z toho radost…

Opravdu zajímavé bylo, že jsem se v průběhu zážitku každou chvíli vracela zevnitř do těla a jen nenápadně kontrolovala, jak je na tom, a při tom se můj zážitek vůbec nepřerušoval. Chodila jsem do těla záměrně i proto, že jsem se bála, abych po probuzení vše nezapomněla, a tak jsem se vždy maličko vzbudila, abych si každý kousek děje uložila vědomě do paměti.

Astrální cestování je úžasné a na Workshop astrálního cestování jste mi ukázali, jak na to!

Moje tělo opravdu spalo a po probuzení jsem byla svěží a dosyta vyspalá a říkala jsem si, že tímto se skutečně prodlužuje život, že se dá vědomě žít i v době spánku – a to byl úžasný pocit!

Dá se opravdu vědomě dostat z těla, aniž by člověku hrozila smrt, a tento stav se dá vědomě ovládat a vycvičit se v něm. Vlastně jsem se ocitla na prahu úplně nového dalšího světa a moc ráda bych ho aspoň trochu (nebo i více) prozkoumala! :-)“
Celé vyprávění od astrální cestovatelky Šárky na:
Jak jsem astrálně cestovala po Workshopu Astrální Cestování

Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete! Můžete zažít přípravu na prozření zcela bezpečně, příjemně a pohodově 🙂 Podívejte se, jak probíhají Workshopy Astrální cestování.

„Vystoupil jsem z Matrixu a vím, že není cesty zpět. Ale kdo by o to vlastně stál, že? …”
Petr

Ze soukromého astrálního cestování máme krásný článek Vycestoval s námi – ASTRÁLNĚ!

3)  Hlubinné audiomeditace

přímo od astrálních cestovatelů “Nacítění astrálního těla”. Seznámíme se s prvotním reálným procítěním astrálního těla. Již to nebude pouze teorie, ale jdeme do praxe. Nebudeme astrálně cestovat, “pouze” se naučíme cítit naše astrální tělo – tedy první krok k úspěšnému astrálnímu cestování.

a) Vyzkoušejte prvně zdarma i jednou z nejkrásnějších audiomeditací na Poznání vlastní mysli na Audiomeditace

b) Meditace na nacítění astrálního těla objednejte ZDE

“Večer si jdu lehnout s audiomeditací od Sidrise “Niterná síla”. Jdu do křištálu, silová jeskyně a … vycházím kousíček astrálním tělem. Přestávám vnímat audionahrávku a jsem 30 cm nad tělem! Jsem větší, než tělo podemnou. Byl to fofr, asi jen 5 vteřin, ale bytolo to úžasné! Vnímám neutrálno, jdu dál – až bych se tam ráda vrátila.Pochopila jsem tam, že je až směšné “pracovat než vypadnu z tempa”, či “rozčilovat se”. Jen jsem vše pustila, jen byla…”
Lucie, Vládce Síly

4) Vědomé snění

nazývané také někdy lucidní snění, aneb připravte se ve snu právě podobnými prožitky na astrální výstup. U nás vám pomůže Bouře, Průvodce Snivců na cestě Vládce Síly i  v sérii článků.

5) Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Nebo vás zajímá možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Do hloubky mnoha životů? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapii pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE. Zde nám naprosto prakticky dává mentální cestování schopnost ponořit se zcela libovolně do času… Soukromě se tak setkáte s Martinem, který je astrální cestovatel a provede vás začátky. Od minulých životů při prvním setkání, až po mimotělní cestování při následných schůzkách.

6) Cestování mentální

slouží jaký dobrý nácvik, je rozhodně méně náročné, bezpečnější a v podstatě velice podobné. Jen při něm neprožíváme toliko emocí a nejsme schopni přijmout detaily z běžného světa. Astrální tělo zůstává v hmotném těle a cestujeme svým vědomím. Dočtete se o tom v Cestování svým duchem

7) Tip pro silné astrální i hmotné tělo

Sidris: “Vždy mimotělně vycestuji skrze svou sílu, ale daří se mi výstup i s pomocí rostlin AY!energy, které mají původ v nejčistších pralesích tohoto světa.  Rostliny pocházejí ze šamanské části Jižní Ameriky a Afriky, tedy jejich duch jde velmi dobře využít. Do půl hodinky po probuzení jsem si užil pět tobolek a po 40 minutách usedl k meditaci. Požádal jsem ducha přívětivých rostlin, aby mi zjevily svou sílu … a … na asi deset vteřin jsem se ocitl svým astrálním tělem u stropu. Pak mě ihned tělo stáhlo zpět. Zkoušeli to i přátelé a minimálně měli zajímavé zážitky po několik hodin o silnějším vědomí i duchu. Tyto rostliny jsem si tak zamiloval i v běžném hmotném životě.

8) Inspirace z příběhů mimotělních cestovatelů

Zaujala vás možnost poznat mimotělní cestování? Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat mnoha příběhy. Ty nejlepší naleznete v rubrice ZDE.

Vyletěl jsem nad střechu domu a koukám na velmi vzdálené baráčky, jako když koukáte do google maps. Článek zde.
Martin

Máte otázky? Podělte se o ně v živém vysílání:

Dejte nám je do živého vysílání na Facebook + v článku najdete archiv proběhlých videí

Poznejte své schopnosti v praxi s Láskyplným světem!

Vycestoval s námi – ASTRÁLNĚ

Šárka: Jak jsem astrálně cestovala po Workshopu Astrální Cestování

Láskyplný svět o astrálním cestování v časopise Rytmus života

Láskyplný svět v rádiu Čas o astrálním cestování

Potřebujete pomoci? Setkejme se

Recenze, zkušenosti, aneb nechte se dále inspirovat mimotělními zážitky

Zažijte důkazy sami na sobě, že Astrální cestování existuje!
Tři mimotělní zážitky: Mentální / Lucidní / Nezměrně nicotné
Je astrální cestování nebezpečné?
Vzácný zážitek zrození vesmíru a duté planety!
Mimotělní cestovatel se vrátil ze vzdáleného vesmíru
Samuel, cestovatel sférickými světy
Astrální cestování jednoduše!
Zbavte se obav ze smrti jednou provždy
Odhalení posmrtné komunikace se zemřelým
Milující vzkaz z posmrtného života
Navrácení duše
Jaké je to v různých astrálních světech? Včetně posmrtného!
Astrální a Duchovní cestování, postupné probouzení schopnosti
Očista prostoru, vymítání duchů v praxi
Mimotělní duchovní cestování, let a setkání s domorodými přáteli
Domácí učitel meditace – film
Jak na problémy při astrálním i mentálním cestování

Samovolné opuštění je velmi příjemné, nechme vyprávět i právě vás

“Už jsem cítila jako by se mi z obličeje slupovala maska, šlo to od nosu. No a byla jsem venku. Pak jsem ten den ještě několikrát vylezla a zkoušela jsem se podívat kde kdo co dělá. Jenže já věděla, kde kdo je a že pracuje, takže to pro mě nebyl dostatečný důkaz, tohle si vymyslím sama. Napadlo mě se podívat na hodiny a hned se vrátit a opravdu ty hodiny ukazovaly čas přesně na minutu 🙂
Pak si taky pamatuju, že se stačilo jen otočit a byla jsem jinde. A pak že jsem si pokládala různé otázky a najednou jsem věděla všechno, věděla jsem, že ty odpovědi jsou správné, zvláštní pocit 🙂 ”
Petra, astrální cestovatelka

“Po dvou letech jsme vycestoval! V astrale mi to pripadalo normalne ziadne vzrusenie ako keby som tam bol stale ziadne emocie. Potom ma napadlo, že sa pozriem na moje telo bolo tam v posteli ,ale hneď po sekunde začala z neho vychádzať slabo modra aura behom sekundy presvietila moje mäso a kožu orgány až som videl iba svoju kostru ako s nej vyžaruje neskutočne silná modra sila. Astrálne cestujem asi mesiac, díky tomu, že nemam šancu zaspať kým neskončím meditáciu.”
Martin

“Vystupuji astrálně! Každý den dva roky jsem poctivě naciťovala své astrální tělo a dnes si již běžně sedám! Zatim mi toto staci sem spokojena🙂 muj problem je v tom , ze potrebuji absolutni klid, coz v dome je nekdy tezke najit. Vnimam urcity druh vybrace na kterou se da nacitit a ta ti dost pomuze 😊 sem ve fazi zkoumani takze to zatim nemohu poradne popsat🙂Chci Ti podekovat ze mi takto pomahas , je to krasna cesta na kterou jsem se dala”
Žaneta

Více vašich přímých zkušenostní naleznete
pod článkem
Workshop Astrální cestování a Vládce Síly

Korektura Jaroslav Hála, děkujeme
Foto flickr, flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  • 100
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
   100
   Shares