Jak na problémy při astrálním i mentálním cestování


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Během mimotělního cestování opouštíme naše hmotné tělo a s tím, hmotný svět, jak jej známe. Ať už budeme vystupovat naším astrálním tělem (duší), či našim Vědomím (duchem), ocitáme se v nové realitě. Je proto dobré vědět, jak se v případě nepříjemných situací zachovat. Moc se toho přihodit nemůže, jelikož mimotělní zkušenosti jsou bezpečné a zcela přirozené, ale do začátku je vhodné připravit se na tyto dvě situace:

1) Nemožnost plně se usadit v hmotném těle

 • přivolej domácí zvíře, například psa, která se k tobě přijde pomazlit a tím tě ukotví v hmotném těle
 • napij se studené vody, neboť silně stahuje astrální tělo do hmotného
 • před cestováním si dej nádobu s vodou k posteli, v případě potížích s navrácením se stačí pouze pohnout částí těla do vody

 

2) Přítomnost nepříjemného stavu či bytosti

 • V té chvíli si uvědom, že právě ty jsi vysoká bytost a ty máš vše pod kontrolou
 • Právě ty máš hmotné tělo, astrální tělo i mentální tělo a tedy jsi Vládcem své Síly, proto jsi silnější a nevítané bytosti dáš jasně povelem najevo, aby okamžitě opustila tvé prostory
 • Pokud to nepůjde jinak, uzavřeš se v ochranném obalu. Nejlépe okolo sebe vizualizuj světelnou kouli, která tě obepíná metr a více od tebe, načež pomysli na návrat do hmotného těla.
 • Obecně nekontaktuj bytosti, dokud se plně neseznámíš s astrálními sférami
 • Nepřijímej žádné dary ani služby, fyzické dary si stejně s sebou neodneseš a jen ti mohou ublížit na tělech. Tvořit zvládneš i ty sám, nepotřebuješ k tomu bytosti. (viz. cesta Vládce Síly).

 

Tip: Veškeré zde uvedené postupy je vhodné nejprve zažít nanečisto, ač skrze meditaci, mentální cestování, nebo vědomé snění.  Například si pouze v meditaci svou vizualizací vytvoř podobný svět a zachovej se podle svého mínění. Až poté vstupuj připraven do jiných světů.

 

 

Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů:

👉 Příběhy z mimotělních cestování 👈

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem! Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete!

 

✅ Otevři svou budoucnost na intenzivním kurzu Vládce Síly

✅ Astrálně cestovat se reálně a bezpečně naučte pod naším vedením za 11 měsíců na online kurzu

✅  S námi osobně poznáte hlubinné stavy. Jak by probíhali hlubinné stavy, nebo i třeba poznání minulých životů? Na lehátku a s bezpečným vedením terapeuta, jenž vás vede hlouběji a hlouběji do vašeho vědomí… Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

 

Foto Bouře od PixabayPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


 •  
 • 2
 •  
  2
  Shares