Mimotělní cestovatel se vrátil ze vzdáleného vesmíru

Mimotělní cestovatel se vrátil ze vzdáleného vesmíru

Zřídka se nadaným lidem podaří v regresní terapii  samovolně cestovat skrze čas a prostor. Vždy se jedná o velmi důležitý příběh, o který jsme se rozhodli podělit s veřejností. Veškeré názory a myšlenky jsou neupravené a nemusí souznět s názory redakce, proto budeme rádi, když do komentářů vložíte své názory. Necháváme na vás, abyste porovnali jiné zdroje. … Ponořuji se do minulosti a ocitám se v části jiného vesmíru zvaného Xinopua v době, kdy Země ani Slunce ještě neexistovali. Všude okolo mě je mnoho letících obrovských meteoritů a planeta, na které se nacházím i já. Letíme někoho zničit, proto si blíže prohlížím meteorit a nacházím jakousi zbraň.

Rasa Rakani

Jsem napůl člověk a napůl nosorožec s želvou, z člověka mám ruce a na zádech kosti. Mám hrb, hrubou kůži, jsem černý, želví obličej a vím, že se nazýváme Rakani. (web našel Rakan ) Pěstují nás na malé planetě, cítím se s nimi dobře. Jsme stvořeni, abychom často točili s podivným kolem, jinak máme na planetě volnost. Stvořitelé nám občas pomáhají a občas si berou služebníky, kteří se málokdy vrací. Vypadají jako lidé, mají hmotná těla. Jeden z nich je zeleně oblečen a řídí celou planetu.

Říkáme jim Bílý

Existují i v této době, nyní jich je již jen málo a jsou od nás velmi dalekou. Jednoho cítím blízko, pár set tisíc kilometrů, jednou se k nám na Zemi dostanou, ale my už tu nebudeme, protože zanikneme. Bílý byli dobří pro Rakany, ale zároveň ovládali meteority, které ničily planety pro těžbu z jádra planet.

Modří

Těsně předtím se na Zemi objeví světle modří bytostní Avatáři, a pak planeta vymře, roztříští se. Lidé se totiž vyhubí sami, planeta Země pocítí poslední krok člověka v roce 4050. Desítky lidí a bytostných přežije a odletí na jinou planetu jménem Anerubis, která je vzdálená jen pár desítek miliard kilometrů. Modří před svým příchodem viděli Zemi jako zničenou planetu, proto ji svou silou vyčistili a dali dohromady.

Mázové, šediváci

Působ ač ne přátelsky, tak dobře, ale je jich také málo. Jsou to nehmotné bytosti, popírající čas, prostor a hmotu. V aktuální době se nacházejí u Jupitera Chtějí nám předat varovnou zprávu, že jejich planeta dopadla stejně, jako by dopadla ta naše. Nemohou však zasahovat, jsou omezeni jinými nehmotnými bytostmi.

Stvořitel

Je tu s námi všude, je to něco víc, všechno. Vesmír se utvořil sám. Jak se můžeme ubránit nepříjemným vlivům a pomáhat všem bytostem? „To můžete a kvůli tomu jste stvořeni. Když umřete, tak je to jen hmota. Pomáhat však může jen Stvořitel-Bůh. Nikdo ještě nepochopil, jak skončit celý vesmír, všechno. Nebude nic, jen Bůh, hmota, která vše řídí a udržuje. Zanikne celý vesmír a vznikne něco nového.“

Černo-šediví

Je jich také malé množství, jsou zlý a jsou na naší oběžné dráze, nemohou však také do dění zasahovat. Bytosti nám předali technologie, ale nechtěně. Na člověka se mohou nastálo napojit, ale je to pro ně nevýhodné, protože by již mohli zůstat takto napořád. Ochranné vajíčko pomůže, ale musí být opravdu silné, protože mají technologii na bázi živého organismu Biozon, které se dokáže ubránit jen hodně silný člověk. Magické ochranna typu vajíčko ZDE  

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.