Kdo jsme, Terí a Sidris

Znáte ten pocit, že všechno okolo vás je pouhá, ale přesto nádherná hra? Tak my jsme ti, kteří opravdu vložili celou životní cestu do nalezení možnosti, jak tuto hru prohlédnout. A přátelé, když se člověk poprvé probudí z té hry a vše vidí z pohledu astrálního cestovatele, tak … je to nádherný pocit. Víte, jste jako pozorovatel, který sleduje hýbající se postavičky podle zákonů hmoty.

Jenže vy jste astrální cestovatelé a jste již méně omezení, dokonce i když se navrátíte zpět do hmoty. Doslova prolétáte hmotným světem, avšak jste neomezení na svém hmotném těle, přestože sami sebe vnímáte lépe, než kdy jindy…

Právě to je úžasný prožitek, od kterého vnímáte svět-hru, i svět za-hrou. To, co jste celý život v sobě cítili jako jemné niterné volání, se nyní probudí v ohromné prožitky, kdy se propojí vše… vše, co si před astrálním cestování ani nedokážete představit. Ani my jsme nedokázali, neboť toto se musí pouze prožít.

Tuto božskou hru si užíváme jako dokonale fungující hudební nástroj. Obdivujeme, jak nádherně zní, ale… jdeme za samotnou hmotu, tvary, zvuky, barvy… Tam, kde je vše stvořené, i se teprve… tvoří.

Poznáváme reálný svět za hmotou

Jaké by to bylo, pokud byste měli možnost prohlédnout a také zažít tento velmi silný, ale osvobozující zážitek? … Pro nás i přátele je toto poznání již zcela samozřejmé a dává nám velký smysl. A právě my všichni společně jdeme stále kupředu, kdy reálné prožitky řadíme nad teoretické spisy.

Zakladatelé Terí a Jindřich Sidris

Od roku 2000 jsme zakladatelé intuitivní cesty astrálního cestování. Každý den píšeme články, setkáváme se s přáteli astrálními cestovateli, vyvracíme domněnky, které zbytečně brzdí. Zdokonalujeme cestu pro poznání astrálního cestování, překládáme návody do množství jazyků a především, pomáháme vám, neboť věříme a víme, že pro lidstvo má poznání astrálního cestování ohromnou životní hodnotu.

Jindřich Sidris je vizionář, který svůj svět tvoří nejprve v nehmotné realitě a následně ji nechává manifestovat do hmotné reality, kterou všichni známe. Vede Vládce Síly a motivuje tisíce lidí k vědomému šťastnému životu. Jeho optimismus a energie jsou nakažlivé.

Od dětství poznával nehmotný svět, již v mládí se naučil dokonale ovládat svou mysl a mimotělně cestovat. Poznal svět zemřelých a další sféry. Na svých přednáškách seznamuje lidi s fenoménem smrti a astrálního cestování.

Terí a Jindřich Sidris, společně s průvodci vedou Vládce Síly a motivují tisíce lidí k vědomému šťastnému životu.

Terí Sidris miluje život plný svobody, kreativity, štěstí a ostatních stejně smýšlejících lidí. Díky tomu úspěšně vede tři firmy. K tomu má dvě spokojené děti na domácím vzdělávání a prožívá láskyplný vztah se svým mužem, přesto je stále plná energie a optimismu. Jak to dokázala?

“Dokud jsem byla žena mnoha tváří: matka - podnikatelka - lieder - manželka - žena v domácnosti…, tak jsem nevěděla, kam dřív skočit. Život byl chaos. Musela jsem všechny své životní bubliny propojit, aby vznikla jedna velká, a tak již jenom jsem… jsem to JÁ, takže vše zvládnu.”

Jsme spolu na stejném světě

Prožíváme to samé jako vy, od příchodu do hmoty roku 1987. Dětství okolo 9 let bylo pro nás přelomové, protože jsme cítili, že je něco více, než nám běžný svět ukazuje…

Věříme a prožíváme

že jakmile člověk prožije svou nezávislost na okolním časoprostoru, není jím, ani osudem vázán. Život prožívá s lehkostí a … jakmile pozná astrální Síly, stává se Tvůrcem světa.

Víme, čím si procházíte

Přesně víme, jakými nesnázemi i radostmi si každý začínající astrální cestovatel prochází. Jsme opravdu hrdí, že jsme nalezli přímou cestu, jak společně poznat život nezávisle na těle a následně si jej o to více ve hmotě pohodově užít.

Nyní již jako početné společenství astrálních cestovatelů stále pomáháme jít přímější, intuitivnější a co nejsnazší cestou. Je to nádherná cesta, na které jsme opravdu šťastní, že můžeme jít tímto krásným světem společně. Je dokonale stvořený a my jej společně poznáváme krůček po krůčku.

Děkujeme vám, přátelé.

 

Děkujeme nejbližším, s kterými tvoříme společně:

AkaraTura

Důkežitá a optimistická pravá ruka láskyplného světa, bez které bychom se nikam nehnuli

Terí Sidris

Vede Vládce Síly a motivuje tisíce lidí k vědomému šťastnému životu. Terí Sidris miluje život plný svobody, kreativity, štěstí a ostatních stejně smýšlejících lidí. Díky tomu úspěšně vede tři firmy. K tomu má dvě spokojené děti na domácím vzdělávání a prožívá láskyplný vztah se svým mužem, přesto je stále plná energie a optimismu. Jak to dokázala?  “Dokud jsem byla žena mnoha tváří: matka - podnikatelka - lieder - manželka - žena v domácnosti…, tak jsem nevěděla, kam dřív skočit. Život byl chaos. Musela jsem všechny své životní bubliny propojit, aby vznikla jedna velká, a tak již jenom jsem… jsem to JÁ,  takže vše zvládnu.”

Jindřich Sidris

je vizionář, který svůj svět tvoří nejprve v nehmotné realitě a následně ji nechává manifestovat do hmotné reality, kterou všichni známe. Vede Vládce Síly a motivuje tisíce lidí k vědomému šťastnému životu. Jeho optimismus a energie jsou nakažlivé.  Od dětství poznával nehmotný svět, již v mládí se naučil dokonale ovládat svou mysl a mimotělně cestovat. Poznal svět zemřelých a další sféry. Na svých přednáškách seznamuje lidi s fenoménem smrti a astrálního cestování. Více o Jindřich Sidris.

Jaroslav Hála

Korektura českého textu

 

Miloš Kováč

průvodce Vládce Síly, kouč a překladatel www.AstralniCestovani.cz do anglické podoby, včetně dabingu videí, na www.MyAstralBody.com

 

Marián a Aďka Ferenčíkovi

překladatelé www.AstralniCestovani.cz do slovenské podoby, na www.AstralneCestovanie.sk

 

Martin Azgariel Pacalaj

průvodce Vládce Síly, terapeut a mimotělní cestovatel kterého prezentujeme na MujTerapeut.cz

 

Vivianna

průvodce Vládce Síly a úspěšná autorka Vivspisovatelka.cz

 

Amoris a Xardax

stojí v programátorském pozadí našich webů, děkujeme vám za technickou podporu

 

Polarikas

marketing specialista

 

Rachel

marketing dirigent pro MujTerapeut.cz

 

......PROBUĎ SVOU JASNOVIDNOST......

ZDARMA

Bubnování ve tmě

První údery do bubnu ve tmě mě naprosto šokovaly! Rozběhly se skrz temnotu a zaplnily celý prostor, tak hutně a reálně. Měla jsem pocit, že v tu chvíli hudba ožila a já jsem byla v ní, její součástí. Od té chvíle jsem již hudbu nevytvářela svým vědomím, ale za pomoci spolupráce s hudbou samotnou.

Zbývají 4 volná místa.

Chci prožít bubnování ve tmě

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Stáhnout

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Webinář o astrálním cestování

13. března OD 17 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka