Jak na uklidnění a ochranu proti negativním vlivům

Zde vám předáváme návod, který je velmi jednoduchý a účinný:

1) Pomocí imaginace si okolo sebe vymez kruhové území se světelnou zdí.

2) Ze shora stahuj světelné provázky čisté bílé energie, kdy se při každém nádechu cítíš volnější a dýcháš jako po čistém horském vzduchu.

3) Jakmile území naplníš čistou silou, přizvi do něj svou ochrannou bytost (anděla), která si sedne před tebe.

4) Požádej ji o pomoc ve tvém snažení čistit okolo sebe energie.

5) Bytost zvedne ruce a začne mohutně, ale velmi jemně naplňovat prostor.

6) Protože za chvíli ucítíš, jak se ocitáš v jiném stavu vědomí, nech se vést svou ochrannou bytostí dále do výšin a pozorně poslouchej co ti říká a co radí.

7) Jakmile ti předá sílu s moudrostí, vrať se zpět do čistého osobního prostoru, poděkuj bytosti a uvědom si, v jaké nádherné, čisté a světle zářivé energii se nalézáš a jakou ti poskytuje silnou ochranu.Jakmile budeš v této ochraně, tak prožívej svobodu svého ducha, vrať se do běžného bdělého stavu, ve kterém stále ochrana přetrvá.

 

Chcete ještě větší pomoc? pak ji naleznete přímo v hlubinné audio meditaci, kterou jsme pro vás speciálně připravili!

Setkání s ochrannou bytostí bývá vždy příjemný zážitek. Někomu se ihned zjeví její tvar, na někoho ze začátku pouze promlouvá, avšak všichni cítíme ten nekonečný láskyplný klid, který nás zalévá, a tím otevírá naše nejniternější vedení. Vždy nás nasměruje na správnou cestu životem.

Webinář o astrálním cestování

16. ŘÍJNA OD 19 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

ZDARMA

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Stáhnout

CLUB VLÁDCE SÍLY

Řekni nám, po čem toužíš a společně to dokážeme. Vládce Síly propojuje hmotný a nehmotný svět a tak zapadne poslední dílek. Tvoř svůj svět. Buď Vládce své Síly. 

Chci vědět více