Jak vidět auru: Získání schopnosti do 30 minut

Aura je energetický obal těla skládající se z elementárních živlů. Barva aury se mění podle toho, jaký živel v těle převládá. Můžeme jí sledovat doslova na všem: lidech, zvířatech i dokonce kamenech (i když s malým vyzařováním, ale přeci).

Kdo se rozhodne vidět auru, většinou vyzkouší mnoho návodů, proto popíši nádherný zážitek, který vás také povede úspěšnou cestou.

Milá čarodějka z Brna mě učila vidění aury jednoduchým způsobem, jen za pomoci vnitřní intuice. Večer jsme doma zapálili svíčku a čarodějka dala jasný návod, který trochu poupravím pro naše potřeby.

Jednoduchý návod pro praktické sledování aury

Po tmě si sedněte asi 2 m od bílé zdi, zapalte svíčku a dejte ji za záda. (místnost osvětluje pouze svíčka).
Natáhněte svoji paži před sebe, prsty ať směřují vzhůru a dlaň směrem ke zdi. Zrak upřete na zeď, ale přitom upřete pohled jakoby přes dlaň vaší ruky. Dívejte se na zeď, jako kdyby tam ta ruka nebyla. Tím, že budete vidět zeď ostře, se ruka rozmaže a udělá stíny. Takto zírejte 3 – 30 minut a celou dobu byste neměli mrknout, tím byste si zbytečně prodloužili učení.

Na vidění aury se nesoustřeďte, právě naopak smích a dobrá nálada tomu pomáhá, berte to formou hry a vše přijde samo, nenuceně. Intuitivně se vám probudí vnímání aury, neboť tuto schopnost máme všichni vrozenou.

Po čase uvidíte okolo prstů a dlaní mlhovinový obal, stín, bílý kouř a to chceme.
Neříkám, že hned jistě vidíte auru, ale máte začátky! Dejte si pauzu pár minut až den a zkuste to znovu.

Teď už budete vidět zřetelněji a stačí se dokonce dívat jen velmi krátkou chvíli, aby se vám dostavil pohled na nádhernou auru. Nyní již vidíte, jak aura obtéká kolem každého prstu. Toto je hlavní aura – asi do 2 cm od těla.

Pokud budete dále procvičovat, pak jistě uvidíte i aury další – další vaše těla, která vyzařují energii (díky elektrickému a magnetickému fluidu, z kterého se skládá). Druhou auru můžeme vidět asi 5 cm od těla. Další asi 20 cm, pak 50 cm, 100 cm. Zdravý člověk září okolo sebe 1-2 m aurou a pokud budete velmi vnímavý, pak uvidíte, že je naprosto běžné, aby člověk vyzařoval 10 m i 100 m.

Každý člověk podle učení tibetských lámů dokonce dosahuje aurou na vzdálenost 10 km.

Zření se stále vylepšuje

Abyste měli detailní pohled a ukázaly se i barvy, tak se takto bavte každý den. Sledujte auru při jízdě autobusem, autem, při chůzi po ulici za lidmi, nebo když se jen procházíte přírodou. Díky tomu se můžete při cestě dívat na aury lidí okolo vás, nebo i na stromy. U lidí pozorujte především hlavu, tam je aurické vyzařování často nejsilnější, ale hlavně jej neovlivňuje barva oblečení. (Ta má také svojí auru, proto se dívejte na místa s holou kůží.)

Pokud máte tu možnost, tak nejlépe lze sledovat aura cizí. Proto doporučuji i napoprvé se dohodnout s někým známým, abyste se učili sledovat auru od sebe navzájem. Zaměřujte se na vyzařování z hlavy, až pak podél celého těla. Jestli sedíte, nebo stojíte není důležité, hlavně aby vám to bylo pohodlné 😉

Někdo vidí barvy aury okamžitě, jiný po měsíci, někdo i déle, ale nakonec když chcete, tak uvidíte všechno.
Jak vidět auru: Získání schopnosti do 30 minut je proto velmi reálné.

K čemu je vidět barvy aury

Na člověku, zvířeti, bytosti, v přírodě, na čemkoliv okolo sebe uvidíte více barev, ale většinou některé barvy převažují a každé lze přiřadit k jedinečné vlastnosti, které jsem léty vypozoroval:

Auricke vyzarovani

Kombinace:
Červená + Modrá = aktivní, vnímavý
Modrá + Zelená= klidný, vyrovnaný, dumavý, přátelský

Vnímání aury pro pokročilé

Pokud časem uvidíte nejen okrajovou auru člověka, ale dokonce i před tělem, pohledem přímo na břicho, nohy, ruce, pak se může stát, že shlédnete šedivé skvrny. Toto nejčastěji značí první signály propukávající nemoci, nebo už probuzené. Proto je důležité tvořivé energie navrátit do těchto ničivých míst.

Stačí si vizualizací v duchu představit, jak se energie těla do nemocného místa přelévají a tím se síly doplňují. Zároveň jak je onen člověk napojen na Univerzální sílu skrze hlavu, do které jí jakoby z vesmíru teče bílá tvořivá Božská energie přes válec vedený do hlavy.

O auře je toho mnoho co napsat, proto budu rád, když mi zanecháte otázky v komentářích níže a podíváme se jim na zoubek. Stejně tak jsem nakloněn i k osobní výuce, která trvá asi 50minut.
Hlavně zkoušejte sledovat auru každý den a uvidíte (nebo ucítíte intuicí).

Poznejte své schopnosti v praxi s Láskyplným světem!

Staňte se Vládcem Síly
Jak se probudit ze sna do reality? Každý má v sobě svou cestu, probuďte ji a Tvořte!

 

 

“Hned první den jsem podle Vašeho návodu dokázala spatřit slabou auru své ruky , byla jsem naprosto nadšená. Druhý den ráno jsem to zkusila v koupelně při plném světle proti zdi a viděla jsem i barvu. Ruka mi zářila světle modře. Taková nádhera! Kochám se tím teď několikrát denně, třeba i v práci na WC proti bílým kachlům 🙂 . Další den jsem pozorovala kolegu zezadu když seděl u počítače a bingo! Viděla jsem slabou auru jeho hlavy. ”
Johana 

 

“S přítelkyni jsme zkoušeli návod z vašich stránek a nemohli jsme věřit vlastním očím. První jsme sledovali auru na rukou, poté jsme zkoušeli jeden na druhém v okolí hlavy a opravdu byla vidět taková jakoby bílá, jasná mlhovina!”
Šimon, Vládce Síly

 

Foto flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 89
  • 206
  • 34
  •  
  •  
  •  
  •  
   329
   Shares