Jak vidět auru: Získání schopnosti do 30 minut

Čtení na 4 min.

Aura je energetický obal těla skládající se z elementárních živlů. Barva aury se mění podle toho, jaký živel v těle převládá. Můžeme jí sledovat doslova na všem: lidech, zvířatech i dokonce kamenech (i když s malým vyzařováním, ale přeci).

Kdo se rozhodne vidět auru, většinou vyzkouší mnoho návodů, proto popíši nádherný zážitek, který vás také povede úspěšnou cestou.

Milá čarodějka z Brna mě učila vidění aury jednoduchým způsobem, jen za pomoci vnitřní intuice. Večer jsme doma zapálili svíčku a čarodějka dala jasný návod, který trochu poupravím pro naše potřeby.

Jednoduchý návod pro praktické sledování aury

Po tmě si sedněte asi 2 m od bílé zdi, zapalte svíčku a dejte ji za záda. (místnost osvětluje pouze svíčka).
Natáhněte svoji paži před sebe, prsty ať směřují vzhůru a dlaň směrem ke zdi. Zrak upřete na zeď, ale přitom upřete pohled jakoby přes dlaň vaší ruky. Dívejte se na zeď, jako kdyby tam ta ruka nebyla. Tím, že budete vidět zeď ostře, se ruka rozmaže a udělá stíny. Takto zírejte 3 – 30 minut a celou dobu byste neměli mrknout, tím byste si zbytečně prodloužili učení.

Na vidění aury se nesoustřeďte, právě naopak smích a dobrá nálada tomu pomáhá, berte to formou hry a vše přijde samo, nenuceně. Intuitivně se vám probudí vnímání aury, neboť tuto schopnost máme všichni vrozenou.

Po čase uvidíte okolo prstů a dlaní mlhovinový obal, stín, bílý kouř a to chceme.
Neříkám, že hned jistě vidíte auru, ale máte začátky! Dejte si pauzu pár minut až den a zkuste to znovu.

Teď už budete vidět zřetelněji a stačí se dokonce dívat jen velmi krátkou chvíli, aby se vám dostavil pohled na nádhernou auru. Nyní již vidíte, jak aura obtéká kolem každého prstu. Toto je hlavní aura – asi do 2 cm od těla.

Pokud budete dále procvičovat, pak jistě uvidíte i aury další – další vaše těla, která vyzařují energii (díky elektrickému a magnetickému fluidu, z kterého se skládá). Druhou auru můžeme vidět asi 5 cm od těla. Další asi 20 cm, pak 50 cm, 100 cm. Zdravý člověk září okolo sebe 1-2 m aurou a pokud budete velmi vnímavý, pak uvidíte, že je naprosto běžné, aby člověk vyzařoval 10 m i 100 m.

Každý člověk podle učení tibetských lámů dokonce dosahuje aurou na vzdálenost 10 km.

Zření se stále vylepšuje

Abyste měli detailní pohled a ukázaly se i barvy, tak se takto bavte každý den. Sledujte auru při jízdě autobusem, autem, při chůzi po ulici za lidmi, nebo když se jen procházíte přírodou. Díky tomu se můžete při cestě dívat na aury lidí okolo vás, nebo i na stromy. U lidí pozorujte především hlavu, tam je aurické vyzařování často nejsilnější, ale hlavně jej neovlivňuje barva oblečení. (Ta má také svojí auru, proto se dívejte na místa s holou kůží.)

Pokud máte tu možnost, tak nejlépe lze sledovat aura cizí. Proto doporučuji i napoprvé se dohodnout s někým známým, abyste se učili sledovat auru od sebe navzájem. Zaměřujte se na vyzařování z hlavy, až pak podél celého těla. Jestli sedíte, nebo stojíte není důležité, hlavně aby vám to bylo pohodlné 😉

Někdo vidí barvy aury okamžitě, jiný po měsíci, někdo i déle, ale nakonec když chcete, tak uvidíte všechno.
Jak vidět auru: Získání schopnosti do 30 minut je proto velmi reálné.

K čemu je vidět barvy aury

Na člověku, zvířeti, bytosti, v přírodě, na čemkoliv okolo sebe uvidíte více barev, ale většinou některé barvy převažují a každé lze přiřadit k jedinečné vlastnosti, které jsem léty vypozoroval:

Auricke vyzarovani

Kombinace:
Červená + Modrá = aktivní, vnímavý
Modrá + Zelená= klidný, vyrovnaný, dumavý, přátelský

Vnímání aury pro pokročilé

Pokud časem uvidíte nejen okrajovou auru člověka, ale dokonce i před tělem, pohledem přímo na břicho, nohy, ruce, pak se může stát, že shlédnete šedivé skvrny. Toto nejčastěji značí první signály propukávající nemoci, nebo už probuzené. Proto je důležité tvořivé energie navrátit do těchto ničivých míst.

Stačí si vizualizací v duchu představit, jak se energie těla do nemocného místa přelévají a tím se síly doplňují. Zároveň jak je onen člověk napojen na Univerzální sílu skrze hlavu, do které jí jakoby z vesmíru teče bílá tvořivá Božská energie přes válec vedený do hlavy.

O auře je toho mnoho co napsat, proto budu rád, když mi zanecháte otázky v komentářích níže a podíváme se jim na zoubek. Stejně tak jsem nakloněn i k osobní výuce, která trvá asi 50minut.
Hlavně zkoušejte sledovat auru každý den a uvidíte (nebo ucítíte intuicí).

Poznejte své schopnosti v praxi s Láskyplným světem!

Pravidelné setkávání Vládce Síly VIP
Jak se probudit ze sna do reality? Každý má v sobě svou cestu, probuďte ji a Tvořte!

Foto flickr

 • 89
 • 206
 • 34
 •  
 •  
 •  
 •  
  329
  Shares
 • Julia

  chcele by som sa opýtať či sa dá to “cvičenie“ na videnie aury učiť aj vo dvojici 🙂

  • Krásný den Julie,

   určitě si tuto schopnost probudíte ve dvojici mnohem rychleji, jedná se o jednu z nejlepších cest. Zaměřujte se na vyzařování z hlavy partnera, až pak podél celého těla.

   Ať máte úspěch 🙂
   Jindřich Sidris

 • Ano ano ano Honzo! Gratuluji! To je naprosto dokonalá cesta – nyní Ti již vše půjde velmi snadno a rychleji. ANO! Gratuluji! A já děkuji za tak výborné zprávy 🙂 Jindřich Sidris

 • Výborně! Dokonale! Zajímavé, jak právě ve škole, kdy “musíme“ jen sedět, si dokážeme tyto zcela přirození schopnosti otevřít 🙂 Gratuluji Agnes! 🙂
  Různé přemísťující se barevné záře a útvary jen tak ve vzduchu mohou být čistě astrální útvary či bytostní. Je příjemné je pozorovat, zjišťovat o co se jedná, nechat probouzet naše vědomí a zjišťovat, z čeho se svět opravdu skládá…. 🙂

 • Galaktik

  A když se naučím vnímat Auru tak jí uvidím pořád. nebo jen když budu chtít?

  • Velmi záleží na tvém rozhodnutí. Osobně jsem chtěl vidět první měsíce stále, ale nyní jen když pouze chci. Je výborné rozhodnutí ze začátku stále cvičit a auru sledovat, díky čemu se ji dokonale naučíš vnímat. Doslova všude. Později se rozhodneš, kdy a kde všude ji chceš vidět, či již tuto schopnost nevyužiješ tak často.

 • 90% se ukazuje ihned první den – to oči bolet mohou. Pokud se neukazuje ihned po 30 minutách, tak zpomalit na 10 minut denně po dobu jednoho týdne. Zde je již velká úspěšnost. Pokud nebudou oči bolet, pak do měsíce již má úspěchy každý.

 • Blánš Soldátová

  Teď jsem to zkoušela a viděla jsem průsvitnou vrstvu asi 0,5-2cm mezi prsty.. jevilo se mi to jako “blány“ mezi prsty.. je možné, že se mi to povedlo? koukala jsem na ruku cca 15 min

  • Zdravíčko, je to určitě možné – nyní si to ale potvrzujte tím, že budete sledovat auru každý den. Postupem času tuto schopnost získáte během deseti sekund a uvidíte velmi široké spektrum barev a vrstev 🙂

 • Tera Nova

  Dobrý den,
  už od malička se zajímám o takovéhle věci jako vnímání aury, telepatie, telekineze,…prostě magie, a také už od malička vidím kolem některých lidí takové jemné bílé světlo, a někdy vidím, hlavně když jsem sama, takové bílé světlo, beroucí se zničehonic, přibližně ve tvaru lidských postav. Myslíte si, že jsou to aury nějakých duchovních bytostí? Pokud ano, proč se vyskytují hlavně v mé blízkosti? Kolem sebe auru zatím nevidím, ale pracuji na tom. Mimochodem, letos v létě mi bude čtrnáct. =D

  • Zdravíčko Terko,

   výborně že jsou vidět první úspěchy. Za chvíli půjde mnohem více, skvěle!
   Duchovní bytostné opravdu můžete vidět, stejně jako působení ostatních lidí – všichni se navzájem ovlivňujeme a to právě lze velmi dobře auricky pozorovat.
   Sid

 • Markéta

  Dobry den, je prosim nejaky rozdil mezi touto aurou a aurou ktera je videt pri migrene?