Jak vidět auru: Získání schopnosti do 30 minut


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Aura je energetický obal těla skládající se z elementárních živlů. Barva aury se mění podle toho, jaký živel v těle převládá. Můžeme jí sledovat doslova na všem: lidech, zvířatech i dokonce kamenech (i když s malým vyzařováním, ale přeci).

Kdo se rozhodne vidět auru či astrální sféru, většinou vyzkouší mnoho návodů. Zde píši jednoduchý intuitivní postup, díky kterému velmi snadno získáte novou schopnost.

Jednoduchý návod pro praktické sledování aury

Po tmě si sedněte asi 2 m od bílé zdi, zapalte svíčku a dejte ji za záda. (místnost osvětluje pouze svíčka).
Natáhněte svoji paži před sebe (můžete loket opřít o koleno), prsty ať směřují vzhůru a dlaň směrem ke zdi. Zrak upřete na zeď, ale přitom upřete pohled jakoby přes dlaň vaší ruky. Dívejte se na zeď, jako kdyby tam ta ruka nebyla. Tím, že budete vidět zeď ostře, se ruka rozmaže a udělá stíny. Takto zírejte 3 – 30 minut a celou dobu byste neměli mrknout, tím byste si zbytečně prodloužili učení.

Na vidění aury se nesoustřeďte – naopak smích a dobrá nálada tomu pomáhá. Berte to formou hry a vše přijde samo, nenuceně. Intuitivně se vám probudí vnímání aury, neboť tuto schopnost máme všichni vrozenou.

Po čase uvidíte okolo prstů a dlaní mlhovinový obal, stín, bílý kouř a právě to chceme.
Neříkám, že hned jistě vidíte auru, ale máte začátky! Dejte si pauzu pár minut až den a zkuste to znovu.

Teď už budete vidět zřetelněji a stačí se dokonce dívat jen velmi krátkou chvíli, aby se vám dostavil pohled na nádhernou auru. Nyní již vidíte, jak aura obtéká kolem každého prstu. Toto je hlavní aura – asi do 2 cm od těla.

Pokud budete dále procvičovat, pak jistě uvidíte i aury další – další vaše těla, která vyzařují energii (díky elektrickému a magnetickému fluidu, z kterého se skládá). Druhou auru můžeme vidět asi 5 cm od těla. Další asi 20 cm, pak 50 cm, 100 cm. Zdravý člověk září okolo sebe 1-2 m aurou a pokud budete velmi vnímavý, pak uvidíte, že je naprosto běžné, aby člověk vyzařoval 10 m i 100 m.

Každý člověk podle učení tibetských lámů dokonce dosahuje aurou na vzdálenost 10 km.

Zření se stále vylepšuje

Abyste měli detailní pohled a ukázaly se i barvy, tak se takto bavte každý den. Sledujte auru při jízdě autobusem, autem, při chůzi po ulici za lidmi, nebo když se jen procházíte přírodou. Díky tomu se můžete při cestě dívat na aury lidí okolo vás, nebo i na stromy. U lidí pozorujte především hlavu, tam je aurické vyzařování často nejsilnější, ale hlavně jej neovlivňuje barva oblečení. (Ta má také svojí auru, proto se dívejte na místa s holou kůží.)

Pokud máte možnost, tak nejlépe lze sledovat aura cizí. Proto doporučuji i napoprvé se dohodnout s někým známým, abyste se učili sledovat auru od sebe navzájem. Zaměřujte se na vyzařování z hlavy, až pak podél celého těla. Jestli sedíte, nebo stojíte není důležité, hlavně aby vám to bylo pohodlné.

Někdo vidí barvy aury okamžitě, jiný po měsíci, někdo i déle, ale nakonec když chcete, tak uvidíte vše.

Získání schopnosti do 30 minut je proto velmi reálné.

K čemu je dobré vidět barvy aury

Na člověku, zvířeti, bytosti, v přírodě, na čemkoliv okolo sebe uvidíte více barev, ale většinou některé barvy převažují a každou barvu lze přiřadit k jedinečné vlastnosti, které jsem léty vypozoroval:

 

Význam barev aury, či astrálního vhledu na druhého člověka

 

Tvořivé charismatické vlastnosti 🙂

zdraví, otevřenost, sebepoznání
radost, podpora, jednoduchost
hravost, svoboda
nadšenost, souznění
intuice, porozumění, věrnost
klidné prožívání, intelekt
duchovní síla, meditační poznání
milující, spokojený
jemnost, láska, niterné prožívání
rychlé reakce, nepřemýšlivost
důvěra, naděje
síla, moc, aktivita
klid, soustředěnost, optimismus
rozhodnost, sebepoznání
umírněnost, jemnost

 

Rozkladné charismatické vlastnosti 🙁

nemoc, uzavřenost, závislost, negativita
pomlouvačnost, závist, žárlivost
bezcílnost
podrážděnost vnitřní
ledabylost, smutek
domýšlivost, tvrdošíjnost
zneužití duchovní síly
chamtivý, hledající
zrada, smutek
zadumanost
plánovité svržení, pikle
namyšlenost, podvod, útok
roztěkanost, náladovost
pevnost, osobní zpomalenost
podrážděnost


Kombinace:
Červená + Modrá = aktivní, vnímavý
Modrá + Zelená= klidný, vyrovnaný, dumavý, přátelský

Vnímání aury pro pokročilé

Pokud časem uvidíte nejen okrajovou auru člověka, ale dokonce i před tělem, pohledem přímo na břicho, nohy, ruce, pak se může stát, že shlédnete šedivé skvrny. Toto nejčastěji značí první signály propukávající nemoci, nebo už probuzené.

Stačí si vizualizací v duchu představit, jak se energie těla do nemocného místa přelévají a tím se síly doplňují. Zároveň si představte, jak je daný člověk napojen na Univerzální sílu skrze hlavu, do které jí jakoby z vesmíru teče bílá tvořivá energie přes válec vedený do hlavy.

Hlavně zkoušejte sledovat auru každý den a uvidíte (nebo ucítíte intuicí).

Poznejte své schopnosti v praxi s Láskyplným světem!

Staňte se Vládcem Síly
Jak se probudit ze sna do reality? Každý má v sobě svou cestu, probuďte ji a Tvořte!

“Hned první den jsem podle Vašeho návodu dokázala spatřit slabou auru své ruky , byla jsem naprosto nadšená. Druhý den ráno jsem to zkusila v koupelně při plném světle proti zdi a viděla jsem i barvu. Ruka mi zářila světle modře. Taková nádhera! Kochám se tím teď několikrát denně, třeba i v práci na WC proti bílým kachlům 🙂 . Další den jsem pozorovala kolegu zezadu když seděl u počítače a bingo! Viděla jsem slabou auru jeho hlavy. ”
Johana 

“S přítelkyni jsme zkoušeli návod z vašich stránek a nemohli jsme věřit vlastním očím. První jsme sledovali auru na rukou, poté jsme zkoušeli jeden na druhém v okolí hlavy a opravdu byla vidět taková jakoby bílá, jasná mlhovina!”
Šimon, Vládce Síly

Foto flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  • 89
  • 206
  •  
    295
    Shares