LS odpovídá – 6 – Nahrávka s audio meditací


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Dnešní dotaz se týká nahrávek s prováděním do minulého života. Máme pro vás vysvětlení pro, proti i jednu dobrou zprávu nakonec.

Dobrý den. Chtěla bych poprosit, jestli byste mi poradili, zdali se někde dá koupit nebo stáhnout nahrávka – průvodce do minulého života. Abych mohla doma trénovat. Nechcete třeba vy něco takového vydat? Na youtube nic použitelného není. Děkuji.
Tereza

Pojďme se na to podívat.

PRO:

Pokud byste chtěla trénovat, pak by nahrávka smysl dávala. Doslova jen na cvičení do klidného bodu mysli.

PROTI:

Pakliže byste pokračovala až do minulých životů, tak na základě zkušeností se stovkami regresních terapií nemohu doporučit. V emočních zážitcích a situacích jste stejně hluboce ponořena jako v tomto životě, a když u sebe nemáte průvodce, který by vám pomohl se nade vše nadnést a pochopit, hrozí, že regresní terapie udělá více škody než užitku.

Když jsem se o to sám pokoušel, měl jsem zážitky, jako kdybych se na místě zasekl dva roky, přestože reálně uběhly dvě hodiny. Jsem nyní o tyto dva roky vnitřně starší. Dalo mi to opravdu velké poznání, ale zcela zbytečně autentické, složité na pochopení, a nikdo mi nemohl pomoci. Musel jsem já sám. Nemohu tedy doporučit konat takto, a to ani s blízkou osobou – situace, do kterých se můžete dostat, se řeší zcela nestandardně.

Najděte si kteréhokoliv profesionála, který má za sebou více než sto hlubokých terapií, a máte velmi příjemnou šanci prožít něco, co vám pomůže v současném životě.

V minulých životech zažíváme vše reálně, proto víme, kde jsme udělali chyby, co jsme naopak řešili dobře a jak to lze vše udělat ještě lépe. Toto ponaučení vztažené k našemu aktuálnímu životu si doneseme do přítomnosti a doslova ze sezení odcházíte jako nový člověk – plný sebedůvěry, sebepoznání, a přesně víte, co máte dělat.

Osobně doporučuje velké množství našich klientů, protože díky tomu došli v životě k tomu, co opravdu chtěli – žít svůj vlastní život.

Více o regresní terapii v tomto článku.

DOBRÁ ZPRÁVA

V Láskyplném světě ale připravujeme řízené audio meditace. Jedna z těchto meditací bude průpravná právě pro minulé životy, abyste se již pak v naší příjemné terapeutické místnosti mohli zcela uvolnit a o to více a hlouběji se ponořit do zážitků z životů minulých.

Dále vás mimo jiné čekají:

  • základy meditace
  • poznání niterného Já
  • nalezení duchovního jména
  • setkání s ochrannou bytostí
  • seznámení s astrálními a vyššími sférami
  • astrální cestování.

Chcete být informováni, až budou audio-průvodci k dispozici? Zanechte nám níže ve formuláři kontakt a my vám napíšeme, jakmile bude dílo hotové.

Určitě mi napište.

Mé jméno je

Můj email


Zaškrtněte políčkoKorektura českého textu Jaroslav Hála
Foto: flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •