Regresní terapie pro návrat do minulých životů

Čtení na 7 min.

Hluboko do vzpomínek

Ponoříte se hluboko do vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli před stovkami let. Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít. Jste zcela ponořeni do svého osudu. Vnímáte pouze klid a mír. Je čas pohody. Všechny tělesné bolesti necháváte za sebou. Vaše duše je klidná a vyrovnaná. Je to úžasný pocit… Jako když jste stále v záři uzdravujících slunečních paprsků. Víte, co máte v životě udělat a co je pro Vás nejlepší. Celou cestou vás bezpečně provedou zkušení terapeuti s celoživotní praxí.

Příjemný hluboký regresní zážitek nás dovádí k většímu porozumění podstatě vlastního života. Takové porozumění je významným krokem, který je doprovázen pozitivními změnami ve stávajícím životě: lepším fyzickým i emocionálním zdravím, vyrovnanějšími vztahy, větší spokojeností a radostí.

Jakmile jednou začnete, budete přistupovat k překážkám a rozčarováním, jež život přináší, s větší trpělivostí a klidem. Díky tomu, že porozumíte ponaučením z minulosti, si uvědomíte, jaké jsou vaše cíle v současnosti.

Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek.

A co nejdůležitější, pochopíte, co máme všichni společného: Existujeme mimo život a smrt, mimo prostor a čas. Jsme nesmrtelní a žijeme věčně.

Co můžeme spolu vyřešit?

 • zbavení nejrůznějších fobií
 • nalezení smyslu života
 • odstranění syndromu vyhoření
 • vyřešení neopodstatněných zdravotních problémů
 • zodpovíme otázky, které se teď zdají neřešitelné
 • ujasnění si životních priorit
 • urovnání mezilidských vztahů a vazeb
 • trauma ze smrti blízké osoby

Vždy od nás odejdete s obrovským množstvím síly, se kterou můžete okamžitě realizovat své plány a pochopení z regresní terapie. Zvednete se z lehátka a půjdete žít zcela nový život! 

Proč přijet k nám?

Od roku 2010 jsme se setkali s mnoha metodami vstupu do minulých životů. Zkušenosti z více než tisíce terapií nám ukázaly zcela jednoznačnou, bezpečnou a opravdu pomocnou cestu. Vyvinuli jsme tak vlastní metodu právě skrze zkušenosti osobní i klientely. Postupně se noříme do hlubší stavů, procházíme od současnosti, po dětství až hluboko do minulých životů, kdy po celou dobu sbíráme data, která zcela jasně potvrzují průkaznost prožitého. Pokud k nám zavítáte, zapomeňte prosím na své minulé zkušenosti opakující nepříjemné zážitky, nebo dokonce terapie v sedě. Tělo musí být odpočinuté a veškeré prožitky se musí pochopit až do jádra problému.

Ať jste z jakéhokoli koutu České Republiky či dokonce ze zahraničí, věřte, že je úžasný zážitek si vzít den volna a udělat si den je sami pro sebe. Spojit regresní terapii například s výlet do krásné přírody Jizerských hor, nechat se hýčkat ve wellness, nebo si posedět v příjemné kavárně či čajovně a poté (nebo předtím) prožít regresní terapii.

Vy si to doopravdy zasloužíte! Jeden den, který bude jen váš a který vám umožní žít doslova kvalitnější život. Ten den bude jen váš!

Regresní terapie
Liberec, 2.000 Kč

S námi se lidé cítí bezpečně, proto za námi běžně jezdí z celého Česka (309 km) , i ze zahraničí (až 1613 km).

Ocitneme se spolu na čtyři hodiny pouze ve vašich životech. Zcela bezpečný, kontrolovaný zážitek v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách. Najdete nás v centru Liberce, 30 metrů od městské knihovny, ulice Rumjancevova 335/8.

Jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii?

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny v nádherných bezpečných prostorách, kdy se na relaxačním lehátku položíte stále hlouběji do svého života. Terapeut vás provádí krok za krokem a vždy máte vše pod kontrolou.

Začtěte se do několika příběhů, které jsme u nás díky regresní terapii prožili. Jak bude vypadat ten váš?

Prožijte Tuláka po hvězdách stejně jako Jack London, avšak příjemněji 🙂

Kolega Komenského v minulých životech
Zastupování lidu je velký úkol: Zdokonalení skrze minulé životy
Nečekej, jednej! Smysl života versus minulý život
Postregresní sejmutí roušky nevědomí
Průběh regresní terapie očima zúčastněné
Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí
Stále hledáte správnou práci či štěstí?
Jak vypadá návrat do minulých životů?
Zbavte se obav ze smrti jednou provždy

Těšíme se na setkání

Bc. Jindřich Sidris, Terapeut
Tereza Tichá, Terapeut
Email: muj@laskyplnysvet.cz
Telefon:  (+420) 776 159 946

Zaujala vás regresní terapie a toužíte žít lepší život? Využijte formulář, který nám umožní nejrychlejší možnou komunikaci 🙂    

Vaše jméno

E-mail

Telefon


Termíny sezení si domluvíme obratem přes email
Jak jste s námi spokojeni?

Fobie z vody vyřešena skrze regresní terapii

„Jindřichu děkuji moc za zbavení se fobie z vody, jako důkaz přikládám foto v moři…neutekla jsem v panice jako dřív, dokonce jsem si to užila.Ještě jednou moc děkuji.“
Iva

„Chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za perfektní provedení mými minulými životy a odstranění fobie z vody. Funguje to perfektně, už ještě u vás jsem věděla, že je to zlé pryč. Už se nebojím namočit si obličej, jsem úplně v pohodě. Je to super!! Také obličej se mi lepší,už je to jen o barvě, ne o hnisu a bolesti.Možná se mýlím, ale cítila jsem, jakoby jste si to během terapie vyfotil 🙂 , tak to můžete nyní porovnat 🙂
Bylo to s vámi super, cítila jsem se úplně skvěle, ještě jsem se nikdy nesetkala s takovýmto člověkem, jako jste vy a děkuji za to.
Bůh vám žehnej, s pozdravem.“
Iva

 

„Po regresní terapii jsem se cítila mnohem sebevědoměji a několik dní se cítila opravdu skvěle a to navzdory mým problémům. Nyní se mi to vede díky cestě Vládce Síly.“
Jana

 

„Máte na to opravdu talent. Je mi velmi příjemný způsob, kterým jste mě vedli. Je to nádherné. Cítím se jako v jiném světě. Jste úžasní a je vidět, že to děláte s láskou a nadšení. Takto doopravdy pomáháte spousty lidem. Děkuji za vás a váš přístup. Teď už vím, co mám dělat.“
Veronika

 

„Nečekala jsem to bude tak silné, tak reálné. Žiji nyní opravdu v jiný život – více si ho uvědomuji.“
Marie

 

„Děkuji ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života. To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí – je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí.  Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje. Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé 🙂 Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech. Těším se na všechno to nové 🙂 Raduju se z každého dalšího poznání 🙂 Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila 🙂 Děkuju 🙂 “ Radka

 

„Zážitek cesty do minulého života mě určitě i nadále ovlivňuje, a to pozitivně. Skvělé zjištění je, že člověk nemusí jen věřit, ale ví! Že něco bylo, je a zase bude. Což mě konkrétně dodává velkou energii, vzhledem k počtu aktivit, které mám (a do budoucna doufám budou i nadále přibývat) je pro mě zjištění, že když něco nestihnu teď budu mít šanci někdy jindy obrovským přínosem! Svým způsobem mě to zbavilo strachu. Strachu z toho, že mi něco uteče…. Takže Vám velmi děkuji. 🙂 „ Lucie

Regresní terapie mohou podstoupit pouze duševně zdraví lidé. V případě pochybností, zda je pro vás regresní terapie vhodná, nás kontaktujte a společně najdeme příjemnou cestu. 🙂

Flickr foto

 

 • 126
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  129
  Shares