Regresní terapie pro návrat do minulých životů

Čtení na 13 min.

Hluboko do vzpomínek

Ponoříte se hluboko do vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli před stovkami let. Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít. Jste zcela ponořeni do svého osudu. Vnímáte pouze klid a mír. Je čas pohody. Všechny tělesné bolesti necháváte za sebou. Vaše duše je klidná a vyrovnaná. Je to úžasný pocit… Jako když jste stále v záři uzdravujících slunečních paprsků. Víte, co máte v životě udělat a co je pro Vás nejlepší. Celou cestou vás bezpečně provedou zkušení terapeuti s celoživotní praxí.

Příjemný hluboký regresní zážitek nás dovádí k většímu porozumění podstatě vlastního života. Takové porozumění je významným krokem, který je doprovázen pozitivními změnami ve stávajícím životě: lepším fyzickým i emocionálním zdravím, vyrovnanějšími vztahy, větší spokojeností a radostí.

Jakmile jednou začnete, budete přistupovat k překážkám a rozčarováním, jež život přináší, s větší trpělivostí a klidem. Díky tomu, že porozumíte ponaučením z minulosti, si uvědomíte, jaké jsou vaše cíle v současnosti.

Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek.

A co nejdůležitější, pochopíte, co máme všichni společného: Existujeme mimo život a smrt, mimo prostor a čas. Jsme nesmrtelní a žijeme věčně.

Co můžeme spolu vyřešit?

 • zbavení nejrůznějších fobií
 • nalezení smyslu života
 • odstranění syndromu vyhoření
 • vyřešení neopodstatněných zdravotních problémů
 • zodpovíme otázky, které se teď zdají neřešitelné
 • ujasnění si životních priorit
 • urovnání mezilidských vztahů a vazeb
 • trauma ze smrti blízké osoby

Vždy od nás odejdete s obrovským množstvím síly, se kterou můžete okamžitě realizovat své plány a pochopení z regresní terapie. Zvednete se z lehátka a půjdete žít zcela nový život! 

Proč přijet k nám?

Od roku 2010 jsme se setkali s mnoha metodami vstupu do minulých životů. Zkušenosti z více než tisíce terapií nám ukázaly zcela jednoznačnou, bezpečnou a opravdu pomocnou cestu. Vyvinuli jsme tak vlastní metodu právě skrze zkušenosti osobní i klientely. Postupně se noříme do hlubší stavů, procházíme od současnosti, po dětství až hluboko do minulých životů, kdy po celou dobu sbíráme data, která zcela jasně potvrzují průkaznost prožitého. Pokud k nám zavítáte, zapomeňte prosím na své minulé zkušenosti opakující nepříjemné zážitky, nebo dokonce terapie v sedě. Tělo musí být odpočinuté a veškeré prožitky se musí pochopit až do jádra problému.

Ať jste z jakéhokoli koutu České Republiky či dokonce ze zahraničí, věřte, že je úžasný zážitek si vzít den volna a udělat si den je sami pro sebe. Spojit regresní terapii například s výlet do krásné přírody Jizerských hor, nechat se hýčkat ve wellness, nebo si posedět v příjemné kavárně či čajovně a poté (nebo předtím) prožít regresní terapii.

Vy si to doopravdy zasloužíte! Jeden den, který bude jen váš a který vám umožní žít doslova kvalitnější život. Ten den bude jen váš!

Regresní terapie
Liberec, 2.000 Kč

S námi se lidé cítí bezpečně, proto za námi běžně jezdí z celého Česka (309 km) , i ze zahraničí (až 1613 km).

Ocitneme se spolu na čtyři hodiny pouze ve vašich životech. Zcela bezpečný, kontrolovaný zážitek v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách. Najdete nás v centru Liberce, 30 metrů od městské knihovny, ulice Rumjancevova 335/8.

Jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii?

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny v nádherných bezpečných prostorách, kdy se na relaxačním lehátku položíte stále hlouběji do svého života. Terapeut vás provádí krok za krokem a vždy máte vše pod kontrolou.

Začtěte se do několika příběhů, které jsme u nás díky regresní terapii prožili. Jak bude vypadat ten váš?

Prožijte Tuláka po hvězdách stejně jako Jack London, avšak příjemněji 🙂

Nechte se inspirovat

Reálně přepisujeme historii hradu Grabštejn díky regresní terapii

Zbavení fóbie z vody

Příběh z regresní terapie: “Vím kdo jsem a ovládám svůj prostor”

“Bojím se regresní terapie”

Problémy v regresní terapii

Kolega Komenského v minulých životech
Byl jsem pod nadvládou bytosti
Zastupování lidu je velký úkol: Zdokonalení skrze minulé životy
Nečekej, jednej! Smysl života versus minulý život
Postregresní sejmutí roušky nevědomí
Průběh regresní terapie očima zúčastněné
Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí
Stále hledáte správnou práci či štěstí?
Jak vypadá návrat do minulých životů?
Zbavte se obav ze smrti jednou provždy

Těšíme se na setkání

Bc. Jindřich Sidris, Terapeut
Tereza Tichá, Terapeut
Email: muj@laskyplnysvet.cz
Telefon:  (+420) 776 159 946

Zaujala vás regresní terapie a toužíte žít lepší život? Využijte formulář, který nám umožní nejrychlejší možnou komunikaci 🙂    

Vaše jméno

E-mail

Telefon


Termíny sezení si domluvíme obratem přes email,

na který vám přijde do chviličky zpráva.

Pro jistotu si zkontrolujte složku hromadné či spam.
Jak jste s námi spokojeni?

Fobie z vody vyřešena skrze regresní terapii

“Jindřichu děkuji moc za zbavení se fobie z vody, jako důkaz přikládám foto v moři…neutekla jsem v panice jako dřív, dokonce jsem si to užila.Ještě jednou moc děkuji.”
Iva

“Chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za perfektní provedení mými minulými životy a odstranění fobie z vody. Funguje to perfektně, už ještě u vás jsem věděla, že je to zlé pryč. Už se nebojím namočit si obličej, jsem úplně v pohodě. Je to super!! Také obličej se mi lepší,už je to jen o barvě, ne o hnisu a bolesti.Možná se mýlím, ale cítila jsem, jakoby jste si to během terapie vyfotil 🙂 , tak to můžete nyní porovnat 🙂 Bylo to s vámi super, cítila jsem se úplně skvěle, ještě jsem se nikdy nesetkala s takovýmto člověkem, jako jste vy a děkuji za to.
Bůh vám žehnej, s pozdravem.”
Iva

 

“Po regresní terapii jsem se cítila mnohem sebevědoměji a několik dní se cítila opravdu skvěle a to navzdory mým problémům. Nyní se mi to vede díky cestě Vládce Síly.”
Jana

 

Získané sebevědomí

Přeji Vám krásný den Jindro,
nejdříve Vám chci za vše poděkovat. Byli jste oba naprosto úžasní a jsem strašně moc ráda, že jsme se potkali.
Tu obrovskou sílu, co jsem nabyla při terapii cítím stále a to tak, že jsem dokázala otevřeně říct svému šéfovi svůj názor na to, že po dobu mé týdenní dovolené nezařídil můj záskok (takže veškerá korespondence se zastavila a propásly se některé termíny), což mi vyneslo následující den pohovor tzv. “na koberečku”, protože šéf je nedotknutelný:). Nicméně ani tam jsem necítila žádnou slabost, naopak, byli na mě 2 – vedoucí a zástupce a spustili něco o tom, co si dovoluji. 

Dělám si každý den ochranu a má síla mě provází doslova na každém kroku. 
Při “jednání” jsem cítila obrovskou podporu a naprosto s klidem jsem dokázala oběma zopakovat, že je to jejich pochybení, jelikož oba věděli o mé dovolené atd. Šéf to neudýchal, zvedl se a odešel, jeho zástupce se snažil pak vše překroutit, že to tak nemyslel, takže další zbytečná ztráta času pro mě. (Musela jsem dodělávat věci za ten ztracený týden).
Druhý den za mnou přišlo nezávisle na sobě řada kolegů, který mi řekli, jak mě oba při poradě chválili. Co si o nich člověk má myslet?:)
K regresi:
Představte si, že mi maminka řekla, že jsme ze šlechtického rodu. Prý ze strany její babičky z otcovy strany. Moje sestřenice nechávají dělat kroniku, už by měla být zprácována otcovská linie – to by byl ten šlechtický rod a začíná se pracovat na linii ženské. Bude to trvat cca 1,5 roku, ale bude zajímavé toto porovnat. Každopádně až se něco dozvím, dám Vám vědět.
Ludmila

 

Astrální cestování vyvolané hlubinnou terapií

“Se Sidrisem jsem prožila neuvěřitelné odpoledne. Původně jsem ho kontaktovala kvůli regresní terapii, ale během našeho sezení mi ukázal úplně jiný a pro mne zcela nový svět! Setkání probíhalo v Liberci ve velmi vkusně a útulně zařízené místnosti Láskyplného světa.

Přivítal mne modrooký Sidris plný radosti, energie, životní síly a moudrosti. Již při našem podání ruky jsem cítila příval energie. Naprosto přirozeným způsobem hovořil o astrálním i hmotném světě. Trpělivě zodpověděl každou mou otázku a zároveň vyslechl i všechny mé bolesti. Vyzařoval tolik energie.. …během našeho povídání jsem zcela jasně začala vidět jeho astrální tělo, stalo se mi to poprvé, ale teď už konečně vím, jak na to 🙂

Poté mne uvedl do hlubokého uvolnění s výletem do minulých životů. Povedlo se, ale něco mne vrátilo zpět a já se pokusila vystoupit ze svého těla. Byl to neuvěřitelný a nepopsatelný pocit.

Sidris byl celou dobu se mnou a byl naprosto skvělý, okamžitě věděl co se děje a vedl mne tou správnou cestou. Zní to neuvěřitelně, ale odpoledne s ním změnilo můj život.

Při našem loučení jsem cítila tolik klidu, lásky, energie, souznění a životní síly! Vše je teď jasnější a naprosto dokonalé…. A pokud se ptáte, zda je skutečně možné zažít a ovládnout všechno to co jste si přečetli tady v Láskyplném světě, tak ANO! Je to možné! Záleží jen a jen na vás…”
Veronika

 

“Prožil jsem komunikace s bytostmi z astrálního světa.
Ze zvědavosti i z pocitu nutnosti jsem prodělal množství duchovních i hmotných terapii, včetně ayahuaskového rituálu.

Prošel jsem těžkou měsíční depresí, kdy jsem nebyl ve své lidské schránce a získal jsem i znalost jaké je to pobývat v abstinenčních stavech.

Jednoho dne, nevím kterého, se ke mně dostala informace o možnosti cestování astrálními světy a do své minulosti. Byl jsem velmi zvědavý jak to vypadá, ale zároveň obezřetný. Nechal jsem to otevřené a z ničeho nic mi má dobrá známá sdělila, že u Vás prožila cestu do minulého života, že to bylo nádherné a že mi to doporučuje. Dal jsem na ni a objednal jsem se.

Jsem rád, že to sezení vyšlo na den mého narození. Jsem velmi rád za toto poznání a jsem i velmi rád, že jste mi pomohli pootevřít mojí budoucí cestu.
I Vaše ubezpečení že jsem Vládcem Síly mi ukázalo staronový směr mé práce.

No prostě jedním slovem a ze srdce – úžasné.
Moc děkuji že jste a za to co děláte.”
Šaman Petr

 

“Máte na to opravdu talent. Je mi velmi příjemný způsob, kterým jste mě vedli. Je to nádherné. Cítím se jako v jiném světě. Jste úžasní a je vidět, že to děláte s láskou a nadšení. Takto doopravdy pomáháte spousty lidem. Děkuji za vás a váš přístup.
Teď už vím, co mám dělat.”
Veronika

 

“Děkuji moc za to, nahlídnout do svého minulého života – života budhistického mnicha – měli jsme díky tomu opravdu hodně co probírat v Nepálu se spřáteleným buddhistickým mnichem a zjistili jsme, že jeho život a můj minulý mají hodně společného. I on pocházel z chudé rodiny, a žil spoustu let “na samotce” v horách. Ukazoval mi nějaké fotky z Búthánu, kde polovinu života působil a mě to všechno bylo takové povědomé… Prostě síla. Síla.”
Hanka

 

” Cítím se velmi dobře a plná energie 🙂 Byl to pro mě úžasný zážitek regresní terapie a obzvláště s tak skvělými lidmi. :)”
Markéta

 

“Regresní terapie na mne zapůsobila silně, ačkoli  … můžu to přirovnat k ohýbání silného a pružného drátu… ohnete ho hoooodně, do požadovaného úhlu, ale pak se vrátí zpět a posunutí zůstane jen nepatrné…. nicméně zůstane! A po těchto malých krůčcích se lze kvalitně posouvat.”
Karolína

 

“Musím říct, že u mě se od regresní terapie změnila velká spousta věcí, především asi můj náhled na život a priority. Energie, kterou jsem cítila po terapii mě stále neopustila, jen se proměnila. Místo konkrétních přílivů velkého množství energie, které jsem měla zpočátku dnes vnímám svou energii trvaleji a silněji. Což mi dost usnadňuje život :)”
Lucie

 

“Nečekala jsem to bude tak silné, tak reálné. Žiji nyní opravdu v jiný život – více si ho uvědomuji.”
Marie

 

“Děkuji ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života. To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí – je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí.  Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje. Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé 🙂 Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech. Těším se na všechno to nové 🙂 Raduju se z každého dalšího poznání 🙂 Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila 🙂
Děkuju 🙂 ”
Radka

 

“Bylo mi u Vás moc dobře.”
Dáša

 

“Zážitek cesty do minulého života mě určitě i nadále ovlivňuje, a to pozitivně. Skvělé zjištění je, že člověk nemusí jen věřit, ale ví! Že něco bylo, je a zase bude. Což mě konkrétně dodává velkou energii, vzhledem k počtu aktivit, které mám (a do budoucna doufám budou i nadále přibývat) je pro mě zjištění, že když něco nestihnu teď budu mít šanci někdy jindy obrovským přínosem! Svým způsobem mě to zbavilo strachu. Strachu z toho, že mi něco uteče….
Takže Vám velmi děkuji. 🙂 “

Lucie

 

“Začalo to úžasným povídáním s úžasným človíčkem jménem Jindřich Sidris, kdy nejméně 3 hodiny jsme měli pořád o čem mluvit. Příjemné prostředí místnosti, k tomu čajíček a pak kakajíčko, kdy v rámci hovoru Jindra zjistil k regresní terapii co potřeboval. 
Pak jsme přistoupili k terapii. Na pohodlném lůžku pod střechou domu s výhledem na ulici jsem si lehl, zavřel oči a nechal se vést svým zkušeným průvodcem. 
Nejdřív jsem se ocitl ve svém dětství, kdy jsem jako malý kluk 👦 znovu jako ve snu navštívil milovaný les v Podkrkonoší, kam jsem jezdil každý rok na letní prázdniny k babičce. Pak jsem se skokem ocitl v bříšku mé maminky, kde jsem si prohlížel svoje malé ručičky a nožičky a všude okolo bylo příjemné zářivé světlo a k tomu úžasný pocit pohody. Vzápětí jsem byl venku z bříška a ležel jsem na polštáři vedle maminky, ze které vyzařovala láska 💕a radost. Do toho jsem se občas vrátil na malý okamžik do současnosti, kdy jsem krátce zaslechl hluk z ulice, ale pak jsem se zase hned vrátil do děje. Prošel jsem osvětleným sálem a najednou jsem šel po dlažbě a v dalším okamžiku jsem byl v jeskyni. Jindra mě vyzval, abych se zkusil podívat na svoje nohy a jak jsem oblečený. Na nohou jsem boty 👞 z kožešiny a na sobě také oblečení z kůže divokých zvířat. V tomto životě jsem byl vedoucím tlupy jeskyních lidí v pravěku. Tyto jsem učil, jak si obstarat lovem potravu. 
Pak jsem prošel osvětleným sálem a ocitl se v 15. století, kde jsem vlastnil hrad 🏰 či zámek a byl jsem králem. Zajímal jsem se o duchovni věci. Naučil jsem se ovládat alchymii a hermetismus. Toto učení jsem pak předal svému synovi. 
Zážitků jsem měl vice, ale nechci je tu všechny popisovat, aby vás to nepřestalo bavit číst uprostřed článku.
Pak se mě Jindra zeptal, jaké poučení pro mě z toho vyplývá.
Poučení z těchto mých dvou předchozích životů 
zní : předávat informace, které zřejmě celá staletí nosím v sobě, všem lidem (kteří chtějí poslouchat) jakoukoli formou. . .přednášky, články, možná kniha ?!
Tak to je zatím vše můj příteli Jindřichu.
Měj se fajn. Ahoj Tonda”

 

“Po regresi u Vás jsem ještě více v klidu, více v harmonii. A když už přijde nějaký impuls, který by mohl vést k napjatější situaci, a já bych byla naštvaná mimo rovnováhu, vzpomenu si na mnicha a řeknu si sama pro sebe “ale no tak, vždyť už to umíš”. Takže mi to pomáhá vypjatým situacím (a myslím tím hádky, naštvání, vztek) předcházet tak, že už v počátku zpomalím čas – ve chvíli když přijde impuls “spouštěč” – poodstoupím, prohlédnu si ho, řeknu si, “vždyť už to umíš” a nechám ho odejít bez toho, aniž bych mu věnovala pozornost a svou sílu.”
Hana

 

Regresní terapie mohou podstoupit pouze duševně zdraví lidé. V případě pochybností, zda je pro vás regresní terapie vhodná, nás kontaktujte a společně najdeme příjemnou cestu. 🙂

Flickr foto

 

 • 126
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  129
  Shares
 • Veroniko, děkuji, že tak úžasně ukazujete světu, že jsme opravdu nezávislí na našich hmotných tělech – děkuji jak nádherně píšete! Že to opravdu jde a dává to až nepředstavitelné pochopení! Velmi Vaše zpráva pomůže všem! Děkuji! 🙂
  Je úžasné být na tomto světě takto společně 🙂
  Sidris