Regresní terapie pro návrat do minulých životů

Čtení na 6 min.

Příjemný hluboký regresní zážitek nás dovádí k většímu porozumění podstatě vlastního života.

Takové porozumění je významným duchovním krokem, který je doprovázen pozitivními změnami ve stávajícím životě: lepším fyzickým i emocionálním zdravím, vyrovnanějšími vztahy, větší spokojeností a radostí. Jakmile jednou začnete, budete přistupovat k překážkám a rozčarováním, jež život přináší, s větší trpělivostí a klidem.

Díky tomu, že porozumíte ponaučením z minulosti, si uvědomíte, jaké jsou vaše cíle v současnosti. Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek. A co nejdůležitější, pochopíte, co máme všichni společného: Existujeme mimo život a smrt, mimo prostor a čas. Jsme nesmrtelní a žijeme věčně.

Hluboko do vzpomínek

Ponoříte se hluboko do vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli před stovkami let. Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít. Jste zcela ponořeni do svého osudu. Vnímáte pouze klid a mír. Je čas pohody. Všechny tělesné bolesti necháváte za sebou. Vaše duše je klidná a vyrovnaná. Je to úžasný pocit… Jako když jste stále v záři uzdravujících slunečních paprsků. Víte, co máte v životě udělat a co je pro Vás nejlepší.

Celou cestou vás bezpečně provedou zkušení terapeuti s celoživotní praxí.

Jaký je návrat do minulých životů?

Zavíráte oči a nalézáte se v klidném stavu těla i mysli, celé sezení máte plně pod kontrolou. Procházíte svými vzpomínkami, znovu zažijete své myšlenky z dětství, až se postupně přehoupnete do minulých životů a vzpomínáte hlouběji a hlouběji…

Metoda výstupu

Od roku 2010 jsme se setkali s mnoha metodami vstupu do minulých životů. Zkušenosti z více než tisíce terapií nám ukázaly zcela jednoznačnou, bezpečnou a opravdu pomocnou cestu. Vyvinuli jsme tak vlastní metodu právě skrze zkušenosti osobní i klientely.

Postupně se noříme do hlubší stavů, procházíme od současnosti, po dětství až hluboko do minulých životů, kdy po celou dobu sbíráme data, která zcela jasně potvrzují průkaznost prožitého.

Pokud k nám zavítáte, zapomeňte prosím na své minulé zkušenosti opakující nepříjemné zážitky, nebo dokonce terapie v sedě. Tělo musí být odpočinuté a veškeré prožitky se musí pochopit až do jádra problému.

Jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii?

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny v nádherných bezpečných prostorách, kdy se na relaxačním lehátku položíte stále hlouběji do svého života. Terapeut vás provádí krok za krokem a vždy máte vše pod kontrolou.

Ponořte se do vyprávění příběhů, které i vy zažijete sami na sobě. Bude to příjemná cesta pouze vaší životní poutí. Prožijte Tuláka po hvězdách stejně jako Jack London, avšak příjemněji 🙂

Kolega Komenského v minulých životech

Zastupování lidu je velký úkol: Zdokonalení skrze minulé životy

Nečekej, jednej! Smysl života versus minulý život

Postregresní sejmutí roušky nevědomí

Průběh regresní terapie očima zúčastněné

Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí

Stále hledáte správnou práci či štěstí?

Jak vypadá návrat do minulých životů?

Zbavte se obav ze smrti jednou provždy

Láskyplný svět v Liberci

S námi se v Liberci lidé cítí bezpečně, proto za námi běžně jezdí z celého Česka (309 km) , i ze zahraničí (až 804 km).

Naši pomoc uvítali klienti/přátelé, rodinné domy, farmy, realitní agentury, městský archiv, výrobní plocha i wellness.  Jezdíte k nám nejvíce z Česka, Velké Británie, Slovenska, Francie a Německa. Osobně jsme působili ve Velké Británii, Asii i Africe.

Jaké je setkání?

 • 98% klientů (čti přátel) je plně spokojeno,
 • 80% a více do krátké doby, nejdéle do jednoho roka změnili život do vědomého, kvalitního a více si jej užívají,
 • 70% a více z nich je nadšeno a provedlo právě ty důležité kroky v životě vedoucí k opravdovému štěstí
 • 10% a více z nich zcela změnilo přístup k životu a staly se z nich velmi úspěšní a vyrovnaní lidé. Probudili v sobě opravdové Poznání, což si žádá příjemné a dlouhodobé cesty.

 

Regresní terapie Liberec, 2.000 Kč

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny pouze ve vašich životech. Zcela bezpečný, kontrolovaný zážitek v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách.

Najdete nás v centru Liberce, 30 metrů od městské knihovny, ulice Rumjancevova 335/8
Hlídané parkování nejblíže v knihovně, či zdarma pod knihovnou.

 

Těšíme se na setkání

Bc. Jindřich Sidris, Terapeut
Tereza Havránková, Terapeut

Email: muj@laskyplnysvet.cz
Telefon:  (+420) 776 159 946

Nejlépe nám zde ve formuláři na sebe zanechte kontakt a my se vám obratem ozveme.

 

Vaše jméno

E-mail

Telefon


Termíny sezení si domluvíme obratem
 

Jak jste s námi spokojeni?

“Nečekala jsem to bude tak silné, tak reálné. Žiji nyní opravdu v jiný život – více si ho uvědomuji.“
Marie

 

“Děkuji ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života.

To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí – je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí. 

Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje.
Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé 🙂

Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech.

Těším se na všechno to nové 🙂 Raduju se z každého dalšího poznání 🙂
Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila 🙂 Děkuju 🙂 “

Radka

 

“Zážitek cesty do minulého života mě určitě i nadále ovlivňuje, a to pozitivně. Skvělé zjištění je, že člověk nemusí jen věřit, ale ví! Že něco bylo, je a zase bude. Což mě konkrétně dodává velkou energii, vzhledem k počtu aktivit, které mám (a do budoucna doufám budou i nadále přibývat) je pro mě zjištění, že když něco nestihnu teď budu mít šanci někdy jindy obrovským přínosem! Svým způsobem mě to zbavilo strachu. Strachu z toho, že mi něco uteče…. Takže Vám velmi děkuji. 🙂 “
Lucie

 

Regresní terapie mohou podstoupit pouze duševně zdraví lidé. V případě pochybností, zda je pro vás regresní terapie vhodná, nás kontaktujte a společně najdeme příjemnou cestu. 🙂

Flickr foto

 

 

 • 126
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  129
  Shares