Mimotělní duchovní cestování, let a setkání s domorodými přáteli

Setkání s ochráncem, let přírodou, ocitnutí se na „cestě lesního vzduchu“ a přátelské setkání s domorodci pralesa.

Neboť lucidní snění pro vědomé tvoření vlastních snů, mi jde posledních několik měsíců skvěle, tak se opět navracím k astrálnímu a mentálnímu/ duchovnímu cestování, zkrátka k mimotělním zážitkům, kdy vystoupíš z těla a je to naprosto stejné, jako bys byl v těle fyzickém, jen se pohybuješ po prostoru naprosto neomezeně. Vau…

Výstup z těla

Jsem v posteli, uvádím se do hlubokého stavu se cvikem vnitřního kmitu jemnohmotného těla a v tu chvíli přichází za mnou světlo, Ochránce, který na mě silně působí. Radí mi, abych se více nadnášel, zvedám nohy, ruce, moc mi to nejde. Světlo více působí. (možno také zkusit, nebo najít detailnější možnosti na těchto stránkách…)

Napodruhé vstávám z postele a stojím před velkou pomocnou bytostí. Konečně se vidíme… Pak přichází druhá jemnější bytost a chce, abych se vznesl. Na to se směji, ale počkat! Vždyť já jsem v jemnohmotném těle, jdu na to! Ono… to jde, já se vznáším, naprosto reálně nad podlahou…

Let s plnohodnotnými dojmy

Letím, letím celou zdejší krajinou, vnímám veškeré detaily, všechny stromy, cesty, domy… a pak chci být v pralese. Pomyslím a v mžiku jsem tam. Letím, jako bych měl křídla, velice reálně si to užívám a to i s tím, že jsem ve dvou tělech. Jsem totiž vědomě ve fyzickém těle a vnímám okolo něj vše, ale jsem i v duchovním těle, se kterým také vše vnímám velmi silně.

Cesta lesního vzduchu

Klesám k zemi, mezi stromy… Lítám mezi nimi s lehkostí, zažívám jedinečný pocit, kdy mě vede bezpečná síla, nijak se nesoustředím, jen letím dopředu, ale koukám se dozadu, přesto letím bezpečně jakousi cestou mezi stromy, lesní cestou vzduchu. Je to něco jako bezpečná cesta v lese, osvětlená a hřejivá část, která mě nese stále dál a dál, plně v bezpečí a s vědomím, že zde mohu potkat místní ptactvo….

Opět letím nad prales, pak k pobřeží, kde se usazuji s dokonalými šťastnými pocity. Jsem tam, jsem na místě, jež se nazývá *****, užívám si Slunce, vzduch, mořské pocity, pohodu. Mé fyzické tělo ale vnímá nespokojenost, neboť mu je zima, ale přitom leží v teple na posteli. Přesto je rádo, že může zažívat tyto pocity a proto podporuje duchovní tělo. Ocitám se zpět a po chvíli užívání vciťuji, že jsem tam již jako doma. Jsem tam v bezpečí a znám to tam!

Setkání s domorodými přáteli

Cítím, že o mně vědí domorodí obyvatelé pralesa. Jdu za nimi, nejdříve letem a pak se snáším. Setkání je vážného charakteru, nabízejí mi jako uvítání vykuchanou rybu. Tvrdě odmítám a ukazuji na papáju, která roste všude, uchopím ji do ruky. Oni chápou. Přátelství je stvrzeno.

Letím zpět k pláži, kde odpočívám a užívám si pohody. Přichází rozrušení, domorodí obyvatelé ke mně přicházejí v lásce. Vřele je vítám a na pláži si sedáme do kruhu. Oni sice vědí, že jsem zde duchovně, ale vidí mě zcela zřetelně a nerozeznávají mezi fyzickým tělem a duchovním. Požádali jsme Přírodu o dary a všichni máme mnoho ovoce. Rozhovory jsou niterné, telepatické, se silným vzájemným spojením.

Tato pohoda vyúsťuje k vrácení se do fyzického těla. Vše si uvědomuji, ale promítám si, kde jsem byl, ihned jdu zpět do pralesa. Na místě pláže najdu již jen silného ducha, zřejmě šamana, se kterým rozmlouvám. Chce, abych zůstal, proto mu vysvětluji, že musím toto místo opustit, vrátit se do hmotného těla, jako má on a pak se vrátit i s tímto tělem. Vím a cítím, že je to reálné. Loučíme se s brzkou na viděnou, jako dobří spojenci.

Jak prakticky a jednoduše na mimotělní cestování se dozvíte v článku
Astrální a Duchovní cestování, postupné probouzení schopnosti (klik zde)

Autorem článku je Sidris

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

Soukromá seance pro mimotělní cestování

Nebo vás zaujala možnost poznat mimotělní cestování? Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů. Ty nejlepší naleznete ZDE.

Jak by probíhalo mimotělní cestování u vás? Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete! Můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Domluvte si Sezení se Sidrisem.

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Turné po ČR: Astrální Bubnování
Liberec: Vládce Síly
Soukromé sezení se Sidrisem

 

Foto Flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
   1
   Share