Cesta Vládce Síly

Pochopíte a vyřešíte svůj život. Nejvýznamnější chvíle svého života budete tvořit zcela vědomě.

Půjdete svou vlastní cestou.

Máte totiž jednu výhodu – jedinečně ovládáte své myšlenky, a tedy jejich ohromnou sílu! Nepodléháte vlivu okolí, naopak to jste vy, kdo ovlivňuje svět k lepšímu.

 

Svůj život sebevědomě ovládnete a zažijete propojení se světem.

 

Na cestu Vládce Síly již nastoupilo více než 200 lidí, kteří každý den prožívají radost ze života plnými doušky. Žijí přítomností, znají smysl svého života a míří k němu.

Díky vaší i naší praxi jsme se posunuli o kousek dále a cesta Vládce Síly prošla zcela kompletní rekonstrukcí, která ji povznesla o několik úrovní výše.

 

Okolní svět prožíváte jako hutnou sílu,

kterou můžete využít pro tvorbu lepšího světa, svého i okolí. Jste zdravě sebevědomí. Nemusíte jen věřit, vše znáte již ze své vlastní zkušenosti.

 • Jak je svět vytvořen?
 • Co je to vědomý odchod z hmoty?
 • Jak se povznést nad problémy světa?
 • Jak nakládat s ohromnou silovou možností?

 

Na vše dostanete odpověď.

Vládce Síly si uvědomuje, že se nalézá ve hře života, kterou ovšem ostatní berou velice vážně. A jelikož všichni lidé bez výjimky žijí svůj život, jak nejlépe dokážou, pak jim Vládce Síly pouze ukazuje možnosti a napomáhá tvořit nejlepší svět.

Nevědomý nešťastný člověk rozdává smutek, pokud ale získá, co potřebuje, je spokojen. Co však opravdu potřebuje? Kdo to určuje – jeho mysl, společnost, rodina? Co opravdu chce, nezávisle na okolních myšlenkách?

 

Vládce Síly poznává, že se nachází v silové astrální sféře, ve které může vše.

 

Plně tak ovládá svou mysl pro koncentraci na klíčové události, uvědomuje si sám sebe, prožívá okolní sílu a vytváří velké věci!

V prvních stupních získáváte svou osobní, profesionální a především životní cestu. Budete doslova vědomě žít. V pokročilých stupních pak zcela převezmete sílu pro tvoření světa. Stáváte se Vládcem Síly!

 

 

O něco níže pod formulářem naleznete seznam několika dovedností a prožitků, která cesta Vládce Síly nabízí. Výčet není rozhodně kompletní – celá cesta je totiž postavena především na samotné praxi s minimem teorie. 

 

NOVÁ PODOBA CESTY VLÁDCE SÍLY

 

1) Vytváříme rodinu

Již není možné se přihlašovat celoročně, nýbrž 4x do roka otevřeme kurz pro skupinu 14 lidí.

Jedna z obrovských výhod Vládce Síly je, že vytváříme rodinu a vzájemně si pomáháme. Takže skupinka 14 lidí, kteří společně budou procházet osobnostním rozvojem (jak hmotným, tak duchovním), poznávat se, je v případě zájmu spolupracovat a vzájemně si pomáhat obrovským darem. 

Mnozí z vás totiž nastoupí na cestu Vládce Síly a píšou, že vás mrzí, že nemáte kolem sebe podobně smýšlející lidi – toto již platit nebude. Budete obklopeni skvělými lidmi, se kterými půjdete stejnou cestou a vzájemně si budete oporou.

 

2) Vlastní Průvodce


Vaše skupinka bude mít neustále k dispozici svého vlastního průvodce v podobě pokročilého Vládce Síly. Ten s vámi bude komunikovat přes fórum, v případě potřeby řešit základní otázky a shromažďovat důležité dotazy, které s vámi probere vždy skupinově v neděli na videokonferenci.

Jsem velmi nadšená z nové cesty Vládce Sily. Moje modrá skupinka je super, všichni účastníci jsou velmi usilovní a to mě velmi podporuje a motivuje, abych se i já snažila. Myslím si, že je to pro každého účastníka super, že má možnost spolusdílení s jinými Vladci Síly. A Průvodce je vážně perfektní, velmi sa nám věnuje i individuálně. Na každého si najde čas.
Iris

 

K tomu se s průvodcem a svou skupinou uvidíte každý večer na živé videokonferenci! Toto setkávání je dobrovolné, ale můžeme jej z celého srdce doporučit, jelikož tak se udržíte v energii a touze jít stále dál a dál. Každý den proberete, co vás zajímá, co nejde a Průvodce vám je stále k dispozici. 

 

… Dříve omdlévala z vážných rozhovorů. Nyní je jako Vládce Síly sebevědomá a pevná. Jak toto dokázala objevit? Čti na: Objevila jsem pevnost a sebevědomí

 

3) Videokonference

Videokonferenci vede vždy Průvodce v neděli pozdního odpoledne.  Videokonference probíhají s Průvodcem živě, takže se i v jejím průběhu můžete ptát a sdílet s celou skupinou své zkušenosti.  Novou lekci, která vás v následujícím týdnu čeká pak vysvětlí ze záznamu Jindřich Sidris. Se Sidrisem se setkáte online ihned napoprvé a následně vždy první neděli v měsíci. Zároveň jsou videokonference nahrávány, tedy pakliže se nebudete moci účastnit, nic vám neuteče a podíváte se zpětně.  Navíc v prvních lekcích probíhají podpůrné videokonference i každý večer.

 

4) Uzavřené fórum

Vládce Síly má své uzavřené fórum, kde ještě každá skupina dostane svůj vlastní uzamčený prostor, v němž budete vzájemně komunikovat a sdílet vše potřebné.

“V prvním stupni si víc všímám svého chování a svých vlastností. S větším důrazem se snažím na všem pracovat, aby to bylo dle mých představ klidného, vyrovnaného a láskyplného jedince. Snažím se vše špatné a nepříjemné, co mne potká, převést na pozitivní, láskyplné a klidné.Vládce Síly mi dal chuť poznat víc a jít dál touto cestou. Už se těším na další stupeň.”
František

 

5) Kompletní ucelený blok

Doteď byly k dispozici jednotlivé stupně (stupeň je rozdělen do 6 či 4 lekcí – jedna lekce se zvládne za jeden až dva týdny). Nově je první ucelený blok tvořen třemi stupni, což umožňuje kompletní dokonalou introspekci sebe sama, svého smyslu života, pochopení prostoru, v němž se nacházíme apod. 

Budete-li pokračovat stále dál, ukončíte kompletní cestu Vládce Síly za 2,5 roku = 15. stupňů (aktuálně v v červnu 2021). Není nutné procházet s námi celou cestou, vždy můžete po jednotlivém bloku pokračovat svou vlastí cestou, ale pakliže chcete dlouhodobý rozvoj, jsme tu pro vás a čekají vás 2 roky plné poznání a pochopení hmotného i nehmotného světa. 

 

 

 

 

 NOVINKA

👉 Cena každého bloku je 9.500 Kč,

👉 nebo pět měsíčních splátek po 2.490 Kč.  

 

 

Cesta Vládce Síly: 

 • 5 měsíců každodenní cesty
 • 3 stupně Vládce Síly
 • každodenní podpůrné živé videokonference s Průvodcem
 • každodenní podpůrné setkávání na Fóru
 • zdarma odemčení několika audiomeditací
 • každotýdenní nedělní živé videokonference s Průvodcem a novou lekci vysvětlí ze záznamu Sidris
 • Videokonferenční živé Debatórium se Sidrisem každou první neděli v měsíci pro utvrzení nově získaných schopnosti.
 • V prvním bloku je 20 videokonferencí s Průvodcem a cca 5 se Sidrisem. 
 • záznam z každé videokonference
 • uzavřenou komunikaci v soukromém fóru Vládce Síly
 • získání nové, stejně smýšlející podpůrné rodiny
 • osvojení si obrovského množství nových dovedností spolu s praktickým pochopením nehmotného a hmotného světa.

 

“Duchovnímu životu se věnuji asi 8 let. Za tu dobu jsem se toho dost naučil ale celkově jsem se točil v kruhu a posuny byly malé. Cesta vládce síly je perfektně sestavená a vedla mně od cvičení ke cvičení bez nutnosti opakovat cvičení staré. To má za následek rychlý postup a časovou nenáročnost. Za krátkou dobu na sobě vidím velký posun. Navíc mě cesta pomáhá držet se jednoho směru. S tím jsem měl vždycky problém. Přečetl jsem si nějakou knížku nadchl jsem se a začal ji praktikovat ale jenom do doby než jsem přečetl jinou. Tím jsem pořád tříštil sílu a znovu začínal. Jsem moc rád že jsem tuto cestu našel a můžu po ní kráčet za doprovodu úžasných lidí Terky, Sidrise a našeho průvodce Argoriuse. Děkuji”
Lamir

 

Nyní se můžete registrovat do další skupiny, ve které je aktuálně 14, 10 volných míst. 

 

Přejete-li si již konečně uchopit svůj život do vlastních rukou a vystoupit ze svého osudu, být skutečně vládcem svého života, vyplňte formulář a vykročte na novou cestu – cestu VLÁDCE SÍLY. 

 

 

👇👇👇

 

Přihlaste se na VladceSily.cz

 

👆👆👆

 

 

 

Úspěchy a zkušenosti Vládců Síly

Dosavadních recenzí od Vládců Síly je již tolik, že si zaslouží svůj vlastní článek: Úspěchy a zkušenosti Vládců Síly.  Jeden komplexnější příběh Vládce Síly za všechny: Cesta Vládce Síly a jak moc mi změnila život. Děkujeme vám, za důvěru v cestu Vládce Síly.

 

“Cesta VS mě neuvěřitelně nadchla, samotné úkoly jsou opravdu postavené tak aby to dávalo smysl. Na splnění je dáno dostatek času. Samotný Váš čas, který nám věnujete je opravdu přínosný. Jsem nadšená, že se nám věnujete opravdu každý den, je v tom neuvěřitelná síla a podpora. Dodá to člověku spousty naděje a odhodlání. Je krásné mít kolem sebe lidi, kteří se snaží něco změnit a v první řadě sami u sebe. Na této cestě mám odhodlání a chci dojít až do konce.A moc ráda tu cestu pomohu s Vámi budovat i dalším. ”
Míša Vládkyně Síly a budoucí průvodkyně Vládců Síly

 

 

Některé z dovedností a pochopení, jež vás čekají:

 

 • Síla neovlivnitelnosti skrze pozorování myšlenek
 • Ovládnutí jedné myšlenky pro získání pevného rozhodování
 • Energetické ovlivňování vody a jídla pro vaše konkrétní účely
 • Autosugesce  ve službě osobního růstu
 • Poznání tajemství snů a jejich využití v tomto životě
 •  Schopnost žití v přítomnosti, užijme si je
 • Poznání sebe sama skrze své emoce, jednání a myšlení, jež vám pomůže zvolit si směr, kterým  se opravdu chcete vydat
 • Získání introspektivního vhledu do osobních a sociálně emočních interakcí
 •  Možnost poskytnout lásku svému tělu, v němž se nacházíte 
 • Rozpoznání nálad, jež vás ovlivňují, získání odpovědí na to, kde vznikají a proč se jimi necháte ovládat
 • Poznání sedmidenní cesty k získání mohutného sebevědomí. To vy žijete svůj život!
 • Získání schopnosti ovládat a kontrolovat svou mysl
 • Získání schopnosti koncentrovat svou mysl více smysly současně
 • Objevíte sami sebe
 • Vědomé lucidní snění se stane pro zájemce zcela běžné, díky speciálnímu Průvodci věnující se Snivcům
 • Získání schopnosti prožít duchovní svět
 • Umožnění tvořit psychickou ochranu
 • Umění mimosmyslového předávání myšlenek druhým a čtení myšlenek
 • Osvojení základů praktické telekineze
 • Poznání cesty k ovládání snů
 • Seznámení s duchovními lidmi
 • Poznání, jak funguje posmrtné odpoutání duše
 • Objevení svého silového charismatického jména, se kterým se naučíte působit.

 

 

Vládce Síly na zámku 2019

Tvoř svůj svět

 

 

 

 

Korektura Jaroslav Hála
Foto  Bouře od unsplash a unsplashPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


 •  
 •  
 •