Ty jsi bůh tvořící zrnko písku – Vládce Síly, otázky a odpovědi 9

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

47. Bílé a černé světlo ve vyšším vědomí

Při představování bílého světla, jak do mě vstupuje, mám stále tendenci vidět černou. V těle si už dokážu představit bílé světlo, zkouším si navodit pocit, že do mě vstupuje bílé světlo tím, že stojím pod lampou, to mi docela jde, ale jakmile zhasnu, nedaří se mi to a to se mi stává i u meditací, ráno mám dobrý pocit, nebojím se, kdežto večer mi pořád lítají představy, že na mě někdo sáhne, a to i ze tmy, ze mě někdo chytne za nohu a ublíží mi či tak podobně, cítím strach a obavu. Bojím se, abych si tím nemohla nějak ublížit a přizvat negativní nebo temné energie, nebo to je jenom moje domněnka? Vládce Síly

Vizualizovaný proud energie nemusí být nutně bílý a může se stát, že ho vnímáte jako černý. Barva by v tomto případě nebyla rozhodující, pokud byste u napojení na tento tok energie cítila klid a láskyplné pocity. Vy ale naopak cítíte nepříjemné pocity, jako je strach a obavy. V takovémto případě si můžete zkusit vizualizaci malinko pozměnit.

Začněte vnímat, že na vás padá krásná čistá rosa, která vás osvěžuje a dodává láskyplnou sílu. Je to doopravdy příjemné. Čím více rosy na vás bude padat, tím se začnete s nádechy zvětšovat, až se budete cítit jako obrovská pevná milující hora, která dohlíží na celý svět z výšky. Je velká a nedobytá, nic ji nemůže ohrozit. S padající rosou se začne snášet mlha, skrze niž prostupuje zářivé slunce. Celá se nechte zabalit do této zlatavé mlhy a nechte ji do sebe prostoupit.

 

Snad tato vizualizace bude pro vás jednodušší. Případně si zkuste pohrát se svou fantazií a vymyslet si vlastní způsob, jak kolem sebe vytvořit láskyplnou energii, kterou se nejdříve necháte obklopit a poté se jí i celá naplníte.

 

48. Proč se někdy meditace vede více a jindy méně? Vládce Síly

To, jak se nám vede meditace, ze začátku závisí na mnoha faktorech a jedním z nejdůležitějších je to, jak jsme odpočinutí. Je to čistý prostor, kde jsme jako čisté vědomí, jen jsme a prožíváme klid a lásku. Pakliže nás hmota přes den přespříliš stáhla, tak opouštíme naše vědomí a meditace je náročnější.

Jak jsem již psala, přišli jsme sem a dobrovolně jsme se vzdali našeho obrovského vědomí (konkrétněji – vzdali jsme se napojení či vnímání vědomí), protože kdybychom si je ponechali, tak bychom byli bohové a ty by to zde na planetě Zemi nebavilo. Jakmile nás hmota přestává bavit, začneme opět vyhledávat naše vědomí a napojíme se na ně. Ale jelikož je to tak obrovské vědomí a my jsme se do této chvíle vnímali jako zrníčko písku, zničilo by nás, kdybychom okamžitě vnímali celé vědomí. Proto budujeme schopnost ochoty se otevřít a vnímat více a více, postupně, krůček po krůčku si přibíráme další a další část našeho původního vědomí.

Jakmile se necháme ovlivnit hmotným světem, opět (byť třeba jen na jeden den) se toto vnímání oslabí.

49. Nevím, nechci, nedokážu…

“Nevím, co mám v lekci dělat. Nedokáži si to zapamatovat. 1000 důvodů, proč nejít napsat deník a špatné vlastnosti. Asi jsem pochopila význam vašich vět: Naše mysl se může bránit a staré zvyky se začnou připomínat. S těmi jsem v tomto období svedla opravdový boj. Na druhou stranu, teď si připadám o to víc odhodlaná a zapálená do dalších úkolů ;)”

Krásně sis poté již sama uvědomila, že je to jen volání toho automatického chování, starý způsob života se brání zuby nehty, aby nebyl odhozen. Druhá lekce je tím doopravdy velmi typická a největší “úmrtnost” Vládců Síly máme právě ve druhé lekci. U třetí lekce už začíná tlak povolovat a od 4. lekce už začíná takový ten klid na nové cestě a starou cestu vnímáme už jen lehce z dálky.

Toto schéma platí, pakliže se do cesty pustíme s plnou silou a pracujeme na sobě každý den. Pakliže se na cvičení z Vládce Síly podíváme jednou za týden, tak vlastně stále žijeme ve starém způsobu života a nedojde ani k myšlenkovému vzdoru ani k prozření.

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,
i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

You Must be Logged in to view this content, Register or Login Here

Za korektura českého textu uctivě děkujeme Jaroslavu Hálovi
Fotem nás zásobuje Pixabay

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:

 • Celodenní Workshop Astrální cestování
 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻
 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •