Emoční ovlivnění vody

Voda je živá látka, která si zasluhuje životadárnou úctu. Veškeré emoce, které prociťujeme při pití vody, dokonce i nálepky a text na lahvi se přenášejí do vibrací a tímto ovlivňujeme kvalitu jak vody, tak buněk těla a následně kvalitu celého života. Paměť vody jako jeden z prvních na veřejnosti odhalil japonec Masaru Emoto, který pravdivost dokázal zmrazenou vodou pod mikroskopem. (ZDE více ) A tak nám nedalo si působení zázraku vody prakticky ověřit. Do skleniček s vodou jsme vložili rýži (pro urychlení zrání vody kvašením), uzavřeli, umístili na místa s nápisy a navíc emočně ovlivnili ("naprogramovali"), tedy ovlivňovali (viz Astrální akademie). Umístili na stejná místa a po měsíci dostali odpovědi.

První voda

příjemně emočně ovlivněna, je čirá a chutná sladce, i když po octovém zápachu vlivem nevhodného kvašení v uzavřené sklenici.

Druhá voda

smutně emočně ovlivněna, jest zakalena, chuť je však odpuzující.

A třetí voda

která nebyla nikterak ovlivňována a stála pouze na prázdném místě dopadla ze všeho nejhůře, vůně není zrovna půvabná a na ochutnání jsme jednoduše neměli.

Nečekané překvapení

Je lépe v životě jakkoliv jednat, prociťte jakékoliv emoce, samozřejmě nejlépe tvořivé, šťastné, hlavně dejte něco najevo, abyste nenechali okolo sebe pouze rozkladnou emoční spoušť. Také uvažujete o tomto testu? Pošlete čtenářům také svá fota, nebo napište zkušenosti do komentářů pod článkem. Zkuste experimentovat s ovocem, přírodním versus rafinovaným cukrem, vodou z kohoutku nebo ze studánky a další. Krásné zázračné chvíle ~:o)

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Poslechnout si