Regresní terapie zkušenosti
“Jít na regresní terapii bylo správné rozhodnutí. Pár dní po terapii jsem se cítila zvláštně. Všechny mé pocity a myšlenky se začínaly měnit. Měla jsem pocit, jako bych se do této chvíle vůbec neznala...."

Jsou známé fotografie astrálních bytostí, skřítků i larev, ale čeho můžeme být svědky, když opravdu niterně požádáme o Sílu ze shora? Čtenářka nám zaslala tuto zajímavou fotografii:
"Byla jsem na pastvině a prosila nahoru, ať mi nějak pomohou v mém těžkém období... Každopádně díval se na to i kamarád fotograf a říkal, že to není nějaká vada, že nic takového ještě neviděl :) "
