Bubny a tanec - EKOPark Liberec (2018)

Představte si jemnou trávu pod nohama, modré nebe nad hlavou a všude kolem vás krásná zeleň a usměvaví lidé. Celým tělem vám prochází vibrace bubnů a vy máte zcela volnost. Chcete bubnovat? Můžete... Láká vás vstát a tančit na fascinující rytmy djembe? Směle do toho... Toužíte si jen lehnout do trávy a vnímat okolní atmosféru? Nic vám nebrání... Zní to až jako sen, ale s námi se stává realitou. Přijďte do EKOParku v Liberci a dovolte si jen být a nic neřešit. Na 3 hodiny zcela zapomeňme na starosti a shon běžného světa a věnujeme čas sobě, hudbě a tanci.

Aktuální akce:

👉 Bubnování ve tmě - klikni tu :)

Původní akce:

Kdy?

21. července 2018 od 18 do 21 hodin

Můžete přijít na celou dobu a nebo kdykoli v průběhu akce na pár minut. Volba je pouze na vás.

Kde?

EKOPark Liberec

Více informací a detailnější popis trasy naleznete přímo na stránkách EKOParku.

Cena:

Zaplatíte pouze vstupné do EKOParku, které je 60 Kč. Nic více :)

Co zažiji a s kým?

Je to jen na vašem rozhodnutí, jak danou situaci využijete. Budu tam celou dobu pro vás a s sebou přivezu originální djembe a basové bubny ze západní Afriky. Pakliže budete chtít se na ně naučit hrát, jsem vám zcela k dispozici a dám vám nahlédnout do nádherných rytmů, kterým se věnuji již 8 let. Můžete také jen improvizovat, tančit, relaxovat. Vlastní hudební nástroje s sebou jsou vítány.  

Není třeba se nikam registrovat, stačí jen přijít a zaplatit vstupné u vchodu. Pakliže mi ale dáte vědět, že se konkrétně na vás můžu těšit, budu velmi ráda. 

Terí Sidris

......PROBUĎ SVOU JASNOVIDNOST......

ZDARMA

Bubnování ve tmě

První údery do bubnu ve tmě mě naprosto šokovaly! Rozběhly se skrz temnotu a zaplnily celý prostor, tak hutně a reálně. Měla jsem pocit, že v tu chvíli hudba ožila a já jsem byla v ní, její součástí. Od té chvíle jsem již hudbu nevytvářela svým vědomím, ale za pomoci spolupráce s hudbou samotnou.

Zbývají 4 volná místa.

Chci prožít bubnování ve tmě