Jak žít svůj vlastní život?

Jak žít svůj vlastní život?

Jak poznám, že žiji svůj vlastní život?

V každodenním rutinním koloběhu se zapomínáme zastavit a objektivně zhodnotit naši životní situaci. Možná se s postupem let nenápadně dostáváme někam, kde se nám nelibí. V našem životě nastávají nenápadné malé změny, které nám v danou chvíli přišly zanedbatelné, ale postupem času se hromadí a už si ani nemusíme uvědomovat jejich celkový dopad na náš život.

Jak zjistíte, že žijete svůj vlastní život? Zastavte se a začněte se pozorovat. Darujte si jeden týden, kdy doslova zanalyzujete svůj život.

Zjednodušeně můžeme říci, že vlastní život žijeme ve chvíli, kdy jsme šťastní. Pakliže jsme šťastní a spokojení, tak v tu chvíli žijeme náš nejlepší možný život. Je zde zcela jedno, jestli pracujeme jako zaměstnanec, nebo vlastníme nadnárodní korporaci. Zda jsme svobodní, či zadaní. Jestli doma vlastníme kočku či psa. Každý z nás je jiný a má svůj nejlepší možný život, který se rozezná podle emocí.

Když nejste šťastní, co v tu chvíli žijete za život? Čí život vlastně žijete – svého zaměstnavatele, stresu, kouření, strachu? Ať je to cokoli, či kdokoli, jste v danou chvíli ovládaní a nemáte svůj život pevně v rukách. Změňte to! Začněte žít svůj nejlepší možný život!

Pojďme v následujícím týdnu sledovat naše pocity.

Klidně se zastavte každou hodinu až dvě (můžete si nastavit opakující budík v telefonu) a položte si následující otázku: „Jsem momentálně spokojený?“ Pakliže ano, pokračujte ve své činnosti. Pokud odpovíte negativně, pokračujte v analýze: „Proč nejsem spokojený? Je to jen momentální situace, často se opakující stav v tu samou chvíli, či dlouhodobě přetrvávají pocit? Co můžu udělat pro to, abych se teď cítil lépe?“ Mějte u sebe pro tento týden bloček a pište si poznámky, které vám pomůžou se v celé situaci lépe zorientovat. Celé zhodnocení situace vám zabere od pěti sekund do maximálně pěti minut.

Po sedmi dnech si udělejte jednu hodinu času jen pro sebe a podívejte se na své zápisky. Je tam nějaká opakující se situace, ve které jste často nespokojeni? Ano? Pak ji změňte. Pakliže chcete žít svůj život, musíte s ní něco udělat. Někdy stačí pozměnit jen maličkost a jindy to bude vyžadovat větší odvahu. Například nejste spokojeni ve svém bytě:

  • Pomůže vám, když vymalujete jinou barvou?
  • Možná by to chtělo jiný nábytek?
  • Více květin?
  • Co si najmout paní na uklízení?
  • Rozčilují vás sousedi? Jak se můžeme udobřit? Vážně! Jak? Nikdo jiný to za vás neudělá.
  • Opravdu se chcete odstěhovat a mít vlastní dům? Udělejte to!

Již víte, co a jak změnit? GRATULUJEME VÁM! Jděte do toho! Máte již své řešení situace, ale nevíte, jak jej docílit? Nebo ani nevidíte východisko? Chybí vám peníze, odvaha, čas? Máte příliš závazků? Máme pro vás nádherné řešení!

Zahrajeme si společně „hru“, která vám naprosto jasně ukáže cestu. Konfrontuje vás s překážkami, na které nalezneme řešení a spřátelí vás s vašimi životními pomocníky.Přijeďte za námi na 1 měsíc do Astrální akademie, kde společně zcela prakticky a reálně najdeme vaši cestu k vytouženému cíli – žít spokojený život podle vašich představ. A pak už to bude hračka! 

Nebo si darujte 1 den a zamilujete si možnosti, které se před vámi otevřou v ordinaci Můj Terapeut.