Sidris rodina: Smysl života

Sidris rodina: Smysl života

Jedna z velmi častých otázek, která se objevuje v naší e-mailové schránce, se týká smyslu života. Někdy to jsou rozsáhlé dopisy, jindy, jako od Tomáše, velmi jednoduše napsáno:

Dobrý den, Občas navštívím Vaše webové stránky, a vždycky mě nadchnou, a tak bych rád věděl jaký je smysl života.

Není potřeba se ptát složitěji. Vždyť otázka je krásně jasná, jen odpověď nám může připadat složitá. 
Smyslu života se již lehce věnuje tento článek, kde zjistíte, jak žít svůj vlastní život.

Smysl života je v podstatě velmi jednoduchý - být šťastný a užít si tento hmotný svět, velmi niterně. Aby každý den a hlavní činnosti ve vašem životě ve vás probouzely až dětskou radost. Pro každého z nás to bude zcela jiný svět, ale máme v tu chvíli jedno společné - bezmeznou radost z našeho života.

Stačí tedy najít to, co vás činí v životě OPRAVDU, ale OPRAVDU šťastným - jen vás - nikoho jiného. A je zcela jedno, jestli to bude chovná stanice koček, podpora své ženy, popíjení čaje, výstavba velké továrny či založení neziskové organizace... je to zcela jedno... ale ve chvíli, kdy budete cítit příjemné mrazení po celém těle, jen při pomyšlení na tuto činnost, tak jste objevil svůj smysl tohoto momentálního života. Jde o cestu sebepoznání... návod v článku je první krok, takové to nejmenší, co pro to můžete udělat.

Pakliže byste se chtěli do hledání smyslu života a hlavně jeho ovládnutí řádně položit a nechat nás vám dělat průvodce na této cestě, tak můžeme nabídnout:

- jednorázové poznání skrze regresní terapii
- velmi intenzivní Astrální akademii.

Pokud chcete jít touto cestou sami, doporučuji začít výše uvedeným návodem a poté následovat k těmto cvičením, kde se naučíte ovládat svou mysl. Další kroky již budou pro vás zcela intuitivní a samozřejmé.

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)