2016: Astrální bubnování - kurz

2016: Astrální bubnování - kurz

  Zažijete víkendový kurz bubnování a mimotělních zážitků v Jizerských horách! Život je velmi bohatý na poznání životních stavů a jejich rozdílných vědomí.

Zažijte Nebe a Zemi

 • Naučíte se bubnovat na originálních djembe ze západní Afriky.
 • Zažijte změnu vědomí a vnímání světa, při kterém necháte hmotné tělo odpočinout pro zážitek svého prvního astrálního a mentálního těla.
 • Zjistíte jak lehce mimotělně cestovat i jak na problémy při astrálním i mentálním cestování, opuštění těla je uklidňující
 • Zažijete rituál Guarany s  výkonem a koncentrací, která nejde vysvětlit, jen prožít!

Kdy a kde?

Co vše se naučím a získám?

Africké bubny a budování sebevědomí

Během soboty se naučíme základní techniku bubnování na djembe a basové bubny. Zahrajeme si jednu tradiční africkou skladbu. Každý z nás si uvědomí: „Jsem součástí velkého celku, ale JÁ jsem tu nesmírně důležitý a můj názor je podstatný.“ Dále budete vnímat vibrace přicházející skrze buben, které ve vás probudí nespoutanou živočišnou energii. Ucítíte svou jedinečnost, svou sílu. Budete vědět, že nic není překážkou a všechno dokážete a budete to chtít dokázat – HNED!

Bubny a meditace?

Bubny a meditace mají stejně tolik společného jako rozdílného a proto se skvěle doplňují.

Při aktivním bubnování

se procvičíte v naprosté koncentraci na jednu věc (nenahraditelná příprava na meditace). Fyzické tělo se příjemně unaví a propojí se zemí a po vygradování celé skladby ucítíte příval obrovské energie a neuvěřitelného štěstí (ano ano.. stejně jako u meditace :) )

Při pasivním poslechu bubnů

je vítána monotónnost afrických rytmů, které vám pomůžou dosáhnout změněného stavu vědomí. Můžete si představovat, jak každý hluboký úder otřese vaším astrálním tělem a vysoké údery mu pomáhají tělo opustit. Jako kdyby vaše astrální tělo tančilo.

Bubnování na tělo

Rozproudit krev, ucítit příval energie, procvičit koordinaci pohybů a užít si radost z hudby – ať už jako jednotlivec, nebo jako nedílná součást celku. To je bubnování na tělo. K vytvoření chytlavého rytmu potřebujete jen sebe a své tělo (to fyzické.. hmotné :) ). Nechte se překvapit!

Rituál Guarany

Odhalíte své niterné pocit se kterými dále můžete pracovat. Po chvíli už nevnímáte své tělo a jdete stále hlouběji, dokud nenarazíte na něco, něco, co vás překvapí - je to bod, centrum všeho, všeho ve vás a ono se to opět roztahuje, světlo roste a vy vládnete celé místnosti. Hlava se uvolňuje a vy cítíte, jak se myšlenky uspořádávají do jasných a srozumitelných polí. Vy víte co chcete udělat, máte na to energii a tak to jdete dělat! Po další 4 hodiny se cítíte jako sama dokonalost a celkem 6-10 hodin máte na dokonání svých plánů. Více informací a zdravotní omezení naleznete ZDE.

Astrální a mentální cestování pro mimotělní zážitky

Jak je známo z mnoha případů, jsme schopni vystoupit ze svého těla stejně jako z automobilu, provést duševní cestu a pak se opět vrátit do svého fyzického těla. Cestu vnímáme stejně reálně jako v běžném životě, až na to, že naše hmotné tělo leží, odpočívá a čeká na náš návrat. My tak dokážeme cestovat do vzdálených míst pro zjištění důkazů pro potvrzení našeho vystoupení z těla i ponořit se do svého nitra. Návrat do těla je snadný, neboť jsme jím doslova vtaženi.

A právě toto jsou prvotní myšlenky, které vás dovedou až k astrálnímu cestování. Před první cestou je vhodné naučit ovládnou svou mysl, kterou cestovatel použije pro plné vnímání svého astrálního těla a vědomí výstup. Je tak pouze na nás, zda-li se rozvoji budeme věnovat měsíc, rok i více let, neboť každý má rozdílné odhodlání. V astrálním světě nepociťujete žádnou potřebu, touhu, jste zcela sami sebou.

Při našem setkání tak zažijete první kroky k vědomému vystupování z těla, i pro možnou komunikaci s bytostmi a to od zkušeného Průvodce Jindřicha Sidrise, který veškerá tato působení prožíval od mládí. Povede Vás a připraví podmínky pro snazší získání této zkušenosti zcela od začátku, krok za krokem.

Ovládnete své životní síly

 1. Probuzení toku Životní Síly v rukou
 2. Vnímání rozdílnosti Sil z různých Zdrojů
  • Životní
  • Univerzální
  • Ničivá (se schopností obrany)
 3. Otevření vědomého příjímání Univerzální Síly
 4. Schopnost transformace Sil do Životní
 5. Rozpohybování a změna tvaru fyzického předmětu pouze za pomoci Životní Síly
 6. Tvorba Síly Vládce
  • pro osobní použití
  • i k podpůrné pomoci pro okolí
 7. Cestu k předávání Univerzální Síly druhým lidem s transformací do léčivé Síly
 8. Teorie magie a mimotělního cestování, včetně předání praktické cesty
 9. Ovládání své mysli
 10. Důvěrné přátelství
 

O víkendu se naučíte

uvolnit své tělo i mysl – postupně – krok za krokem. Tím docílíme, že naplno začnete vnímat své astrální i mentální tělo a následně můžete vědomě vystoupit z fyzického těla (rozhodnutí o výstupu bude jen a jen na Vás a je to tak dobře, neboť kdo jiný než Vy by se měl rozhodnout, zda chce ze svého těla vycestovat) a to o několik centimetrů – bude pak už jen na každém účastníkovi, jak daleko dojde přímo na kurzu – zda plně vystoupí a to za obrovské podpory a ochrany zkušeného cestovatele, nebo se bude svému rozvoji věnovat i další dny v klidu o samotě.
 
Celou dobu vás povede zkušený lektor, který vám předá maximum svých znalostí. Na kurzu se tedy zcela seznámíte s teoretickými kroky k vědomému vystoupení z těla a zároveň zažijete první částečné uvolnění astrálního těla od fyzického. Celý výstup je pak na důvěře v sebe sama, kterou ovšem na kurzu získáte, neboť náš veselý lektor vás během chvilku zbaví veškerých strachů a nejistot. :)

Každý účastník za pomoci své mysli a Životní Síly rozhýbe předmět

Veganská strava

Ať už člověk přejde na veganskou stravu ze zdravotních či etických důvodů, vždy má příznivý dopad na obě sféry. Tělo není tak zatížené a po obědě se cítíme plni energie a nemusíme vyhledávat nejbližší gauč, kde bychom se rozvalili. Pokud ještě nepatříte do kategorie veganů, tak aspoň během víkendu poznáte, že veganská strava rozhodně nemusí být vaší noční můrou.

Již zařízeno

 • Propůjčení djembe, které je možno poté zakoupit za 4.000-6.000 Kč dle velikosti,
 • plná penze,
 • kompletní ubytování,
 • bubnování,
 • kurz Vládce Životní Síly,
 • výuka mimotělního cestování.

S sebou

 • deku
 • šátek
 • polštářek
 • máte-li, pak karimatku

 

Za kolik?

Cenu celovíkendového kurzu zjistíte přímo na www.astralnibubnovani.cz Upřímně si vážíme Vámi investovaných peněz a na oplátku jsme pro Vás připravili rozličné spektrum zážitků, nových znalostí a dovedností. Jsem přesvědčeni, že po tomto kurzu se Váš pohled na své Já, Energii, Život a Smrt změní.Jelikož je tento víkend naprosto unikátní a jedinečný (jako jediné Astrální bubnování je zajištěn včetně ubytování a plné veganské penze), rozhodli jsme se vás potěšit i speciální cenovou nabídkou.

Získáte

Jako vzpomínku na celý intenzivní kurz si odnese tričko. Tričko, které bude vyjadřovat VÁŠ POSUN, VAŠE UVĚDOMĚNÍ, VÁŠ PROŽITEK. Tričko, které jak pevně doufáme, se stane Vaši pomocnou mandalou v těžkých životních situacích. Budeme vám plně k dispozici na emailu a telefonu před, během i po samotném kurzu, abyste jakékoli své pochyby mohl nechat rozplynout a užívali si svůj osobní rozvoj. 2 týdny před kurzem a po kurzu vám pošleme několik instruktážních videí, abyste mohli na sobě ještě více pracovat. Dále získáte přístup k veškerým fotografiím a videím, které během víkendu pořídí profesionální fotograf. V ceně je i zapůjčení originálního djembe ze západní Afriky, které je možné na konci kurzu zakoupit (cena od 4000 Kč - 6000 Kč - podle velikosti bubnu)  

Těšíme se na vás

Tereza Sidris 
Bubnování a rytmo-pohybové hrátky Podještědské bubnování .cz

Tereza Havránková  

Jindřich Sidris
Průvodce vyšším vědomím a mimotělním cestováním Láskyplný svět.cz

Jindřich Sidris

 

Kontakty

V případně nejasností a dotazů nám můžete položit otázku do komentářů pod článkem, nebo soukromě na info@astralnibubnovani.cz  

Africké bubny a budování sebevědomí

 Jaké je mimotělní cestování?

 

Co zažívají účastníci na kurzech?

Souznění s cestou, předání zkušeností, upřímnost, přátelství, zcela nové poznání, životní styl.

" Byla jsem naprosto nadšená...už od příchodu byli všichni přátelští a vstřícní..někdy se v novém prostředí a kolektivu uzavírám, ale tady jsem se cítila skvěle a sama sebou od začátku až do konce, dokonce i poté..Sidris má takové nadšení, že ho na mě hned přenesl, a již mě neopustilo..Bubnovala jsem poprvé v životě, bylo to úžasné, ta energie bubnů..díky Terce nebyl problém, že jsem o bubnech ani bubnování nic nevěděla.. "
 
" Probuzení vládnoucích sil bylo překvapivé,cože to v nás dřímá...plné smíchu (Sidrid umíbýt nakažlivý:-) a Terka no coment! Nakazila nás bubnováním tak,že jsme nechtěli přestat,ještě při usínání jsem vibrovala :-D "
 
" Sobota byla skvělá..v bubnování bylo tolik energie..místo abych byla unavená, jsem byla nabytá čím dál více..do toho meditace a práce s energiemi, což jsem se chtěla vždy naučit..předávání si a přijímání energií...bylo to úžasné, slovy nepopsatelné..působení energie na sebevědomí..nevěřila bych, že jeden víkend udělá tolik..jsem teď mnohem sebevědomější a otevřenější..a jsem za to moc ráda :)   Tento víkend byl něco úžasného, slovy nepopsatelného..změnil a stále ještě mi mění život..jsem moc vděčná, že jsem se ho mohla zúčastnit..byl naplněn láskou, nadšením, sdílením, podporou, přijetím, smíchem a poznáváním něčeho nového..nastartoval novou etapu mého života..pomohl mi získat více sebedůvěry a podpory v tom být více sama sebou..dal mi přijetí a lásku..a vše co jsem potřebovala k tomu se konečně rozhoupat a začít..přestat oddalovat a čekat, ale činit..zároveň přijímat..a více uvědomění si, že si mohu vybrat, zda se chci rozčilovat a strachovat či radovat se a milovat..  "
 
" Astrální bubnování, lektoři i ostatní účastníci mi dodali spoustu energie. Během následujícího týdne jsem přehodnotila své životní priority, odstranila "zbytečnosti" a s přehledem složila dvě zkoušky na vysoké škole. Terka a Jindřich jsou úžasní průvodci do "nového života. "

 

"Děkujeme Terez za dnešní špičkový workshop! Všechna setkání a bubnování jsou u Tebe nesmírně obohacující. Těšíme se na další :) " Kati Pokorná, Podještědské bubnování

 

"Milý Jindro, díky moc za tvůj srdeční přístup, za nové poznatky a za inspiraci. Jsem opravdu ráda, že jsem všechny poznala a strávila úžasné sobotní odpoledne. Zatím jsem neměla možnost setkat se s lidmi v podobném duchu a doufám, že se zase brzy uvidíme na pravidelných setkáních :) " Radka, Vládce Životní Síly

 

"Ahoj Tess, děkuji Ti za krásný seminář. Celé naší rodině se líbilo nejen bubnování, ale i atmosféra, která na semináři panovala.  Je velmi příjemné si pročistit hlavu a nemít šanci přemýšlet nad běžnými starostmi. Protože se potřebuješ soustředit na svoje ruce. :) :) Co se nás týče, tak budeme rádi, když se s tebou i s ostatními budeme moci setkat zas. " Zuzka, Podještědské bubnování

 

"Ten workshop byl naprosto parádní, ani jsem netušil, jak silně ve mně zůstane potřeba mít zase buben mezi nohama nebo paličku a hřebík v ruce a basák před sebou… Cítit tu kůži a dřevo, svoje dlaně, tep, slyšet ten zvuk a rytmus…" Čenda, Podještědské bubnování

 

"Po dlouhodobém pročítání láskyplného světa jsem dozrál do fáze, kdy jsem si chtěl zažít něco z toho, co znám z článků, na vlastní kůži. V rámci kurzu jsme se dozvěděli spoustu věcí o Sidrisově náhledu na život a smrt a o jeho zkušenostech nejen z našeho světa. I díky jeho působení jsme si pak "osahali" naše nefyzická těla, pohráli si se Silou a zahlédli i jeho auru. Během oběda jsem Sidrise zahltil desítkami otázek, na které mi velmi trpělivě odpovídal, ačkoli některé z nich byly možná až trochu moc vlezlé a pochybovačné. Za jeho opravdu láskyplný přístup jsem tak velmi vděčný. V odpolední části jsme si výborně zabubnovali s Terkou. Ačkoli jsem se původně těšil hlavně na poznání související se Silou, bubenická improvizace ve stavu blízké extázi mě nakonec bavila ze všeho nejvíce. Skvělý byl i závěrečný bubenický výstup Terky, při kterém jsme si všichni lehli na zem a meditovali. Závěrečná otázka Sidrise několik minut po skončení tohoto hypnotického bubnování pěkně shrnula celodenní zážitek: "Jste všichni ve svých tělech?" Jan Více najdete ZDE