Astrální akademie, otázky a odpovědi 4

Myšlenky tvoří realitu.

Při pozorování myšlenek ke mně přišlo, že by realita byla také výplodem pouze naší mysli. A proto trénujeme mysl, učíme se rozvinout představivost, udržet myšlenky pod kontrolou a … později pak tímto realitu skutečně měnit ???  

Ano. Realita je doopravdy odrazem naší mysli. To, na co myslíme, tím se později stáváme. Díky silným a opakujícím se myšlenkám, vznikne tato forma v astrální sféře a poté se přesune se hmotného světa. Tedy doslova - na co myslíte, to se děje. Když ovládnete své myšlenky, můžete si začít tvořit vlastní realitu. Čím více budete ovládat Sílu, tím rychleji se vám vše bude formovat i ve hmotném světě a bude velmi často docházet k synchronicitám, které vás povedou.

Soustředění. 

S tím soustředěním se přes den a ovládáním myšlenek mám trochu problém, nevím přesně, co mám vlastně dělat a jak je ovládat, musíš přes den řešit tolik věcí, spoustu toho děláš automaticky, protože kdybych měla myslet na každou věc zvlášť, tak polovinu toho zatím zapomenu. 

Přítomné soustředění a ovládání myšlenek  je vlastně velmi jednoduché pro použití v běžném životě. Začněme již čištěním zubů - jen si je čistit, obdivujte své zuby, jak je pasta bílá, jak krásně pění - doslova si užívejte jen a jen čištění zubů. Nesmíte ulítávat myšlenkami na snídani, na oblečení, na .... Jen si čistěte zuby! Zuby! :) Jen čištění zubů....

Jen toto právě probíhající je pro váš život důležité, protože to děláte právě nyní. Užijte si to, protože tento čas, tento zážitek, to je na tomto světě právě to úžasné. Nenechte se svou myslí o to ošidit. Darujte se svým soustředěním. Až budete připravovat snídani, svačinu, oběd, večeři, jídlo kdykoliv.. tak pouze snídejte. Nic jiného. Vizuálně si užívejte, kolik má croissant/rohlík v sobě malinkých bublinek, jak je vláčný,... Čichově si jej užívejte jako malé dítě, ty nekonečné vůně, ach, sladké, slané, hluboké, vanilkové a lechtající vůně :) A až po mnoha vteřinách, snad i minutách, se teprve dostáváme k chuti - ona totiž doteď nebyla potřeba!...

Tolik zážitků jsme nyní prožili - a to je ten prožitek, to je to nastavení zdejšího světa, to jsou právě ony prožitky. Nechte se jimi obalit, ponořte se do nich, protože pořádný zážitek teprve přichází - pomalu se přibližte s jídlem k puse.... a sliny nám začínají vytvářet velmi šťastné prostředí na jazyku, lechtající, podporující. Celé tělo už se nemůže dočkat. Pokračujte a zkoumejte chuť, zjistíte, že většina jídel má více než tři chutě v jeden okamžik, ba co, dokonce deset! Jídlo není obyčejně chuťově nudné, ale už jen ten kus, bez žádné přílohy, s ničím... To samo o sobě má tolik chutí!

A co teprve opravdu úžasné dokonalé jablíčko? Jsme schopni v prvním a druhém kousnutí nalézt více než patnáct chutí! ....Užili jsme si nyní krásných pět minut, ukousli jsme jen velmi malou část z jídla... a přitom jsme prožili i ten svět, kvůli němjž jsme se sem narodili. Ne jen konzumenti typu vstaň, hygiena, celý den práce, jídlo, spát. Ale vy jste právě prožili celý vesmír, a to na pár kouscích croissantu či jablka!

Jak je asi úžasné jít vědomě procházkou... Když pracujete, užívejte si tu jedinečnost svých pohybů a myšlenek potřebných pro dokonalý úkon. Je to úžasné! To vážně děláte vy a vaše tělo! Když objímáte své milované, tak prožívejte každičkou vteřinu, protože ta už se nebude nikdy opakovat a je právě v této chvíli ta nejdokonalejší. Myšlenky na jídlo sem ani náhodou nepatří. Jak byste taky mohla vyměnit přítomné objímání s milovanými za cokoliv jiného... Když píšete, užívejte si své psací pero - je to skvost, když barva ulpívá na papíře a vy vytváříte tak nádherné tahy, které jsme schopni rozpoznávat a s jejich pomocí se dorozumívat. (Jindřich Sidris)

Ovládám realitu podle sebe.

Všechno mi přišlo nejisté - vztah, práce, místo bydliště ... najednou jsem měla moc možností a nevěděla kudy dál, případně jsem měla strach, že to nebude podle mě. Napsala jsem si proto vše, co doopravdy chci - jak by měl vypadat můj partnerský vztah, jak by měl vypadat můj nový byt, jak bych se měla cítit v nové práci a co bych v ní chtěla dělat.

Nejdřív jsem s tím bojovala a snažila se přemýšlet nad tím pozitivně, nepřipouštět si žádný strach, že to tak nedopadne. V noci jsem začala být neklidná, začaly se mi zdát sny, jak sama se sebou bojuji a sama sebe přesvědčuji, že jsem Vládce Síly :-D (krásné, jak jsem ten název začala doopravdy používat :) ) a postupně se koncentrovala jen na myšlenky, které mi přinášely radost z toho, jaké to bude, až toho všeho dosáhnu.

Během týdne se stalo, že za mnou partner přišel, že chce zkusit mezi námi vše urovnat a uvidíme, jak to bude dále, začal se snažit zachraňovat náš vztah a řekl, že by chtěl, abych se časem nastěhovala do jeho nového bytu (který jsem viděla poprvé včera a zjistila, že dispozičně odpovídá přesně tomu, co jsem si před týdnem představovala jako svůj ideální byt).

A konečně jsem se dostala na pohovor, který jsem kvůli nemoci stále odkládala a zjistila, že bych se jim víc hodila na pozici, která by mě mnohem víc bavila než původní inzerovaná a bylo by to přesně v takovém prostředí, které jsem považovala za správné pro mě. Samozřejmě už od prvních pozitivních změn v mém životě jsem najednou v mysli cítila obrovský klid a mnohem lépe se dokážu soustředit při meditacích.  

Buď je to jen soubor náhod a moje nálada a klid je závislá na tom, co se mi stalo pozitivního, anebo se mi podařilo konečně dát svůj život alespoň trochu do pořádku tím, že jsem začala přemýšlet (ze začátku donucením se :) ) pozitivně a taky jsem si v sobě udělala pořádek v tom, co doopravdy chci.

Druhá věc, kterou jsem si uvědomila, je ta, že jsem si na začátku kurzu nedokázala představit, jak se dokážu držet dále od emocí ostatních lidí, přišlo mi to, jako bych tím mezi námi vystavěla bariéru a držela si je dál od těla, samozřejmě nejhorší mi to přišlo v partnerském vztahu. Nějak jsem ale zvládla se nenechat ovlivňovat a držet si odstup od emocí partnera a tím, že jsem udělala rozdíl mezi jeho emočním světem a tím mým, se mi najednou obrovsky ulevilo a vidím, že je to naopak - žádná bariéra nevznikla, ale dokážu partnera mnohem lépe pochopit a rozumět mu, netahám do vnímání jeho osoby své vlastní emoce a pohlížím na vše tak nějak z nadhledu.

Dokážu držet emoční hranici, ale zároveň se s partnerem cítím být mnohem víc propojená než kdykoliv dřív a mnohem čistěji jej vnímám, i když říká něco, u čeho bych se dřív urazila nebo rozčílila :)

Musím říci, že začínám stále více milovat vaše reporty a vždy se těším, co napíšete. Vy si totiž zcela uvědomujete, kde máte "problémy", dokážete vše zanalyzovat a pojmenovat. Tu negativní energii uchopit a objektivně ji posoudit - a teď to nejdůležitější... vy to poté dokážete i sama vyřešit! Najdete tu správnou cestu a jdete jako Vládce Síly! Nemusíte sama sebe ve snu přesvědčovat, že jste Vládce - vy jím totiž doopravdy jste! Momentálně jste pochopila a získala důkaz, jak funguje Vládce Síly (student Astrální akademie) - změníte myšlení, začnete si vědomě tvořit svou novou realitu a ona se ta realita projeví v hmotném světě. Jste úžasná! Pokračujte stále dál a dál - nyní to půjde o to snadněji, že jste již získala důkaz a můžete tak postupně začít chápat, jak svět funguje. Jakmile se nenecháme ovládnout emocemi ostatních lidí a uchováme si svůj osobní prostor, tak se skvěle komunikuje, že? :-) Jsme to my, jsme empatičtí, dokážeme lépe argumentovat, jako kdybychom druhého člověka mohli poznat do jeho podstaty, protože na něj pohlížíme svýma vlastníma očima... Nechceme se navzájem ovládnout, ale souznít s druhým. Jsem ráda, že to sama poznáváte v praxi. (Terí)

Aura, telekineze, astrální cestování.

Z jemnohmotného světa mě zajímá spousta věcí a rád bych se je naučil, respektive si vzpomněl, jak je prožívat. Cítím, že to umím, a jako bych to v minulosti (nejspíš snad i před tímhle životem) dělal, jenom teď k nim musím hledat cestu - jmenovitě to je aura, telekineze, telepatie, astrální cestování, celkově i složitější práce s energií na fyzické úrovni. 

Všechny dovednosti, které jsi vyjmenoval, se týkají astrálních sfér - schopnosti astrálního těla. Jsou to doopravdy takové ty "wow" zážitky a dovednosti, ale je nutné si pamatovat a brát v úvahu, že i astrální tělo (po smrti fyzického těla) zde zanecháme a zůstane nám jen naše vědomí/duch/mentální tělo. Právě kvůli této skutečnosti je nutný souměrný vývoj. Práce s naším vědomím - meditace, mentální cestování, napojování na lidi a zvířata (cítění jejich emocí a myšlenek, fyzických kvalit těla). Díky mentálnímu cestování se dostaneme nad hmotu, nad samotné Univerzum a můžeme poznat mnohem vzdálenější smysl bytí, než jaký si dokážeme momentálně vůbec představit. Nyní tedy pojďme zpět na začátek, aby základní kameny byly  skutečně pevné a mohli jsme se o ně později opřít.

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA