Užívej si smysl života

Můžeme se stát doslova kýmkoliv, máme-li k tomu potřebné podmínky. Je proto v dnešní době ještě potřeba duchovní mistr, mistr elektrikář, mistr truhlář, mistr bankéř? Všichni cítíme, že potřeba není.

My jsme schopni si najít cestu sami.

Sice nám vynalezení dláta na opracování dřeva, nebo výroba elektřiny bude chvíli trvat, ale dokážeme to. Možná za týden, rok, padesát let, nebo i v průběhu mnoha životů. V jednom máme jasno - zvládneme to a je to tak v pořádku.

Na tento Svět jsme přišli si doslova užít a prožít vše, co jinde nelze.

Získáváme mnoho možností, jíst, spát, radovat se, plakat. Je tak úžasné jíst čokoládu, na kterou nám tečou slastí sliny. Toto po smrti v astrálním světě nezažijete a ve vyšších sférách vám bude čokoláda naprosto lhostejná. Užijte si ji. Většina milovníků čokolády ale není dobrými pěstiteli kakaových plodů. Nejenže k tomu nemají podmínky, ale navíc nemají nejmenší zájem se do pěstování bobů pustit. Necháme se však mistrem na výrobu čokolády zlákat těmi nejvytříbenějšími chutěmi a budeme si libovat v každé chuti, ba co více, dokonce se naučíme připravit si vlastní čokoládové fondue za využití těch nejlepších postupů. Milovník dřeva se je naučí opracovávat sám, avšak s přítelem, mistrem, zvládne cestu mnohem rychleji (čas je důležitý - hmotné tělo není nesmrtelné) a díky novým zkušenostem získávaným po tisíce let bude tvořit učiněné skvosty. V případě začátečníka elektrikáře jej může stát absence mistra i život.

Otázka nyní je, jakého poznání chcete dojít v tomto životě?

Pokud opravdu chcete věřit tomu, že pevně a neochvějně existuje jablko, pivo, stůl, pak je velmi vhodné se stát mistrem v prožívání zážitků právě s těmito možnostmi. Je to opravdu velmi dobrá cesta, ta nejlepší. Jestli už ale cítíte, že vše okolo vás jaksi plyne, hmota nemá nekonečnou podstatu a vaše myšlenky vás nepřivádějí ke stále větším otázkám o smyslu světa, pak se pomalu ocitáte v hlubokém poznání, do kterého se vrhněte s vervou, stejně jako kdybyste se chtěli stát mistry tesaři. Tak jako od svého mistra tesaře očekáváte, že vám nebude vyprávět nereálné pohádky o opracování dřeva. Tak od své mysli očekáváte, že půjde zcela přímým směrem, abyste opravdu mohli pohlédnout na vše ze shora, z vědomí vyšších sfér.

Začátky jsou příjemné s alespoň malým ukázáním směru, cesty.

Dejte elektrikáři poznatky o měřících přístrojích, transformátorech a procesorech a uvidíte, jak už půjde sám velmi rychlým tempem. Neposkytněte mu však základní a pokročilé informace a bude se dlouho trápit nad dávno vyřešenými, dnes již triviálními otázkami. Dejte mu špatné informace, a pokud jej elektřina nezabije, pak jej omrzí že nefunguje.

Na začátku každé cesty je otázka "jak"?

Chceme pochopit vše okolo nás z vyššího hlediska. Proč to vše existuje, jaký to má smysl, kde to vlastně jsem a jak mohu v tomto světě procházet? Potřebujeme tedy nejprve poznat, co to okolo nás je. Dejme si příklad s naším soukromým pokojem, ve kterém hraje hudba. Ve vedlejším pokoji hraje jiná hudba a my bychom ji moc rádi uslyšeli. Otevřeme-li však spojující dveře, vznikne nám nepříjemný zážitek z promíchaných sluchových vjemů. Máme však dvě možnosti jak vyřešíme tuto situaci:

  1. Buď vstoupíme do druhé místnosti a zavřeme za sebou dveře, díky čemuž si plně užíváme přítomnosti hudby v druhé místnosti.
  2. Nebo vypneme hudbu v první místnosti, necháme otevřené dveře a hudbu z druhé místnosti si podle své volby můžeme užívat v druhé i první místnosti.

Cesta poznání našeho vědomí / ducha není toliko rozdílná.

Ze začátku budeme chodit z jedné místnosti do druhé, analyzovat různé myšlenkové formy a přesvědčení, ale abychom mohli pochopit onu částečku poznání, budeme muset zavřít dveře. Buď zůstaneme v jedné místnosti nebo ve druhé. Běžte ale mnohem dále, neuzavírejte se a nechte otevřené dveře. Vás nezajímá ona hudba, místnost, myšlenkové formy, vás zajímá celkový koncept, proč jsou tam tyto zážitky, co to je, jak to vzniklo, jak je pochopit, jak z nich pryč, a naopak jak si je užít, vědomě následně tvořit. Svou místnost / připodobnění svého vědomí / ducha tak zcela otevřete veškerému poznání. Neomezujte se hudbou ze své místnosti, ovládněte tlačítko na styl hudby a chvíli jen buďte takoví, jací jste. Musíte pevně ovládnout svou mysl, neboť vstupem do druhé místnosti bude ona chtít ovládnout vás. Nový styl hudby bude opravdu velmi impozantní a zajímavý, je jednoduché se jím nechat strhnout. Stojíte tak před základní otázkou - jak se ovládnout a jak poznat sebe sama. Ve svém nitru cítíte, že je to jednoduché - zkrátka si sedněte a buďte sami sebou. Je možné, že se budete topit v moři idejí, kterým však  nevěnujte pro tuto chvíli žádnou pozornost. Jste v moři, ale učíte se plavat a vy to dokážete!

Poznejte svou životní cestu,

smysl bytí a sílu, jež můžete použít pro tvorbu lepšího světa, vašeho. Pokud máte dostatečnou chuť a vůli, pokud opravdu chcete jít zcela přímým směrem, pak jeden z odrazových můstků poznání je Astrální akademie. Již po měsíci přichází naprosto nové poznání, natož po třech měsících, kdy opravdu ovládáte svou sílu. Je pouze na vás, zda cestu zvládnete za deset let nebo za tři měsíce - důležité je, že to chcete. Svou cestu si pak již najdete zcela sami. Jako mistr designér vytvoří překrásný skvost, tak vy budete tvořit skvostný život, váš!

Žij svůj život! Jsi Vládcem Síly! Více zde.

 

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA